Mergelė

Apdovanoti racionaliu ir analitiniu mąstymu, pedantiškumu, praktiškumu ir dideliu atsakomybės jausmu šio ženklo žmonės paprastai tik kitų raginami išvyksta pailsėti. Nuolatinis žinių troškimas trumpų atostogų metu tampa jų pačių priešu. Tokios atostogos neduos naudos, nes Mergelės gana sunkiai atsipalaiduoja nuo rūpesčių ir paliktų darbų. Jiems sunkiai suvokiama, kaip galima nieko neveikti.

Didžiausia šių žmonių klaida – atostogos namuose. Mergelėms patinka darbo ir poilsio derinys (optimalus variantas – atostogos kaime). Mergeles taip pat lengva suvilioti poilsiu sanatorijoje, nes savo sveikatai šie žmonės skiria ypatingą dėmesį. Apskritai Mergelėms reikėtų dažniau išvykti į ilgas ir tolimas keliones – tik tai padės iš tiesų gerai pailsėti, atsigauti po patirto streso ar nuovargio, o svarbiausia – atsigauti emociškai.

Šių žmonių organizmas labai jautriai reaguoja į mitybos pasikeitimus; be to, jiems labai svarbi higiena. Į tai būtina atsižvelgti renkantis transporto rūšį, numatant galimus nepatogumus ir keliavimo trukmę.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Mergelė

  1. aaa 2010-04-22

    sorry, bet neatitinka, man viskas priesingai…

Rodyti daugiau komentarų