Meilės horoskopas 2020 metams

Meilės horoskopas skirtas visiems, kuriems rūpi partnerių nuomonė ir geri santykiai. Santykiuose su partneriais didelę įtaką turi Zodiako ženklas, nes nuo jo priklauso elgesys su mylimaisiais. Susiraskite savo Zodiako ženklą šiame meilės horoskope ir išanalizuokite save.

2020 metų meilės horoskopas (pasirinkite savo Zodiako ženklą)

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas aistringas, prieraišus ir neslepiantis savo jausmų. Jis gali beprotiškai įsimylėti iš pirmo žvilgsnio ir tik po to viską apmąstyti. Medžiotojo vaidmuo jį jaudina ir kursto meilės ugnį. Nuobodulys slopina aistrą, todėl Avinui reikia partnerio, kuris taip pat mėgtų pastovius iššūkius. Tokioje partnerystėje Avinas gali būti tiek ištikimas, kiek pats yra kilnus ir palaikantis. Visuose santykiuose jis mėgsta vadovauti ir nustatinėti savo taisykles, kurioms reikia paklusti. Atviras ir tiesus Avinas kartais gali būti netaktiškas ir nejautrus.

2020 metų meilės horoskopas Avinui

Meilė tvyros ore!

2020-ųjų meilės horoskopas Avinui pranašauja išties sėkmingus ir romantikos kupinų akimirkų nešykštėsiančius metus. Iš aplinkinių sulauksite lavinos komplimentų bei atvirai demonstruojamo susižavėjimo jūsų asmenybe, kas neabejotinai pakylės iki devinto dangaus, paskatins dar labiau pasitikėti savo išskirtine charizma. Jausitės užtikrinti ir dėl esamų santykių, sieksite sutvirtinti ryšį su antrąją puse. Vienišiems Avino ženklo atstovams, taip pat pasitaikys progų išreikšti jausmus, bet nevertėtų aklai kliautis vien širdies balsu ir prieš žengiant lemiamą žingsnį jį dar kartą gerai apgalvoti.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

Jaučiai skiria savo laiką ir dėmesį tik tiems, kurie tikrai jiems patinka, ir nežaidžia kitų jausmais. Jie nori paprastų santykių su rimtu, patikimu partneriu, kuris kartu siektų pastovumo ir saugumo. Tik tada, kai suranda tinkamą partnerį, būna ištikimi ir mylintys. Jaučiai mėgsta būti lepinami. Ne visada pasižymi iškalbingumu, bet labai prisiriša ir pasižymi seksualumu. Jaučiai yra stiprūs ir teisingi, tačiau jie gali būti pavydūs bei perdėtai rūpestingi.

2020 metų meilės horoskopas Jaučiui

Palankus metas planuoti vestuves!

Santykiuose Jaučiai labiausiai vertina abipusį pasitikėjimą ir atsidavimą partneriui, tačiau šiais metais nepamiršta liks ir aistros svarba. Pasiruoškite netikėtumams bei malonioms staigmenoms, kurios padės atrasti mylimą žmogų iš naujo. Jausitės pakylėti, mylimi, apgaubti dėmesiu ir rūpesčiu, kas turės įtakos vis užgimstančioms mintims apie šeimos kūrimą, santuoką. Vienišiems Jaučiams meilės sąvoka gali asocijuotis su nusivylimais ar praeityje patirtomis nuoskaudomis, tačiau antroje metų pusėje galimai sutiksite tą ypatingą žmogų, padėsiantį ir vėl patikėti stipriausia jėga žemėje!

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Linksmi ir inteligentiški, mėgstantys kompanijas ir draugiški Dvyniai lengvai susiranda draugų ir gerai sutaria beveik su kiekvienu. Tačiau jie sunkiai įsivaizduoja savo buvimą su vienu asmeniu visą likusį gyvenimą. Ištikimybė nėra jų stipriausia savybė ir jie gali būti flirtuojantys, greitai įsimylintys ir greitai paliekantys. Monotonija kelia jiems depresiją. Asmenybė, kuri galėtų užkariauti jų širdį, turi būti įdomi ir nepriklausoma, kažkas kas verstų nerimauti, o svarbiausia, būtų tolerantiška ir plačių pažiūrų. Tokiam partneriui Dvyniai gali spinduliuoti begalinę meilę, nepaprastą draugystę ir garantuoti, kad niekada neteks patirti nuobodžių akimirkų.

