Avinas

Neturite laiko ir nemėgstate gaminti namie, dažnai užkandžiaujate kavinėse. Užuot valgiusi sveikai, užsisakote picą. Liūdesį ir nesėkmes malšinate smaližiaudama, todėl nuolat turite rūpesčių dėl svorio ir kamuojate save alinančiomis dietomis.

Patarimas. Vienu metu tvarkydama tūkstančius reikalų netenkate daug energijos. Ją geriausiai atgausite valgydama reguliariai, ne mažiau kaip keturis kartus per dieną ir kuo įvairesnių maisto produktų. Tada nekamuos alkio priepuoliai ir nuotaikų kaita. Didžiausias jūsų priešas – skubėjimas! Išmokite valgyti ramiai ir ne-siblaškydama. Kuo lėčiau valgysite, tuo greičiau pasisotinsite ir mažiau gausite kalorijų. Rinkitės vaisius, rupią duoną, daržoves ir aštrius prieskonius, ypač garstyčias, nes jose yra kalorijas deginančių medžiagų.

Silpnoji jūsų vieta – širdis, tad riebią mėsą keiskite liesesne, pamirškite traškučius, skrudintus riešutus ir pyragėlius. Kadangi esate energinga, kalorijų perteklių lengvai sudeginsite ne badmiriaudama, o tiesiog atsisakydama saldumynų ir sportuodama. Dievinate aštrų maistą ir patiekalus mėgstate gardinti prieskoninėmis žolelėmis. Viduržemio jūros šalių, tailandiečių, meksikiečių ar indų virtuvė – kaip tik jums.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Avinas

  1. Donatas 2009-05-30

    Nu jo ka jau turiu tai tvirta skrandi tikrai… :)

Rodyti daugiau komentarų