Varnas

Šio ženklo metai: 1917 1949 1981 2013 2045 2077

Metų spalva – juodai mėlyna

Varnas – tarpininkas tarp Dangaus ir Žemės. Tai vienišas, atstumtas paukštis. Varno metais vyksta daug nešvarių, nesąžiningų dalykų. Gresia epidemijos (1981 m. prasidėjo AIDS epidemija), laukia išbandymai. Žmonės išgyvena nepripažinimą, atstūmimą.

Varnas, žinoma, turėtų būti juodas, rūstus, paniuręs, ribotas, nenusakomas, niekuo nesibjaurėjantis, rimtas, viską sugebantis ir negailestingas.

Žmonės, gimę Varno metais, yra vienišiai, neretai visą gyvenimą pragyvena vieni. Kai kurie sukuria šeimą, dažniausiai vėlai, bet joje vis tiek lieka savarankiški, nepriklausomi. Šie žmonės mėgsta ironiškai juokauti, kartais tuo užgauna kitus. Jie nieko nesigaili, su visais elgiasi kaip jiems norisi. Šių žmonių neįmanoma priversti vergauti, tačiau kitiems jie irgi nevadovauja. Tai išdidūs, išrankūs žmonės, perdėtai mėgstantys tvarką ir švarą. Jie labai prisirišę prie gyvenamosios vietos.

Varno antitotemas – lavoninis kirminas soliteris, kuris gyvena susiraitęs žarnyne. Tai parazitas, gyvenantis kitų sąskaita. Žmonės, sekantys antitotemu, yra užguiti vargų, priklausomi nuo kitų žmonių, neretai neišlenda iš skolų, pradeda padlaižiauti.

Lankytojų komentarai