Jaučio metai

Jaučio metai: 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Dirbkite kiek tik leidžia jėgos. Kultivuokite savo sodą, pirkite fermą, gerinkite tą, kurią turite. Politiniame gyvenime beveik diktatūra. Laimi konservatoriai. Jaučio metai palankūs žemės ūkiui. Nebus nei krušos, nei sausros, nei drėgmės. Gimusiam žiemą Jaučiui darbų našta lengvesnė. Palinkėsime jūsų mažajam Jaučiui gimti nuo lapkričio iki kovo.

Kokie bus Jaučio metai?

2021 -ieji – Metalinio jaučio metai

Jautis yra sunkaus darbo, taikos ir teisingumo simbolis. Rodo pavydėtiną ryžtą siekiant savo tikslų. 2021 metų vyraujantis elementas – metalas, o Jaučiai šiais metais, gali parodyti geležinę valią ir plieno nervus. Metalo spalva – balta, simbolizuoja dosnumą, saikingumą, išmintį.

Jaučio metais gimę žmonės yra subalansuoti, ramūs ir susikaupę. Tačiau metalinis jautis lengvai supyksta, jis gali įsiliepsnoti ir parodyti šiurkštumą. Visada tiesiogiai išreiškia savo nuomonę, nevengia riebesnių žodžių. Karštai gindamas savo įsitikinimus, sprendimų nekeičia. Šis jautis prieštaringo būdo, bando suvaldyti save ir išvengti kraštutinumų.

Reiklus sau ir kitiems, Jautis sieks teisingumo, neatsižvelgdamas į aplinkybes. Jis tikrai vertina situaciją ir niekada neišaukština savo asmeninių siekių. Tai patikimas Jautis, neišduos jokių paslapčių. Jį galima laikyti tikru draugu ir geru partneriu. Šio ženklo atstovai nori neįsileisti nepažįstamų žmonių į savo jaukų mažą pasaulį. Jie labai konservatyvūs, sunkiai pakenčia pokyčius.

Šio ženklo žmonės mėgsta būti kūrybingų žmonių kompanijoje, nes yra meno žinovai. Kalbėdamas žaviai jautis yra taktiškas ir santūrus, nebent pašnekovo ši jaučio magija neužburs. Tuo atveju galimas emocijų antplūdis, kurį sunku suvaldyti . Jam trūksta gudrumo, jis neapsimetinės, kad padarytų palankų įspūdį. Niekada neprisitaikys prie aplinkinių žmonių, kad gautų kokią nors naudą.

Sąžiningas ir darbštus Jautis gali pasiekti nemenkos sėkmės profesinėje srityje. Įsivaizduojamas blizgesys ar greitas praturtėjimas nėra jaučio prioritetas. Jautis mano, kad norint pasiekti sėkmę, reikia nueiti ilgą kelią ir pasiekti viską per sunkų darbą. Šio ženklo atstovai – pasitikintys savimi, nepaprastai stabilūs savo įsitikinimuose. Jie yra geri teisininkai, vadovai, didelių įmonių vadovai.

Sunku įsivaizduoti romantišką Jautį, sugebantį išprotėti dėl meilės. Bet iš tikrųjų jis giliai išgyvena emocijų audrą. Jaučio natūra neleidžia iki galo išreikšti jausmų. Šio ženklo žmonės nori pasakyti nedaug, bet tiesą sakant, jie įrodo savo meilę veiksmais. Nėra prasmės versti jį prisipažinti, tai yra bergždžia. Karšto būdo ir užsispyrę savo principais žmonės gali būti nuožmus pasipriešinimas. Šio ženklo atstovai – tobuli šeimos vyrai, jei nedarysite spaudimo, kviesdami akivaizdžiai parodyti jausmus.

Ko laukti 2021-aisiais Jaučio metais Zodiako ženklams?