2020 metų meilės horoskopas Dvyniams

Meilės ir aistros kupini metai!

Atrodys, kad meilėje jau nebegalėtų sektis labiau nei dabar, o santykiai su partneriu bei šeima primins tobulo kino filmo siužetą, tarsi palaimintą aukštesnių jėgų. Žinoma, gali pasitaikyti ir nesusipratimų, tačiau Dvyniams šiais metais, tai prilygs smulkmenai, visiškai nevertai tokios nusistovėjusios idilės jaukimui. Ateinančiais metais meilė atsiskleis pačiais netikėčiausiais momentais, o aistros kibirkštys nesunkiai peraugs į atvirą, bet pavojaus nekeliančią ugnį. Vienišiams nepatartina persistengti žūtbūt bandant atrasti tą išrinktąją ar išrinktąjį. Tam dar tikrai bus palankių progų, tad apsišarvuokite kantrybe ir neskubinkite likimo įvykių.

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Ištikimas, mylintis ir rūpestingas Vėžys yra romantiškos sielos asmenybė, kuri nori mylėti ir būti mylima. Jam svarbiausia jaustis reikalingam. Vėžiai gimę rūpintis kitais. Jų švelnumas, geraširdiškumas atitenka visiems, kas yra vieniši ir sielvartauja. Jie ieško tikro draugo savo sielai, ypatingo asmens, kuris nuramintų ir galėtų išsklaidyti jų pačių abejones ir baimes. Jie ieško pagalbos apsisaugant nuo permainų nežinomybės. Vėžiai vertina šeimą ir abipusią pagarbą. Meilėje jie visiškai atsidavę ir ištikimi savo partneriui. Nors jų meilė yra sauganti ir rūpestinga, patys jie gali būti pernelyg jautrūs ir greitai įsižeisti. Šeima ir draugai turėtų suprasti jų jautrumą ir stengtis neužgauti.

2020 metų meilės horoskopas Vėžiui

Metas susidėlioti prioritetus.

Ateinančiais metais Vėžio ženklo atstovai gali pasijausti nesuprasti ir neišgirsti, jiems pristigs laisvės asmeniniai saviraiškai, todėl ir santykiai su partneriu nejučia pradės slėgti bei labiau panašės į iššūkį, nei anksčiau vyravusį emocinį pakylimą. Kartais teks paleisti praeitį, kad pagaliau išsivaduotumėte iš šio beprasmio sąstingio. Visgi, jei dar nenuleidote rankų ir tikite šios sąjungos sėkme, vertėtų gerai pergalvoti, laisvė ar meilė šiuo metu yra jūsų tikroji siekiamybė. Vienišiems Vėžiams metas neapsiriboti vien tik susikurtais idealais ir stengtis žvelgti plačiau nei mato jų akys. Galbūt iš pirmo žvilgsnio nepajusite pilve skraidančių drugelių ar ypatingų cheminių reakcijų, tačiau bėgant laikui viskas gali kardinaliai pasikeisti ir būsite priversti patikėti priešingybių traukos teorijos veikimu.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Karšti, neslepiantys jausmų ir dosnūs Liūtai mėgaujasi aistra. Jie gimę meilei ir jie dievina jaudinančias akimirkas. Vienišas, nusivylęs Liūtas būtų tikrai liūdnas reginys. Liūtams reikia partnerio, kuriuo jie galėtų didžiuotis, to, kas pastebėtų jų talentą ir pakeltų jų ego. Bet kokiuose santykiuose jie nori būti dominuojantys ir niekada neatsidurs antroje vietoje. Išdidumas gali juos pražudyti, kadangi jie kenčia, kai jaučia, kad jais nesižavima. Juos labai žeidžia kritika ir jie neapkenčia smulkmeniškumo. Tačiau Liūtas turi auksinę širdį ir visiškai bus atsidavęs tam, kurį myli – jo meilė ir ištikimybė neturi ribų.

2020 metų meilės horoskopas Liūtui

Sustiprės abipusis ryšys.

