Avinas

Šio ženklo metai: 1907 1939 1971 2003 2035 2067

Metų spalva – violetinė.

Manoma, kad žmonėms, gimusiems šiais metais, ypač daug įtakos turi protėvių palaiminimas arba prakeiksmas. Tokiems žmonėms reikia gerbti savo protėvius, nes niekindami savo giminės medį, jie gali patirti giminės prakeiksmą. Tie, kurie tiki persikūnijimu, mano, kad, jei gimėte Avino metais, tai jau esate kartą gimęs toje pačioje vietoje, o jūsų mama jau yra kažkada buvusi jūsų mama.

Avino metais žmonės ypač siekia priklausyti visuomenei (jungtis į bandą), semtis energijos iš bendravimo su kitais žmonėmis. Būdingi jausmais šiems metams: agresyvumas ir priešprieša -vidinė ramybė.

Avino metais gimę žmonės kantrūs, paklusnūs, pareigingi, kartais užsispyrę, vertinantys tradicijas. Toks žmogus neša ramybę ir taiką. Jis aktyviai siekia sujungti žmones į bendruomenę, palaikyti tradicijas. Šeima šiems žmonėms šventas dalykas. Jei gimęs šiais metais nevertina šeimos ir bendruomenės, atsisako tradicijų, jam būdinga panika, baimė. Avies antitotemas – kiauliška avis. Toks žmogus juokiasi iš savo protėvių, niekina iki šiol kurtas šeimos vertybes, lieka vienišas.

Lankytojų komentarai