Fengšui horoskopas 2012 metams

2012–ieji – Vandens drakono metai – žada atnešti daug pokyčių mūsų gyvenime. Permainos palies kiekvieną žmogų, nepriklausomai nuo lyties, tautybės ir gyvenimo vietos. Drakonas – tai transformacijų ir naujų galimybių simbolis. Dauguma šalių pakeis savo politikos kursą, tačiau dėl neigiamo kai kurių žvaigždžių poveikio pasaulyje vis tiek kils konfliktai. Laimei, 2012–ieji atneš potencialaus augimo energijas ne tik pasauliui, bet ir kiekvienam Zodiako ženklui. Sėkmės raktas šias metais slypės sugebėjime suaktyvinti Žemės ir Dangaus energijas. Tai bus naujų idėjų, pasiekimų ir asmeninio tobulėjimo metai.

Žiurkė

Visus, gimusius Žiurkės metais, palaikys žvaigždė-generolas, nešanti didžiausią sėkmę, suteikianti apsaugą ir žemiškus turtus. Nors Generalinė žvaigždė išplečia gimusių Žiurkės metais galimybes, jums būtina stiprinti gyvybinę energiją ir apsisaugoti nuo Ligų žvaigždės ir Trijų žudikų įtakos. Sustiprinti savo energiją ir sveikatą galėsite nuolat nešiodami laikrodį su Medicininio Budos mantra. Mantros virpesiai sukurs aplink jus apsauginę aureolę.

Pasidėję prie savo lovos keramikinį Vu Lu talismaną, jūs išvengsite neigiamo Ligų žvaigždės poveikio. Negerų žmonių elgesį ir Trijų žudikų įtaką neutralizuosite, jei tvirtai tikėsite savo sėkme ir pasistatysite Tris visatos sargus pietinėje savo namo arba svetainės zonoje. 2012–ieji atvers karjeros ir naujų kontaktų galimybes versle. Naujas verslo galimybes pritrauksite ir išplėsite ryšius pasistatę namuose generolo Kvan Kongo skulptūrėlę.

Ji suteiks būtiną pagalbą ir parūpins lėšų drąsiausioms idėjoms įgyvendinti.

Padaryti karjerą padės Krištolinis rutulys su Rui atvaizdu ir Auksinis jautis ant jūsų rašomojo stalo.

Jautis

Gimusiems Jaučio metais, 2012-ieji bus kupini konfliktiškų energijų, kliūčių ir santykių su aplinkiniais žmonėmis problemų. Šiais metais jums būtina susikoncentruoti ir sutelkti visas pastangas, kad pasiektumėte savo tikslų. Sveikatai reikia skirti dėmesio ir rūpinti ja. Sustiprinti ją padės įsitikinimas, kad esate absoliučiai sveiki, ir keramikinis Vu Lu talismanas, padėtas prie lovos. Venkite bet kokių konfliktų ir barnių, kitaip problemos augs kaip po sniegą ritinėjama gniūžtė. Atstatyti pusiausvyrą ir sušvelninti konfliktines situacijas padės amuletas Tai Sui ir Žemiškos sėkmės amuletas.

Išsaugoti harmoniją šeimoje ir išvengti konfliktinių situacijų šeimyniniame gyvenime padės talismanas Meilės gėlė. Finansinę gerovę ir karjeros augimą atneš Fontanas su drakonų pora, padėtas vakarinėje svetainės ar biuro zonoje. Tiems, kurie siekia aukštų tikslų, rekomenduojama ant darbo stalo pastatyti Mangustą su brangenybėmis.