Ateinančiais metais Liūtams prioritetu taps tvirtesnio ryšio su su šeima ir mylimais žmonėmis palaikymas. Nors nesatę linkę daug dėmesio skirti romantiškoms staigmenoms, tačiau būtent 2020-aisiais kartu su partneriu pajusite išaugusį poreikį pakurstyti šeimos židinį mažais, bet labai maloniais siurprizais. Tam pats tinkamiausias laikas – vasara, todėl stenkitės šiuo metu susiplanuoti atostogas ar bent trumpą išvyką, kurios metu galėtumėte pabūti visiškai vieni. Metų pabaiga ypač palanki dar tik ieškantiems sau skirtos puselės, taigi nepražiopsokite auksinio šanso ir nesidrovėkite imtis iniciatyvos.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Siekiantis Mergelės meilės ir žinantis jos prigimtį asmuo visada pirma turėtų pademonstruoti savo protą nei grožį. Labiau tikėtina, kad Mergelės daugiau linkusios į protingas mintis nei į gražų veidą ar dailią figūrą. Mergelės gali atrodyti šaltos ir santūrios, tačiau jos labai atidžiai renkasi draugus ir meilužius bei iš pirmo žvilgsnio aklai nepameta galvos. Jų požiūris į širdies dalykus praktiškas. Mergelė kurį laiką atsargiai vertins santykius su esamu partneriu prieš atverdama jam savo jausmus. Jos ieško jas gerbsiančio asmens, kuris būtų inteligentiškas, organizuotas, ir su kuriuo rastų absoliučiai bendrą kalbą. Savo partnerį Mergelė įsivaizduoja ne tik atsidavusį, patikimą ir nuoširdų, bet tai pat ir be galo protingą bei sąmojingą.

2020 metų meilės horoskopas Mergelei

Tegul gyvuoja romantika!

Metų pradžioje iš savo partnerio pasigesite dėmesio ir šilumos, o santykiuose jausite trikdančią įtampą, bet praėjus bent mėnesiui ar keliems, romantika ir vėl turėtų pasibelsti į jūsų širdis. Būsite nusiteikę atskleisti partneriui savo švelniąją pusę ir skirto daugiau laiko šeimos židinio puoselėjimui bei esminių problemų sprendimui. Įsivyravusi harmonija neišblės visus likusius metus, todėl metų pradžioje nevenkite atvirų pokalbių ir neatidėliokite būtinų imtis veiksmų. Vienišos Mergelės didžiausios sėkmės meilės fronte turėtų tikėtis vasarą. Jūsų mintis netikėtai užkariaus žaviausius asmenybės bruožus atskleidęs priešingos lyties atstovas, kurį anksčiau tik ignoruodavote.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Svarstyklės yra komandiniai žaidėjai, kurie nemėgsta būti vieni. Retai stokoja draugų, bendravimas joms teikia tikrą pasitenkinimą. Ir vis dėl to jos gali būti šaltos ir išlaikančios atstumą, bėgti nuo emocinių įsipareigojimų. Jos nepakenčia ginčų ir labiau norėtų rasti kompromisą nei veltis į konfliktą. Gimę romantiškomis asmenybėmis, Svarstyklės visą gyvenimą praleidžia meilėje ir mylėdamos save. Svarstyklėms išvaizda labai svarbi. Taigi, jų partneris turi būti patrauklus, gerų manierų, visada gerai atrodyti. Žavumu ir lengvabūdiškumu Svartyklės traukia gerbėjus kaip medus bites.

2020 metų meilės horoskopas Svarstyklėms

Laukia permainingi metai

2020-ieji Svarstyklėms žada daug pokyčių, todėl vertėtų neprarasti savikontrolės ir nepriimti galimai lemtingų sprendimų vos vienu rankos mostu. Degsite noru išreikšti savo meilę romantiškais poelgiais, bet nepersistenkite ir neišnaudokite visų turimų kozerių vienu ypu, antraip iki metų galo galite pristigti motyvacijos ir fantazijos. Vieniši Svarstyklių ženklo atstovai nenustygs vietoje ir bus pasiruošę stačia galva nerti į jausmų vandenyną. Tokia drąsa nebūtinai pasiteisins, o labiau tikėtina, net prives prie skaudaus nusivylimo. Išlaukite tinkamos akimirkos ir nesielkite nutrūktgalviškai!

