Kupranugaris

Šio ženklo metai: 1921 1953 1985 2017 2049 2081

Metų spalva – geltona ir mėlyna.

Kupranugario metai – didelių pokyčių metai. Šiais metais daugybė žmonių jaučiasi įžeisti. Ko gero, visi žino, kad Kupranugaris gali apspjauti. Ir tai ne anekdotas. Būtent Kupranugario metais daugybė žmonių yra apkalbami, išjuokiami, kritikuojami, išviešinamos jų ydos ir prasižengimai. Tai triukšmingi metai, su daugybe teismų, agitacinių renginių ir pan.

Gimę Kupranugario metais turi ypatingą humoro jausmą. Jie sugeba pasijuokti iš bet kokios situacijos. Iš šių žmonių veido nenuspėsi, ar jie kalba rimtai, ar juokauja. Neretai jie juokiasi iš to žmogaus, kurį iš tikrųjų labai vertina. Iš tiesų šie žmonės ištikimi ir patikimi. Jie atsiduoda savo šeimai, atleidžia visas namiškių skriaudas.

Kupranugario metais gimęs žmogus (kaip kupranugaris) visuomet turi atsargų. Jis mėgsta reikalingiausius daiktus nuolat nešiotis su savimi atsargai. Tačiau jis nėra godus. Jis sugeba sukaupti turto, bet lygiai taip pat jį ir iššvaisto. Šis žmogus darbštus, atsargus ir neprisirišęs prie vienos vietos. Jis visada nusiteikęs blogiausiam, todėl gali lengvai išgyventi dideles nelaimes. Kupranugaris – asketas, jis tenkinasi mažu, nebijo darbo.

Kupranugario anti totemas – nuodingas Voras karakurtas. Jei veikia natitotetmas, Kupranugario metais gimęs žmogus yra užsidaręs, nekantrus, apsileidęs, besimėgaujantis malonumais, nerišliai kalbantis, viskuo besistebintis.

Kupranugario metais gimė Jekaterina II, Hitleris, Sacharovas (abu asketai), Čarlis Čaplinas (iš visko juokėsi).

Lankytojų komentarai