Ežys

Šio ženklo metai: 1922 1954 1986 2018 2050 2082

Metų spalva – balta.

Šiais metais žmonės dažnai susiduria su nelauktais įvykiais. Gali įvykti didelių pokyčių, naujovių. Viskas vyksta ne taip, kaip iš anksto suplanuota.

Ežys gaudo peles ir naikina nešvarą. Taigi Ežio metais gimę žmonės kovoja prieš blogį. Ežys taip pat ir laisvės simbolis. Savo spygliais jis subado iki tol tvyrojusią neteisybę, išjudina nusistovėjusią tvarką, pakeičia įstatymus. Šie žmonės nebijo drąsiai sakyti savo nuomonės, atkakliai kovoja už teisybę, net, jei nuo to rizikuoja patys nukentėti.

Ežio metais gimę žmonės mėgsta pokyčius, eksperimentuoti, neretai šokiruoja visuomenę. Jie ištikimi, jais galima pasitikėti, nes niekados neišduos paslapčių. Patys savo paslaptis taip pat labai saugo, susiriečia į kamuoliuką, kai kas nors bando paslaptį išplėšti. Šie žmonės pareigingi, tačiau nenusakomi, besikeičiantys.

Ežio metais gimę žmonės šiek tiek smulkmeniški, biurokratiški, gali prisikabinti prie smulkmenų. Jie viską labai gerai atsimena, ypač blogį. Jų nuomone, kiekvienam turi būti atseikėta pagal nuopelnus. Apie kitus žmonės jie sprendžia iš jų darbų.

Ežio antitotemas – piktybiška, įžūli beždžionė, krečianti piktas išdaigas. Ji baili, išsiblaškiusi, nesugebanti bendrauti, linkusi į meilės nuotykius.

Lankytojų komentarai