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Savo patraukiančiu seksualumu ir susimąsčiusia paslaptinga veido išraiška Skorpionai labai žavi ir niekada nestokoja gerbėjų. Bet meilė šiems rimtiems ir aistringiems žmonėms yra rimtas dalykas. Jie gali turėti viliojančius asmens bruožus, bet jie netinka žaidimams jausmais ar atsitiktiniams santykiams. Nėra lengva aptarinėti jų jausmus, kadangi vienu atveju jie gali sudaryti vaizdą, kad yra šalti ir abejingi, o kitu – gali pasinerti į tokius gilius jausmus, kad kai kurie veltui stengsis juos suprasti. Skorpionai visiškai atsidavę kūnu ir siela tiems, kuriuos jie myli, tačiau to paties reikalauja ir iš savo partnerių. Sąžiningumas ir pasitikėjimas jiems yra pirmaeilis dalykas santykiuose. Tačiau jų pavydas gali tapti rimta problema ir paversti santykius tikru pragaru.

2020 metų meilės horoskopas Skorpionui

Susikoncentruokite ties savimi

Tikėtina, kad šiuo metu gyvenate itin prieštaringomis nuotaikomis. Karštai mylite savo partnerį, tačiau tuo pačiu nejaučiate visiško pasitenkinimo esama santykių padėtimi. Greičiausiai jaučiatės suvaržyti ir tai kelia nuolatinę įtampą. Kritika iš šalies taip pat neprisideda prie stabilios emocinės būklės. Situacija ypač paaštrėti gali vasarą, bet nepaisant aplinkybių, Skorpionams rekomenduoja išlikti santūriems ir išlaukti geresnių laikų. Atokvėpį turėtumėte pajusti metams besibaigiant. Neatrandantys savo gyvenimo meilės Skorpiono ženklo atstovai, šiais metais turėtų daugiau dėmesio skirti ne meilės paieškoms, o draugams, kurie visada pakels nuotaika ir neleis jaustis vienišiems.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Neramius ir meilėje neįsipareigojančius Šaulius ganėtinai gąsdina ilgalaikiai santykiai. Jie negali prisirišti. Šauliai vengia greitai įsipareigoti ir teikia pirmenybę nepriklausomybei bei turi daug simpatijų iki kol susitupi. Dėl savo lengvabūdiško ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą jie gali būti puikiais draugais – geraširdžiai, visada gerai nusiteikę ir nuoširdūs. Šauliai laikosi garbės kodekso ir su priešinga lytimi elgiasi kilniai bei galantiškai. Partneryje jie ieško nuotykius mėgstančio ir drąsaus sielos draugo, kažko kas būtų geranoriškas ir dalintųsi meile spontaniškai. Aistringas, sąžiningas ir atviras Šaulys bus nuoširdus, tačiau šiek tiek netaktiškas partneris.

2020 metų meilės horoskopas Šauliui

Pokyčių ir naujų pradžių metai!

Ateinančiais metais Šauliams tikrai neteks skųstis nuoboduliu. Tai laikas,kai privalėsite atsikratyti praeities vaiduoklių, trukdančių judėti pirmyn ir jaustis laimingais. Jei šiuo metu jau esate įsipareigoję ar užmezgę romantiškus ryšius, 2020-aisiais galite tikėtis išskirtinio dėmesio iš savo antrosios pusės, kuri padarys viską, kad tik užsitarnautų jūsų pagarbą bei pakylėtų santykius į naują lygmenį. Laukia galybė netikėtų, bet labai malonių siurprizų! Vieniši Šaulio ženklo atstovai susitelks ties išsamiu savo poreikių ir troškimų analizavimu, o meilę regės tolimesniuose ateities planuose.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Pareigos jausmas ir didžiulė varanti jėga turėti valdžią dažnai reiškia, kad Ožiaragiai daugiau dėmesio skirs darbui nei romantikai. Ilgos valandos ofise jiems mažai palieka laiko bendravimui ir taip sumažina jų šansus sutikti tinkamą gyvenimo partnerį. Laimė, kad daugelis Ožiaragių savo sielos draugą sutinka darbe. Meilėje jie gali būti drovūs ir komplikuoti. Išore gali atrodyti bejausmiai, bet giliai viduje slypėti jausmingumas. Ožiaragiai rimtai priima savo įsipareigojimus, būna stiprūs ir rūpestingi. Idealus Ožiaragiui partneris tas, kuris jį gerbia, yra jam ištikimas, stropus ir galintis padėti lengvai pašalinti dienos stresus. Tokiam partneriui Ožiaragis bus visada ištikimas ir atsidavęs.

2020 metų meilės horoskopas Ožiaragiui

Krypties vektorius – šeima!

