Arklys

Šio ženklo metai: 1925 1957 1989 2021 2053 2085

Arklys – darbo, ramybės simbolis. Arklio metai siejami su pažadais, atlygiu už neteisingumą. Metai palankūs bendruomenėms kurti, blogi jų ardytojams. Tai staigių įvykių, pasikeitimų, iškėlimo viešumon, demaskavimo metai. Daug šnekama, blaškomasi ir niekur nespėjama; visi skuba, tarsi norėdami nusisukti sprandą. Dauguma žmonių būna nepatenkinti tuo, kas vyksta.

Žmogus, gimęs Arklio metais, yra gracingas, išdidus. Jis pakankamai konservatyvus, pritaria daugumos nuomonei ( nenori išsiskirti iš bandos). Jis tvirtas, užsispyręs ir ištvermingas. Šie žmonės keliautojai, niekad nestovi vietoje. Kartais būna labai pedantiški, laikosi kiekvieno net smulkmeniško pažado, to paties reikalauja ir iš kitų. Užsispyrusiai siekia savo tikslo, prieš nieką nesustoja, nuspiria kanopomis visus, kurie stoja skersai kelio.

Toks žmogus gali mesti iššūkį visai visuomenei, viską apversti ir padaryti savo nuožiūra. Tai savo laimės kalvis. Jis mėgsta gamtą, erdvę, yra didelis romantikas.

Arklio antitotemas – šakalas. Jis neturi pareigos jausmo, yra lėtas, nuolat vėluojantis, išsiblaškęs, bailus. Jis piktas, dažnai keičia įsitikinimus, mėgsta pasinaudoti kitais.

Lankytojų komentarai

2 komentarai Arklys

  1. Toks va 2011-05-16

    Ka reik daryt norint sekti totemu? Buti savimi? :D

  2. avinas 2009-06-17

    …aha,kas nelabai suprantamatai antitotemas,belieka manyti,kad pati saves nepazystu,jei tiketi tuom ka perskaiciau…visa kita laaaabai atitinka…

Rodyti daugiau komentarų