Sakalas

Šio ženklo metai: 1905 1937 1969 2001 2033 2065

Sakalo metais visada išaiškėja svarbūs dalykai, baudžiama už neteisingus sprendimus. Tai susiskaldymo, kovos už teisingumą metai. Sakalas – medžiotojas. Pagrindinės jo savybės – ištikimybė ir atsidavimas.

Žmonės, gimę Sakalo metais, yra drąsūs, gali būti kaprizingi ir padaryti perversmą. Jie paslaptingi, išdidūs, kupini patriotinių idėjų, siekiantys tikslo. Jiems norisi atlikti žygdarbį. Tačiau palikę savo teritoriją šie žmonės tampa nesaugūs.

Geriausiai sakalams sekasi, kai jiems kažkas vadovauja, tačiau vadovas turi būti išmintingas, ne diktatorius, nes prievartos sakalai nepakenčia. Šie žmonės mėgsta lenktyniauti, konkuruoti, kartais net patys susikuria nesamas kliūtis, kad pasijustų svarbesni.

Dažniausiai jie idealistai, mėgsta susikurti dievinimo objektus ir tuoj pat juos sugriauna, o tada vėl ieško naujų. Neretai tokie žmonės gyvena praeitimi, vis grįžta prie jos, nemato ateities, galisi dėl savo poelgių. Šie žmonės netvarkingi, viską griaunantys, ardantys.

Sakalo metais gimę žmonės labai myli vaikus. Jie būna geri pedagogai, auklėtojai, priima svetimas tradicijas ir jas puoselėja. Meilės reikaluose jiems dažnai nesiseka, jie pernelyg sudievina savo mylimąjį, partneriai nustoja juos mylėti. Tačiau už savo meilę šie žmonės pasiruošę kovoti iki paskutinio kraujo lašo.

Lankytojų komentarai