Skorpionės

Orientacija

Visada pasinėrusios į apmąstymus ir paslaptingos Skorpionių charakteris sudėtingas, jos tiesiog hipnotizuoja aplinkinius. Jiems Skorpionės atrodo itin žavios, tačiau nenuspėjamos asmenybės, kurių kartais net prisibijoma. Skorpionei svarbu, kad ją laikytų seksualia, todėl ir rengiasi ji atitinkamai. Dažniausiai renkasi ryškius, prigludusius drabužius, mėgsta juodą spalvą. Skorpionės be jokių kompromisų aunasi tik seksualiais aukštakulniais. Visi šių merginų daiktai turi kurti jėgos ir prabangos įspūdį.

Audiniai ir kiti priedai

Skorpiono ženklo merginos parduotuvėse žvalgosi tik į seksualius apdarus, tačiau persistengti neverta. Uždaresnis, fantaziją audrinantis drabužis visada bus seksualesnis nei vos vos pridengiantis kūną.

Būtina turėti!

Tamsius (pilkus ar juodus) akių šešėlius, kurie dramatiškai išryškina akis! Jums tinka paslaptingos ir tamsios akys, ypač vakare. Kitų ypač keistų, bet Skorpionėms tinkančių stiliaus idėjų verta pasisemti iš siurrealizmo menininkų: Salvadoro Dali, Magritte.

Lankytojų komentarai

4 komentarai Skorpionės

 1. skorpioniuks 2017-08-28

  nezinau, as nesirengiu tokiais drabuziais o viskas atvirksciai…

 2. Daiva 2010-03-24

  ech, va va viskas tinka.. megstama spalva juoda, bet kai rengiesi kazkur iseit, tai rengiesi ryskiai ir gundanciai.. zodziu viskas zodis zodin :DDD

 3. karmorita. 2010-02-09

  Na pagal orientacija man beveik nieko neatiitinka ce : DD

 4. laura 2009-06-27

  Nu is tikruju viskas parasyta apie skorrpiono apsirengima ir pan.:D

Rodyti daugiau komentarų