Žaltys

Šio ženklo metai: 1912 1944 1976 2008 2040 2072

Metų spalva – juodai žalia

Šiais metais pasikartoja tai, kas jau kažkada buvo. Neveltui ir jų simbolis žaltys – nenuodinga gyvatė, kandanti sau į uodegą. Šiems metams daug įtakos turi vandens stichija: upės, požeminiai vandenys. Tai keisti, nenumatomų įvykių metai. Šiais metais žmonės dažnai jungiasi į kokias nors grupes, paslaptingus klubus. Metai taip pat siejami su išradimais, išbandymais. Žalčio metais išsilieja daug vandens ir kraujo.

Žmonės, gimę Žalčio metais, yra permainingi, turi gerą intuiciją. Jie lankstūs, sugeba prisitaikyti prie situacijos, ją suvaldyti. Daug šiais metais gimusių žmonių yra mistikai, filosofai. Žalčio tipo žmogus dažniausiai būna lankstus, aktyvus, tačiau kartais būna ir užsidaręs, nepajudinamas, mat yra permainingas. Jis toks pat nenusakomas kaip upės vanduo, vingiuojantis ties posūkiais, apibėgantis duobes ir akmenis.

Jei žalčio tipo žmogus turi tikslą, užsispyręs jo siekia. Šie žmonės mėgsta viską kritikuoti. Neduok Dieve, kas nors užlips jam ant uodegos. Tuomet žaltys virs smaugliu, galinčiu pasmaugti.

Žalčio tipo žmogus sugeba žavėti žvilgsniu. Jo akys gilios, traukiančios it magnetas. Neveltui yra posakis „žalčio žvilgsnis“, kilęs iš biblinio pasakojimo apie Adomą ir Ievą, kuriuos suviliojo žaltys.

Žalčio antitotemas – gyvatė marguolė. Toks žmogus neramus, išsiblaškęs, jo žvilgsnis laksto, blaškosi.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Žaltys

  1. lina 2009-04-10

    pagal Zodiaka esu zuvis.zinau , kad siu metu devizas-netiketumai.jau labai ju daug , tiesiog kiekvienu rimtesniu atveju.labai stipriai jauciu jusu nusakytu zalcio metu stichija – rami , gudri , nepaklustanti niekam tekme. sekmes – nesekmes periodai neatitinka prognoziu .kodel??gal sie metai kazkuo ypatingi?

Rodyti daugiau komentarų