Dramblys

Šio ženklo metai: 1924 1956 1988 2020 2052 2084

Dramblio metai – pastovūs, rimti. Jie siejami su atlygiu už anksčiau atliktus darbus, turto kaupimu ir tvirta santuoka. Metai tinkami namų statybai, apsaugos tvirtinimui, dideliems planams ir projektams įgyvendinti. Šiais metais pradėti darbai siekia tolimą ateitį.

Drambliai – bandos gyvūnai, todėl šiais metais daug žmonių jungiasi į visokias organizacijas, kuria didžiulius planus, nors dažnai jų neįgyvendina dėl abejonių. Dramblio metais žmonės dažnai susižavi savimi ir apakinti savigarbos nieko aplinkui save nemato. Taigi šiais metais nepatartina žavėtis savo darbais, nes tai gali pakenkti.

Dramblys – didelis ramus gyvūnas, tačiau, jei užsirūstins, gali viską sutrypti. Dramblio metais gimusį žmogų sunku išvesti iš kantrybės. Jis lėto, tvirto ir užsispyrusio charakterio. Šis žmogus laisvas, visus klausimus sprendžia savarankiškai. Kartais gali paklusti ir kitiems, tačiau jam reikia įrodyti, kad elgiamasi teisingai. Vis dėl to, nepaisant to, kad yra didelis, jis neretai abejoja ir nepasitikinti savo jėgomis. Kartais būna smulkmeniškas ir įtarus. Kaip didžiulis dramblys bijo mažos pelytės, taip šio tipo žmonės neretai turi visokių baimių. Pvz., bijo tamsos, kad kas nors neprisėlintų iš už nugaros. Dramblys gyvena su viena patele, tai įstatymų ir šeimos židinio saugotojas. Tokie ir šiais metais gimę žmonės.

Dramblio antitotemas – maža pelė. Žmonės, sekantys antitotemu, yra plepūs, mėgstantys viską padidinti, pameluoti. Jie klastingi, nepatikimi, vagišiai. Šie žmonės kaip ir pelės yra bailūs, besislapstantys.

Dramblio metais gimė Džordžas Vašingtonas, A.P.Čechovas, L.Tolstojus.

Lankytojų komentarai