Vilkas

Šio ženklo metai: 1909 1941 1973 2005 2037 2069

Metų spalva – melsva

Vilkas laikomas vienu iš šventųjų gyvūnų. Vilko metai – stichinių ir gamtinių reiškinių metai. Žmonės šiais metais tampa agresyvūs, pikti. Gresia chaosas, karai. Tačiau žmonės, kurie šiais metais kantriai ištveria visas negandas, apdovanojami turtais.

Metų totemas – Baltas vilkas. Anti totemas – vilkolakis. Vilkai yra vienišiai, savarankiški, tačiau, kad išsilaikytų, gyvena gaujose. Žmonėms, gimusiems šiais metais, būdinga drąsa, nepriklausomybė, atsakomybė, ištikimybė, pareigingumas, tvirtas charakteris. Jie gali išgyventi ir ekstremaliomis sąlygomis, ištverti didelius išbandymus. Jie drąsūs, išdidūs. Vilkas – plėšrūnas, kovojantis, baudžiantis neteisinguosius. Vilko metais gimusieji yra ir keliautojai, negalintys nusėdėti vietoje. Jų gyvenimas – nuolatiniai nuotykiai.

Žmonės, sekantys šių metų antitotemu, yra įžūlūs, mėgsta tyčiotis iš kitų, nori viską griauti. Kaip vilkolakiai, jie semiasi energijos iš kitų, išnaudoja kitus. Jiems gali būti būdingi sadistiniai polinkiai. Nors mėgsta savarankiškumą, bet savo niekšybėms įgyvendinti gali jungtis į gaujas.

Lankytojų komentarai