Voverė

Šio ženklo metai: 1916 1948 1980 2012 2044 2076

Metų spalva – geltonai žalia

Voverės metais viskas sukasi ratu, kaip rate sukasi pati voverė. Jei žmogus šiais metais blaškosi, ilgai nepriima sprendimų ar juos atmeta, situacija vėl kartojasi ir vėl vargina. Metų įvykiai permainingi, pasikartojantys, viskas tarsi grįžta į savo vietą. Šiais metais vertėtų ieškoti tikro gyvenimo tikslo, neeikvoti jėgų smulkioms užgaidoms. Tai išbandymų, sąžinės prabudimo metai.

Žmonės, gimę Voverės metais, yra gyvybingi, greiti, lankstūs, geba susitvarkyti su dideliais darbais, sudėtingomis situacijomis. Jų nuotaika permaininga. Tačiau jie vertina šeimą, yra pastovūs, rimti, konservatyvūs. Jie nereikalauja pagalbos iš kitų, viską dirba patys. Šie žmonės realistai, blaiviai mąstantys, kaupiantys atsargas, tačiau tik būtinas, o ne bet ką. Jie linkę prisirišti prie vieno žmogaus, prie vienos vietos, jų gyvenime mažai naujovių. Šie žmonės linkę keisti tik darbą, nes nori išbandyti savo jėgas ir gabumus įvairiose srityse. Jie lengvai užmezga pokalbį.

Žmonės, gimę Voverės metais, dažnai visai nebijo mirties, gyvenimą priima kaip perėjimą į kitą pasaulį.

Voverės antitotemas – kiaunė. Tokie žmonės dažniausiai neturi šeimos, yra niurzgliai, netvarkingi. Jų gyvenimas chaotiškas, kupinas kvailų ir betikslių poelgių. Dažniausiai žmonės-voverės yra smulkaus kūno sudėjimo, smulkių veido bruožų. Jų akys judrios. Žmonės, sekantys antitotemu – kiaune yra stamboki, lėti, jų akys.

Šiais metais gimė Galilėjus, Mocartas, Baironas, Kantas, Dekartas, Engelsas.

Lankytojų komentarai