Erelis

Šio ženklo metai: 1900 1932 1964 1996 2028 2060

Erelis – nemirtingumo, valdžios simbolis. Erelio metais realizuojami dideli planai. Tai rimti metai, kai negalima svarstyti „už“ ar „prieš“, kai reikia veikti. Tai statybų, rimtų projektų ir jų įgyvendinimo metai. Metai blogi aferistams ir išsišokėliams. Šiais metais reikia jungtis į bendruomenes, vienišiams sekasi blogai. Erelio metais žmonės gali iškilti į valdžią, tačiau jei vadovas veiks prieš kitus, bus nuverstas.

Žmonės, gimę Erelio metais, yra išdidūs, gerai vadovauja kitiems. Tačiau būtent dėl tokio charakterio, dėl to, kad jaučiasi esąs aukštesnis, nei kiti, erelio metais gimęs žmogus dažniausiai yra vienišas. Jis vadovaujasi savo garbės ir teisingumo taisyklėmis. Jis sugeba numatyti ateitį, žvelgia į priekį. Erelio tipo žmogus neįsivaizduoja savęs be kolektyvo, tačiau yra vienišas, gyvena kaip asketas, daug kuo save riboja, gali pasiaukoti dėl svarbių dalykų.Šiais metais gimsta daug gydytojų. Erelio metais gimė Hipokratas, Leonardo da Vinči, Džordanas Bruno.

Erelio antitotemas – musė arba skėrys. Toks žmogus nevalyvas, nemėgsta švaros, jis naikina viską, kas pasitaiko jo kelyje. Erelis paprastai yra simpatiškas, turi gražų balsą.

Lankytojų komentarai