Vandenis

Po šiuo Zodiako ženklu gimsta originalaus mąstymo ir gyvenimo būdo žmonės. Jų idėjos gali pralenkti laiką ir likti nesuprastos. Bet šie žmonės nesistengia nieko kitiems primesti ir netgi siekia, kad esantys šalia jų taip pat būtų laisvi. Keliaudami su Vandeniais pastebėsite, kaip greitai jie sugeba užmegzti naujus ryšius, elgiasi nevaržomai. Jie tiesiog negali gyventi nebendraudami. Būdamas šalia Vandenio, kiekvieną akimirką gali tikėtis pamatyti vis naują asmenybę.

Šie žmonės pasižymi psichologiniais sugebėjimas, o bendrakeleivius gali nustebinti tiesiog pranašingu ateities žinojimu. Rinkdamiesi kelionę, Vandeniai paprastai ieško ko nors originalaus. Jiems labai svarbios tolimos kelionės. Tačiau turi būti geros gyvenimo sąlygos, skanus maistas ir – jokių nesusipratimų. Norėdami atsikvėpti nuo darbų, Vandeniai teigia, kad geram poilsiui reikalinga ir gera kompanija.

Vandeniai negali pasigirti stipriu imunitetu ir nervų sistema. Nuvykę į saulėtą pakrantę, nepersikaitinkite. O norėdami patirti kuo stipresnių įspūdžių, visada pagalvokite, ar nerizikuojate savo sveikata.

Lankytojų komentarai

2 komentarai Vandenis

  1. Avinas 2010-12-07

    Atitinka ir man, nors as ir Avinas

  2. egle 2009-05-01

    Atitinka viskas

Rodyti daugiau komentarų