Tigras

Gimę Tigro metais 2012–aisiais mėgausis geru Auksinės dievybės žvaigždės ir Didžiosios laimės žvaigždės poveikiu, kurios atneš laimės ir sėkmės momentų. Jūs būsite kupini jėgų ir sugebėsite atisilaikyti prieš konfliktines metų energijas. Kad suaktyvintumėte palankių žvaigždžių poveikį, pasistatykite namuose Žaliosios Taros figūrėlę. Ji ne tik padės įgyvendinti slapčiausius troškimus, bet ir pritrauks į jūsų gyvenimą žmones, pasirengusius realizuoti jūsų projektus. Sėkmę atneš Kardas su devyniais žiedais, padėtas namų ar svetainės šiaurės rytų zonoje, taip pat jūsų slaptojo draugo, – Šerno figūrėlė, pastatyta ant jūsų rašomojo stalo ar lovos galvūgalyje. Išvengti konfliktų ir barnių, kuriuos iššauks Metinė konflikto žvaigždė, padės Metų talismanas.

Triušis

2012 metais sėkmė vėl aplankys tuos, kurie gimė Triušio metais. Tačiau būkite apdairūs ir nepraleiskite šanso sustiprinti savo energetinį potencialą sportuodami. Tai padės jūsų vidinėms jėgoms nugalėti Energiją sugeriančios žvaigždės poveikį. Papildomos pagalbos sulauksite nešiodami Laikrodį su Medicininio Budos mantrą, taip pat pasistatę Vu Lu talismaną prie savo lovos. Didelės sėkmės žvaigždė atvers jums naujas galimybes, kad jų nepraleistumėte, būkite pasiruošę veikti. Jums padės Fontanas su drakonų pora, pastatytas vakarinėje svetainės zonoje. Daug naujo jūsų santykiams su partneriu suteiks Krištoliniai meilės paukščiai, padėti rytinėje miegamojo zonoje. Finansinį klestėjimą sustiprins Krištolinis rutulys su aukso dulkėmis jūsų namų centre.

Drakonas

2012–aisiais visi, gimę Drakono metais, bus nuolat veikiami dominuojančios metų energijos Tai Sui. Ši energija labai kaprizinga. Ją į savo pusę patrauksite nuolat nešiodami Tai Sui amuletą, taip pat savo namų pietryčiuose pasistatę Tai Sui apsauginę lentą arba Pi Jao talismaną. Neutralizuoti neigiamą Geltonojo penketo (praradimų žvaigždės) įtaką padės jūsų tvirtas nusiteikimas nugalėti ir nuolatinis karulio su Penkių elementų pagoda nešiojimas. Neigiama Geltonojo penketo įtaka tokia stipri, kad neužteks asmeninių amuletų, todėl pastatykite Žydrojo drakono figūrėlę ir Penkių elementų pagodą pietrytinėje jūsų namų ar svetainės dalyje. Dangaus sėkmę jumyse pažadins Žaliosios Taros figūrėlė, padėta šiaurrytinėje svetainės zonoje. Kad pasiskolintumėte sėkmės iš savo slaptojo draugo Gaidžio ar Brangiojo fenikso, padėkite jų atvaizdus ar figūrėles vakarinėje miegamojo dalyje. Žydrojo drakono figūrėlė atneš papildomą sėkmę tiems, kas užsiima verslu. Mados mėgėjos gali pasipuošti puikia šilko skara su feniksų pora, kuri suteiks pripažinimą ir padės pelnyti pasisekimą bet kurioje srityje.

Gyvatė

2012–ieji gimusiems Gyvatės metais nebus tokie geri kaip 2011-ieji. Veikiausiai jums teks susidurti su problemomis asmeniniame gyvenime ir meilėje. Nenusiminkite: šie išbandymai padės jums įgyti daugiau tvirtybės ir išminties. Svarbiausia padaryti teisingas išvadas. Kad metai būtų geresni, pasinaudokite talismanu Meilės gėlė ir Apsaugos nuo pikto žvilgsnio amuletu Neigiamą praradimų žvaigždės – Geltonojo penketo – įtaką padės sumažinti Penkių elementų pagoda ir Gyvatės figūrėle, kaip asmeniniai amuletai padėti jūsų namo ar svetainės pietrytinėje zonoje. Nepaisant nepalankaus žvaigždės poveikio, likimas suteiks jums naujų galimybių, taip pat progą padidinti pajamas. Pritraukti sėkmę padės Fontanas su drakonų pora ir Troškimus išpildantis akmuo, padėti vakarinėje namo ar svetainės zonoje.

