Apuokas arba pelėda

Šio ženklo metai: 1904 1936 1968 2000 2032 2064

Apuoko arba Pelėdos metai siejami su namais, šeima, tradicijomis, patriotizmu ir paslaptingais įvykiais. Šiais metais daug kas tampa paslaptinga, mįslinga. Daugybė įvykių vyksta nematomai, šešėlyje, gali būti paslapčia rezgamos intrigos.

Pelėda – mato tamsoje, naikina blogį, neleidžia gąsdinti žmonių. Šiais metais žmonės nori kovoti už tiesą, bet gali apsigauti ir būtų patraukti į piktų kėslų organizacijas.

Gimę Apuoko metais žmonės yra tylūs, keisti, mįslingi, mėgsta gamtą. Vyrai silpnoki, jie gyvena užsidarę savyje. Šie žmonės turi nuojautą, gali pranašauti laiką. Jie nėra karingi, tačiau gali sukilti, kad apgintų svarbias vertybes. Šiems žmonėms labai svarbu būti draugiškoje aplinkoje. Neretai šie žmonės pesimistai. Optimistai jie tik tada, kai kažkuo labai tiki. Visada turi savo nuomonę, visada užsiėmę kažkokiais savais reikalais.

Pelėdos anti totemas Šikšnosparnis – vampyras, kraugerys, kuris taip pat aktyviai gyvena tik naktį. Pelėda naikina šikšnosparnių lizdus ir kovoja su jais pačiais. Šikšnosparnio antitotemą galima pažinti iš darbų – tokie žmonės veikia tyliai ir nesileidžia pagaunami. Šikšnosparnio antitotemo veikiamas žmogus veikia paslapčia, organizuoja paslaptingas pogrindines sąjungas.

Pelėdos metais gimęs Gogolis, Žanas Žakas Ruso.

Lankytojų komentarai