Kaip sutikti 2012 metus?

Juodojo Vandens Drakono metai prasidės 2012 sausio 23 d. Kinijoje žmonės gimę Drakono metais laikomi laimingais. Drakonas gimęs valdyti, vadovauti. Drakono metais nesiveržkime į lyderius, nesistenkime primesti savo valios kitiems, juk Drakonas mėgsta veikti globaliai stambiu planu. Pagalvokime ar neturime didelių gražių norų, svajonių kurias norėtume įgyvendinti.

Drakonas 2012 metais mus apdovanos laime ir padės įgyvendinti, ką nors didelio esminio rimto, jei nevarginsime jo smulkiais virtuviniais, buitiniais reikalais. Vandens drakonas mėgsta išsklaidyti savo ugninę energiją daugeliui tikslų, todėl šiais metais bus lengviau pasiekti, to ko norite.

2011 metai buvo ramūs, palyginus su ateinančiais keliais metais, mums dar teks išgyventi kur kas sunkesnius laikus. Astrologiškai dabartinę situaciją apsprendžia trijų lėtinių planetų padėtis dangaus sferoje. Plutonas esantis Ožiaragyje iššaukia didelius apribojimus ir suvaržymus finansų srityje. Uranas Avino ženkle daro perversmą mūsų sąmonėje, reikėtų vengti diktatoriško maksimalizmo, nepakantumo, konfliktinių situacijų, Neptūnas Vandenio ženkle, spartina mokslo vystymąsi, keičia mūsų mąstymo ypatumus ir pasaulėžiūrą.

2012 metais mes turėsime finansų ir pasaulėžiūros krizes, dėl pastarosios iškilę daug baimių ir iliuzijų. Ateinantys metai bus nelengvi ekonomine prasme, žmonės gali prarasti turtą dėl finansinių spekuliacijų. Panaši situacija su tam tikromis pertraukomis truks visus ateinančius metus.

Ateinančių metų totemas – Drakono statulėlės, tai materialinės gerovės simbolis, skulptūrėlė ar paveikslėlis gali būti raudonos, mėlynos geltonos spalvos. Ateinančių 2012 metų talismanas – Vėžlys tai ilgaamžiškumo, išminties, pastovumo ir ištvermės simbolis.

2012 metų sėkmingos spalvos – juoda, mėlyna. Naujųjų metų išvakarėse reikėtų vengti impulsyvumo, pasisaugoti traumų, būti atsargiems su ugnimi. Daugiau teigiamų emocijų ir santaikos šią Naujųjų metų naktį. Per Naujus metus ant stalo turi būti bent vienas aštrus, aitrus, kitaip sakant ugningas patiekalas, kuriam paruošti tiks čili, imbieras, kuo aštriau tuo geriau, taip jūs įtiksite Drakonui, tiks ir liepsnojantys karšti patiekalai pvz: spiritu užpiltos ir padegtos dešrelės, tai kiekvienos šeimininkės išmonė, kartus turi būti ir vienas iš desertų.

Naujus metus moterys sutikite apsirengusios ekstravagantiškai ryškiai raudona, geltona, juoda, balta, mėlynos vandens spalvos rūbais, pasipuošusios auksiniais ir brangiais papuošalais.

Astrologė Lilija Banaitienė

Lankytojų komentarai