Arklys

2012– ieji visiems, gimusiems Arklio metais, atneš trijų rūšių nemalonumus – pašlijusius santykius su artimaisiais, nelaimingus atsitikimus ir smulkias problemas. Įveikti jas padės priežasčių ir pasekmių sąryšio suvokimas ir naujas požiūris į gyvenimą. Neigiamą poveikį darys Nemalonumų žvaigždė, grės sveikatos problemos. Jums padės tikėjimas sėkme ir prie lovos pastatytas Vu Lu talismanas, taip pat asmeninis Trijų visatos sargų amuletas. Stiprinkite savo energiją reguliariu fiziniu krūviu ir užsiimdami laisvalaikio pomėgiais. Finansinį klestėjimą ir sėkmę atneš Gausybės medžio lipdukas, priklijuotas ant pietinės namų sienos. Įveikti kliūtis padės asmeninis Dvigubo ugnies žiedo amuletas ir Pergalės vėliavos vėjo muzika, išdėstyti šiaurrytinėje namų ar darbo kabineto dalyje. Padaryti karjerą padės Troškimus išpildantis akmuo ant jūsų darbo stalo.

Avis

Visų, kurie gimę Avies metais, laukia,sunkumai ir konfliktai. Geriausia, ką jūs galite padaryti dėl savęs, – tai nepasiduoti. Stenkitės būti geranoriški ir supratingi. Tai padės jums atsispirti neigiamam Trijų žudikų, Metų naikinančios žvaigždės, Nemalonumų žvaigždės poveikiui ir konfliktui su dominuojančia metų energija Tai Sui. Kentėjimas, nusivylimai ir priešiškumas kitiems vietoj susitaikymo ir teisingų žingsnių sukels dar didesnes problemas. Papildomą apsaugą suteiks asmeninis Trijų visatos sargų amuletas ir Raudonas krištolinis rutulys, išdėstyti pietvakarinėje namų ar svetainės zonoje. Tai Sui amuletas pritrauks palaikančią Tai Sui energiją, o Keturių dangaus sargų amuletas sužadins apsaugines visatos energijas.

Sumažinti neigiamą Nemalonumų žvaigždės efektą padės deivė Kuan In skulptūrėlė, padėta šiaurrytinėje svetainės dalyje. Sveikatą išsaugos magiškas Laikrodis su Medicininio Budos mantra.

Beždžionė

2012 metai žada geras perspektyvas tiems, kurie gimę Beždžionės metais. Tačiau teks susidurti su kliūtimis ir konfliktais. Problemų gali kilti profesinėje srityje, ypač susijusių su asmeniniais santykiais. Išvengti nemalonumų padės teigiama nuostata ir pastangos nesivelti į konfliktus. Sėkmės šansus padės padidinti Krištolinis rutulys su Ugnine gėle, padėtas pietvakarinėje miegamojo dalyje ir ant rašomojo stalo darbe, bei nuolatinis asmeninio amuleto Dvigubo ugnies rato nešiojimas. Palaikyti harmoniją namuose padės Krištolinis rutulys su Aštuoniais sėkmės ir apsaugos simboliais, padėtas svetainėje. Kad sektųsi verslas ir karjera, nešiokite Dangiškos sėkmės amuletą. Tiems, kurie turi savo šeimą, išsaugoti gerus santykius ir sukurti harmoniją padės Meilės gėlės talismanas.

