Verslo horoskopas: 2012 metais laimės kūrybingiausi

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Ateinantys metai – Drakono. Drakonas laikomas vienu galingiausių ir stipriausių bei sėkmingiausių ženklų. Jis be galo kūrybingas, iniciatyvus ir palankus naujoms idėjoms. Problemas sprendžia pasitelkdamas kūrybą, o tai duoda gerų vaisių.

2012 metai taip pat bus patrauklūs visiems, kuriems priimtini nauji iššūkiai, netradiciniai sprendimai. Tiems, kurie galvoja apie savo verslą, puikus laikas to imtis. Svarbiausia bus išlaikyti tikėjimą ir užsispyrimą visus metus. Tuomet sėkmė tikrai neaplenks.

Metai ypač bus palankūs socialiniam verslui, tačiau tik nuoširdūs verslo ketinimai galės užsitikrinti lyderio pozicijas.

Pagal kinų tradiciją Juodojo Vandens Drakono metai prasidės 2012 metų sausio 23 dienos rytą ir tęsis iki 2013 metų vasario 10 dienos.

Pateikiame 2012-ųjų horoskopą verslininkams ir linkime visuomet ieškoti naujų idėjų, pasitelkti kūrybą. Taigi susipažinkite su dvylika Zodiako ženklų ir jų prognozėmis. Ir atsiminkite, kad tai tik prognozės, o svarbiausia yra tikėti savimi.

Avinas

Verslininkai turės naudos keldami tikslus ir plėtodami strategijas. Netikėti teigiami pokyčiai stebins ir padės išlaikyti puikią nuotaiką ištisus metus. Metų pabaigoje darbo krūvis padidės, tačiau su viskuo pavyks susidoroti.

Jautis

Metai bus palankūs, jei skirsite dėmesį verslo plėtrai ir naujiems investiciniams projektams. Bet koks sprendimas žengti į naujas verslo sritis gali būti rizikingas, tačiau drąsa ir optimizmas padės išlaikyti palankią situaciją.

Dvyniai

Užsiimantiems verslu prognozuojamas klestėjimo metas. Tuo patiems bus galima įsitikinti 2012 metais. Verslininkai turės daugiau drąsos ir ryžto susižerti didesnį pelną per pirmąjį pusmetį. Augimas ar investicijos atrodys patrauklesnės ir padės suklestėti.

Vėžys

Tiems, kas sukasi verslo pasaulyje, ypač seksis nuo gegužės mėnesio. Verslo plėtrą taip pat palanku planuoti nuo šio mėnesio. Tikėtina, kad siekiant įgyvendinti idėjas gali tekti skolintis, imti paskolą. Jeigu turite verslo partnerį, derėtų vengti bet kokios tarpusavio konkurencijos, priešingai, patartina siekti nuoširdžių santykių.

Liūtas

Labai palankus metas žmonėms, kurie turi savo verslą. Verslo plėtros klausimus patartina tvarkyti nuo gegužės iki rugpjūčio.

Mergelė

Tikėtinas didelis pelnas. Nurungsite savo konkurentus. Sėkmė šypsosis ėmusis bet kokio rizikingo verslo. Tai bus tarsi atlygis už sunkų darbą.

Svarstyklės

Sunkesnis laikas laukia pasibaigus gegužės mėnesiui. Nesugebėsite išlaikyti gerų ir nuoširdžių santykių su partneriais. Taip pat nuo šio mėnesio bus nelengva gauti paskolą verslui plėtoti.

Skorpionas

Mokymasis šio to nauja padės judėti į priekį. Tai bus puikus laikas padėti tvirtą pagrindą, mąstant apie ateities perspektyvas. Palanki verslo partnerystė antroje metų pusėje.

Šaulys

Nuo gegužės mėnesio laimėjimai verslo srityje turėtų būti patenkinami. Stenkitės įgyvendinti novatoriškas idėjas ir strategijas. Tai padės pritraukti naujų klientų ir išlaikyti senuosius.

Ožiaragis

Metų pradžioje galimi pakilimai ir nuosmukiai, tačiau nuo 2012-ųjų vidurio įsivyraus stabilumas. Už sunkų darbą gausite geras pajamas. Gali tekti daug keliauti. Šiais metais reikėtų vengti didelių investicijų ir verslo plėtros, viską reikėtų daryti atsargiai. Metai ypač palankūs eksporto ar importo verslui.

Vandenis

Metinės prognozės rodo, kad 2012-aisiais nauji ir kūrybingi planai padės suaktyvinti savo veiklą, duos gerų rezultatų. Drakono metai nėra palankūs naujai partnerystei.

Žuvys

Veikiausiai laukia nemažai nuosmukių ir pakilimų, tad teks gerokai pasistengti, kad pasiektumėte tikslus. Siekite ambicingų planų, pasitelkdami užsidegimą ir entuziazmą, tik išlikite nepriklausomi ir tikintys savo jėgomis.

Lankytojų komentarai