Lūšis ir vyturys

Šio ženklo metai: 1929 1961 1993 2025 2057 2089

Metų spalva – raudona

Šie metai – praregėjimo ir apgirtimo metai, daugiaveidžiai. Tai vieni iš nedaugelio metų, kai yra du totemai: vienas moterims – Vyturys, kitas vyrams – Lūšis. Tiesa, ir vyrams, ir moterims gali pasireikšti ir abu totemai iš karto.

Lūšies metai siejami su išbandymais, atsinaujinimu, netikėtais reiškiniais. Tai keistų įvykių ir absurdo metai. Gali būti, kad žmonės nesupras, ką daro, elgsis kvailai. Šiais metais reikalaujama laikytis disciplinos, nebūti žiauriems, tačiau tai sunkiai pavyksta. Tvyro chaosas.

Lūšis ant aukos šoka iš medžio. Taigi Lūšies metais galima tikėtis smūgio į nugarą. Staiga pasireiškia tai, kas iki tol buvo palėpta. Įvykiai vystosi staigiai ir greitai, būna daug katastrofų. Tvirti planai byra, vyksta keisti ir absurdiški reiškiniai.

Kai žmogus nepasiduoda chaosui, suveikia Vyturio totemas. Vyturys – nedidelis, pilkas, nematomas paukštelis, tačiau turintis ypatingą balsą. Jis sugeba suteikti gerų emocijų. Metai, kai veikia Vyturio totemas, palankūs meilei, santuokai.

Šiais metais gimęs žmogus, veikiamas Lūšies totemo, mėgsta linksmintis, svaigintis. Jis atrodo išsiblaškęs, apsiblausęs. Jo gyvenimas chaotiškas. Toks žmogus žavingas, tačiau supykęs gali būti grobuoniškas, atstumiantis. Šis žmogus gali reikalauti kitų dirbti, daryti tvarką, o pas tą tvarką griauna.

Veikiamas Vyturio totemo, žmogus yra dvasingas, atviras, nuoširdus, ramus, siekia aukštų tikslų.

Šiais metais gimę žmonės yra optimistai, visada turi jėgų. Šiais metais gimė daugybė išradėjų, poetų.

Lūšies antitotemas – erkė. Veikiamas šio antitotemo, žmogus yra godus, grobuoniškas.

Lankytojų komentarai