Gaidys

Gimusių Gaidžio metais laukia puikūs metai, atnešiantys naujas galimybes ir sėkmę. Veikite drąsiai ir pasieksite laimėjimų. Mėtų sėkmės žvaigždė, susivienijusi su Stiprinančia žvaigžde, suteiks dangiškąjį palaikymą. Finansinį klestėjimą ir sėkmę nulems Drakono energija. Dauguma žmonių, gimusių Gaidžio metais, pavadins šiuos metus pokyčių metais. Kur jus nuves permainos, priklauso nuo jūsų. Kad nepraleistumėte savo galimybių, būkite joms pasiruošę, tam pastatykite Žydrojo drakono figūrėlę pietrytinėje svetainės dalyje ir ant rašomojo stalo darbe. Daugiausia geros energijos į jūsų gyvenimą įneš nuolatinis šilkinės skaros su drakonų pora ryšėjimas. Sėkmę versle atneš Pergalės vėliavos vėtros muzika svetainės pietinėje zonoje. Turtus neš Mangusta, padėta vakarinėje svetainės dalyje arba Baltasis Džambala. Jūsų pajamas išsaugos Fu šuniukų pora šalia laukujų durų.

Šuo

Visiems, gimusiems Šuns metais, prireiks daug energijos, kad išvengtų konfliktų ir finansinių nuostolių. Nekenkite niekam, tada jums pavyks išvengti nesantaikos ir nedorų žmonių. Praeities klaidos sukels problemų ir galvos skausmą. Apsaugą suteiks Žemiškos sėkmės amuletas. Kad patrauktumėte dominuojančią metų energiją Tai Sui į savo pusę, nešiokite Tai Sui amuletą ir padėkite Apsauginę Tai Sui lentą pietrytinėje namo dalyje. Jūsų sėkmę sustiprins Dvigubo ugninio rato amuletas, o nuo finansinių nuostolių apsaugos Apsauginė lenta su raganosiu ir drambliu, padėta šiaurės vakarinėje namo dalyje. Nuo nepalankiai nusiteikusių žmonių apgins Apsaugos nuo pikto žvilgsnio amuletas. Padidinti finansines pajamas ir klestėjimą padės Fontanas su drakonų pora vakarinėje svetainės dalyje.

Šernas

2012 metais visi, gimę Šerno metais, toliau mėgausis sėkme. Dangiškojo antspaudo žvaigždė teiks pagalbą ir padės siekti tikslų. Sėkmę ir kopimą karjeros laiptais gali aptemdyti galimi praradimai ir apiplėšimo grėsmė. Šių nemalonių įtakų jums padės išvengti Apsauginė lenta su raganosiu ir drambliu, padėta šiaurvakarinėje namų dalyje. Trys sargai, pastatyti pietinėje namų zonoje, neutralizuos negerą Trijų žudikų poveikį. Kad padidintumėte finansinę sėkmę ir gerovę, vakarinėje namų dalyje pastatykite Fontaną su Džambala ir Dakini, pripildytą Žemės energiją stiprinančių akmenų. Dangaus paramą pritrauks Žydrojo drakono figūrėlė ant darbo stalo ir asmeninis Dangiškos sėkmės amuletas. Išvengti sveikatos problemų padės keramikinis Vu Lu talismanas, padėtas šalia lovos, ir Medicininio Budos figūrėlė, pastatyta šiaurinėje svetainės dalyje. Nuo barnių jus apsaugos Dvigubo ugninio rato amuletas.

Viktorija Košeleva, Alfa.lt

Lankytojų komentarai

2 komentarai Fengšui horoskopas 2012 metams

  1. Ateni 2012-01-01

    Sveiki, būčiau dėkinga, jeigu kas nors pasakyti kur gauti išvardintus dalykus, kaip pvz., laikrodį su Medicininio Budos mantra, nes nė neįsivaizduoju kur kreiptis.

    • Mila 2012-01-14

      ezoterikos knygyne gali buti siu daiktu…

Rodyti daugiau komentarų