Gaidys

Šio ženklo metai: 1918 1950 1982 2014 2046 2078

Metų spalva – raudonai balta

Gaidys – šventas paukštis, kovojantis prieš tamsos jėgas. Neveltui net lietuvių mitologijoje pragydęs gaidys išryto išvaiko naktį ir visas blogybes.

Gaidžio metai – teismų, nusikaltimų išaiškinimo metai. Kartu tai ir maišto, bet kokio pasipriešinimo laikas. Santuokos Gaidžio metais būna sėkmingos, ilgalaikės, o jei šiais metais santuoka išyra, greičiausiai ilgą laiką būsite nevedęs.

Žmogus – Gaidys pagal Saturno ciklą kiek kitoks, negu Gaidys pagal 12 metų Jupiterio ciklo (vadinamąjį kinų) kalendorių. Jupiterio Gaidys – pedantas ir biurokratas, peštukas, bet, kai kyla grėsmė, bėga slėptis. Saturno ciklo Gaidžiai karingi, atkakliai gina savo vertybes, nesipeša dėl niekų. Šis Gaidys, visų pirma, mėgina viską spręsti taikiai. Tačiau, jei papavyksta, griebiasi ir kovos.

Saturno Gaidžio metais gimusieji mėgsta puoštis. Vyrai būna nepastovūs, jie vienu metu myli daug partnerių. Moterys, gimusios Gaidžio metais, nėra tokios karingos, priekabios, kaip vyrai. Šiais metais gimę žmonės būna geri šokėjai, dainininkai, nuolat sukasi dėmesio centre. Jie nuolat kupini idėjų, ieško naujovių, verda energija, drąsiai siekia savo tikslų, kartais daro pernelyg skubias išvadas ir neapmąstytus veiksmus. Šie žmonės geri vadovai, tačiau jiems sunkiai sekasi užbaigti darbus, kuriuos pradėjo su dideliu užsidegimu.

Gaidžio antitotemas – Peslys (vanagų šeimos paukštis). Žmonės, sekantys antitotemu, yra apatiški, neenergingi, nekovojantys už savo vertybes.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Gaidys

  1. regina 2014-01-03

    manau,kad aprasymas skirtas man,nes esu saulys,gaidzio metais gimus,labai jau tikslu.

Rodyti daugiau komentarų