Ožiaragis

Dauguma nebijo sunkaus darbo, kantrūs, punktualūs, sugebantys dirbti nuo ankstyvo ryto iki nakties. Sunkiai adaptuojasi kolektyve, lengviau jiems einasi dirbti atskirai nuo kolegų, kur jų niekas netrukdo. Nelinkę dažnai keisti darbo sferą, paprastai puikūs ir nepakeičiami darbuotojai. Aplinkiniams sukelia pasitikėjimą, elgiasi korektiškai.

Ožiaragiai gerai gali realizuoti savo gebėjimus užimdami bankininko, buhalterio, politiko, konstruktoriaus, administratoriaus pareigas. Taip pat jie mėgsta dirbti gamtoje, todėl sėkmingai gali būti fermeriu, agronomu, statybininku, inžinieriumi lauko darbams. Dažnas jų pasirenka ir antikvaro ar juvelyro profesiją.

Kadangi nemėgsta intrigų ir šurmulio, Ožiaragiams svetimas šou pasaulis, politiko karjera taip pat jiems retai kada tampa siekiamybe.

Darbe stengiasi vengti bet kokios rizikos, nepakenčia spekuliacijų. Savo valią ir energiją nukreipia materialinių tikslų įgyvendinimui. Jiems nebūtinas kolegų bendravimas, svarbu geras uždarbis.

Lankytojų komentarai

2 komentarai Ožiaragis

  1. as 2011-03-16

    100 atitiko

  2. Oziaragis 2011-01-17

    Na del profesiju negaliu nieko pasakyti, bet kadangi esu is tiksliuku, bet anaiptol priklauso nuo daugelio faktoriu, kokioje profesijoje zmones save atranda.

    Kas del kolektyvo, tai labai teisingai, vat bandau surasti bendraminciu ir niekaip negaliu prikalbinti nieko, kad butu galima siekti vieno tikslo, tai ko gero, teks vienam kalnus versti :)

    Visi kiti teiginiai irgi +/- tinka ar tiktu.

Rodyti daugiau komentarų