Jautis

Šio ženklo metai: 1919 1951 1983 2015 2047 2079

Metų spalva – pieno baltumo, geltona

Jaučio metai – taikos metai. Jeigu Jaučio metais kyla karas, nukenčia karą pradėjusi valstybė. Ji niekada nebebus turtinga ir derlinga. Šiais metais suaktyvėja žmonių pareigos jausmas, paklusimas, atsidavimas, aukojimasis dėl kitų.

Žmonės, gimę šiais metais, jaučiasi nesaugūs, turi daug vidinių problemų, kompleksų, jiems trūksta kitų asmenų globos. Jie pasyvūs, laikosi duoto žodžio ir pareigos, kantrūs, ištvermingi, negali dirbti be priežiūros ir pagalbos. Tačiau už nuoširdų darbą jiems su kaupu atlyginama.

Žmonės, gimę šiais metais, yra vaikiški. Jiems reikia vadovauti ir nukreipti juos teisinga kryptimi. Jie sugeba tvirtai kovoti už savo vaikus ir artimuosius, už savo vertybes. Šio tipo žmonės rūpinasi kitais, būna geri vaistininkai, medicinos darbuotojai.

Jei Jaučio tipo žmogus greitai supyksta, yra užsispyręs, nepaklusnus, vadinasi, pasireiškė antitotemas – Vapsva. Nuo vapsvos įkandimo jautis gali mirti. Vapsva, skirtingai nuo bitės, neneša medaus, vien tik pati viskuo naudojasi.

Lankytojų komentarai

2 komentarai Jautis

  1. Gedas 2009-05-02

    Tikek savimi. Pati gali nuspeti taip kaip nuspeji savo lygas. Cia nieko sudetingo… Kiekvienas zmogus gali nujausti bus gera diena ar bloga. Jeigu aisku esi jautrus zmogus, gali didele itaka daryti planetos kurios ir sudaro nuotaiku kaita. Tai daug sudaro ir tavo sekmeje. Kaip bandai nupasokoti, kad esi gymusi keistu laiku. Kiekvienas zmogus gauna isbandimus skirtingais pavydalais. Vieni serga, kiti praranda namus ir vel gyvenimas suteikia galimybe keisti viska, gyventi. Tik nesustok viska keitus. Neduok ciklui uzsukti dar vieno ciklo. Uzkirsk tam kelia

  2. Regina 2009-03-05

    Esu gimusi 1955m.gegužės mėn. 5d. ryte 5val.prašau jūsų nustatyti kiekvienos dienos horoskopą , nes pagal mano nugyventus metus jis nieko gero man nedavė. Tai ištekėjau už vyro, kuris geria, visos ligos kokios tik yra mane kankina, o priš 5m. turėjau oprracija piktybinio odos vėžio, o 2008m. spalio mėn. antra vėžio operacija linfmazgio taip pat piktybinė. Bet visada jas pajaučiu laiku, kad nereikia nei chemijos ,nei vaistų . Tai visa mano laimė, kad dar gyvenu, ogyvenimo džiaugsmo nėra. Nejaugi niekada manes neaplankys laimė(turėti pinigų, mylimas žmogus.arba laisvė ,išsivaduoti iš vyro gniaužtų)

Rodyti daugiau komentarų