Voras

Šio ženklo metai: 1911 1943 1975 2007 2039 2071

Metų spalva – geltona

Voro metai – staigių permainų metai. Permainos gali būti geros, bet gali būti ir sunkios, kai reikia pasipriešinti blogiui, nepasiduoti jo įtakai. Šiais metais gimsta gydytojai, gebantys išvaryti ligas, padėti žmogui kovoti su blogiu. Ajurvedoje gydytojų simbolis buvo šventas voras, vaizduojamas kaip aštuonkampė žvaigždė, vadinamoji zoroastrizmo žvaigždė (mat voras turi 8 kojas).

Voras kovoja su parazitais. Jis naikina muses, uodus ir kitus įkyrius vabzdžius, kurie pakliūna į jo tinklą. Mūsų protėviai manė, kad voras – geras ženklas. Namai, kuriuose voras rezga voratinklį, laimingi. Voras siejamas ir su pažinimu. Voro metai – tai harmonijos ir protinio tobulėjimo metai.

Voro anti totemas – musė. Žmogus, sekantis anti totemu, pats yra tarsi įkyrus parazitas.

Voro metais gimę žmonės yra lėti, kantriai siekiantys tikslo, jausmingi, turintys gerą intuiciją. Šiems žmonėms patariama turėti stiprias rankas, lavinti pirštus, kad jie būtų kibūs tarsi voro. Jiems verta dirbti rankdarbius: siūti, megzti, siuvinėti.

Kad laimėtų, ko nori, voras turi slėptis. Tad ir šiais metais gimę žmonės dažnai būna neformalūs lyderiai, veikiantys slapta ar netiesiogiai, per kitus asmenis.

Lankytojų komentarai