Ožiaragiai metus pasitiks kupini energijos bei optimizmo. Neturėtų trūkti ir aistros, kuri reikšmingai prisidės prie šios nuostabios būsenos ir tikro dvasinio nušvitimo. Pastaruoju metu neturėjote daug progų pasirūpinti šeimos gerove, parodyti kaip juos branginate, todėl labai svarbu kiekvieną laisvą minute išnaudoti būtent mylimiems ir svarbiems žmonėms. Artėjant lapkričiui ir vėl galite nutolti nuo artimųjų, bet tai tebus laikinas nukrypimas. Šventinis laikotarpis žada nuostabų laiką šeimos narių apsuptyje.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Daugelį Vandenių gali labiau dominti partnerio protas nei intymūs santykiai su juo, tačiau tuo nenorima pasakyti, kad jiems nereikalingi seksualiniai santykiai. Tiksliau sakant, jie objektyviai vertina meilę: pirma protu analizuojama įdomi patirtis ir tik vėliau pasiduodama jausmams. Draugystė ir vienas kito atitikimas Vandeniams svarbiausias dalykas partnerystėje. Progresuojantys, plačių pažiūrų Vandeniai atviri ir nesuvaržyti. Pavydas nėra ta savybė, kuri juos apibūdina. Į savo partnerį jie neturi savininkiško požiūrio ir taip pat nepripažįsta priklausantys kitiems. Asmuo, kuris yra ekscentriškas, nepriklausomas ir neprisirišantis, Vandeniui būtų idealus partneris.

2020 metų meilė horoskopas Vandeniui

Viskas jūsų rankose.

Metų pradžia – geriausias metas imtis gyvenimo pertvarkų, kurias atidėliojote ilgus mėnesius. Veneros įtaka Vandenio ženkle 2020-aisiais tik stiprės ir tai skatins nedelsiant spręsti susikaupusias problemas bei pagaliau prisiimti atsakomybę už klaidas ar neteisingus pasirinkimus. Jei skirsite laiko pabuvimui su savimi ir padarysite atitinkamas išvadas, neabejotinai pagerinsite santykius su antrąją puse bei jus supančiais žmonėmis. Vienišiams teks atremti nemenką simpatijų bangą ir gerokai pasukti galvą bandant atskirti trumpalaikį susižavėjimą nuo tikrai nuoširdžiai rodomų jausmų.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

Gimusioms romantikėmis, Žuvims, meilė yra maistas ir gėrimas. Svajingosios ir trapiosios Žuvys gyvena svajonių pasaulyje su princais ir princesėmis ir eikvoja savo gyvenimą mėgindamos iliuzijas paversti realybe. Užuojauta ir dalinimasis viskuo su ypatingu sielos draugu yra tai, ko Žuvys siekia santykiuose. Vienišumas joms yra kaip nelaimingas egzistavimas, ir jos mieliau renkasi buvimą su netinkamu partneriu negu vienatvę. Nesvarbu vyras ar moteris, Žuvys jausmingos ir linkę būti priklausomos. Atramai joms reikalingas stiprus partneris. Idealiai tinka į porą tie, kurie gali būti jų globėjais, dvasiniais ir materialiniais, ryžtingais ir jausmingais, kartu dalintis svajonėmis. Tokiems partneriams Žuvys skiria savo meilę ir ištikimybę.

2020 metų meilės horoskopas Žuvims

Iš naujo atrasite meilės privalumus!

Nors šiuo metu ir esate santykiuose, tačiau jaučiatės labai vieniši ir išsiilgę romantikos bei itin retai iš partnerio pusės rodomo dėmesio. Galbūt šioje nesmagioje situacijoje padėtų atviresnis dialogas su mylimuoju apie jus slegiančius rūpesčius bei nepasitenkinimą esama padėti. Veneros įtaka ypatingai sustiprės artėjant vasarai, kai įsivyraus kur kas linksmesnės nuotaikos. Šiuo periodu būsite labiau linkę paatvirauti bei pasidalinti jausmais su kitu žmogumi. Vienišiai iki šiol netikėję laimingai pasibaigusiomis meilės istorijomis, sutiks asmenybę, kardinaliai pakeisiančią tokį griežtą požiūrį į santykius. Jūsų laukia šviesi ateitis, todėl neatsukite nugaros fortūnai ir priimkite gyvenimo jums siūlomas dovanas!

Lankytojų komentarai