Mangustas

Šio ženklo metai: 1908 1940 1972 2004 2036 2068

Metų spalva – mėlyna

Šiais metais daug įtakos turi ugnis. Reikia ją protingai panaudoti, nes priešingu atveju kils gaisrai ir kitokios negandos. Ypač svarbi mėlyna ugnis, vadinama Ataru – dvasinga, kūrybos ir gyvenimo ugnis, nugalinti pradinę tamsą. Kadaise į zoroastriečių šventyklas būdavo nutiesti dujotiekiai ir degdavo mėlynos spalvos ugnis. Manyta, kad velniai dega mėlynoje liepsnoje, o raudonoji ugnis – velniška, naikinanti.

Mangustas – žvėrelis, pastebintis blogį ir su juo kovojantis. Jis drąsiai kovoja su kobromis. Jo savybės – miklumas, greitumas, jautrumas (gera nuojauta), lankstumas, drąsa, gebėjimas orientuotis. Jo nesugeba apgauti jokia gyvatė. Juo turi sekti ir šiais metais gimę žmonės. Kiekvienam didžiam darbui pradėti šiems žmonėms reikalinga kūrybinė ugnelė.

Jei Mangusto metais gimę žmonės gyvena atsižvelgdami į šį totemą, jie sugeba nugalėti visus priešus, pasiekti pergalę. Jei ne, jie tampa klastingi melagiai, apsileidėliai, nesugeba susiorientuoti situacijoje. Jų gyvenimas chaotiškas. Mangusto anti totemas – kobra. Jos žvilgsnis gudrus, hipnotizuojantis.

Mangusto metais viešpatauja avantiūros, žmonėms staiga prireikia nuotykių. Daug įtakos turi atsitiktinumai. Galima atsitiktinai išlošti loterijoje, galima ir atsitiktinai viską prarasti.

Lankytojų komentarai