Žiurkė – išmintingai taupė praėjusiais metais

Žiurkės metais gimę turėtų būti pasirengę 2021 metais susidurti su daugybe iššūkių savo karjeroje. Būsite apkrauti papildomomis užduotimis, teks priimti naujus iššūkius. Tai jai dovanos atlygį su paaukštinimu į aukštesnes pareigas ir padidėjusį atlyginimą.

Praėjusius metus išmintingai taupėte pinigus, kurie pravers šiais metais. Be to, nereikia per daug stengtis padengti išlaidų. Gyvenimas su sutuoktiniu ir šeima bus harmoningas ir malonus.

Jaučiui – puikūs metai

Jaučiams 2021 metai žada būti labai vaisingi teiks daug linksmybių ir galios. Profesionalai bus apdovanoti finansiškai už kruopštumą ir įgūdžius. Šeima vaidins svarbų vaidmenį jo gyvenime. Vieniši žmonės ves, o vedę gali pasveikinti naują šeimos narį. Verslo žmonės gali pradėti naujas partnerystes. Normalus gyvenimas bus sutrikdytas nenaudingomis kelionėmis ir papildoma socialine veikla.

Tigrui – vieni blogesnių metų, patartina niekuo rimtu neužsiimti – bus mažiau rizikos

Tigrai turėtų būti pakankamai drąsūs, kad galėtų išgyventi vieną iš sunkiausių metų per savo gyvenimą. Naujų verslų steigimas turėtų būti atidėtas o noras spekuliuoti pamirštas. Visi jūsų planai gali būti nesėkmingi dėl kitų valdžioje esančių asmenų. Dėl jūsų užsispyrimo kils nereikalingos painiavos ir konfrontacijų.

Galite sumažinti žalą, kantriai ir ramiai reaguodami, kai susidursite su nepalankiomis situacijomis. Priešingu atveju jūsų problemų padaugės. Neimkite į širdį – tai laikinas reiškinys.

Triušis (katinas) – išsikapstys iš nepalankių situacijų be didesnių nuostolių

Triušiai (katinai) 2021 metais vėluos įgyvendinti savo projektus. Galų gale, jie bus baigti. Nereikėtų per daug tikėtis iš kitų. Nepaisant kruopštumo, būkite pasirengę nusivylimams. Nedarykite radikalių planų pakeitimų.

Įsimylėjėliai gali susidurti su problemomis palaikydami savo santykius. Sveikata iškels keletą problemų dėl stresinių situacijų. Šiais metais Triušiai turės įveikti sunkumus įgūdžiais ir diskretiškumu.

Drakonas – jausi pakankamai tvirtai

Drakonas ženklas įveiks įvairius iššūkius ir kliūtis, taip pasiekdamas stabilų ir pagrįstą augimą 2021 metais. Jūs esate pakankamai galingas, kad galėtumėte pastumti į šalį savo niekintojus ir triumfuoti dėl jų manipuliacijų. Svarbu būti kruopščiam vykdant įvairius projektus, kurių imatės, kad padidintumėte pelną.

Gyvatė – šiais metais ims tingulys, lai palaukia, kol jie praeis

Gyvatė turėtų gerai pagalvoti, prieš leisdamasi į naujas avantiūras. Dėl jūsų tingaus pobūdžio bus sunku sėkmingai įgyvendinti įvairius jūsų vykdomus projektus. Jie reikalauja daug pastangų, kurių jūs nenorite įdėti. Galite būti užsispyręs ir neracionalus. Taigi bus priešprieša jūsų metodams. Norėdami pasiekti sėkmės, turite būti protingi ir ieškoti bendradarbiavimo su kitais.

Arkliams – geri metai meilei, neapvils ir veikla

Arklys 2021-aisiais praleis puikius metus ir kruopščiai pasieks savo tikslus. Proceso metu jie uždirbs gražų pelną. Metai nepalankūs meilės santykiams. Gali kilti konfliktų su darbuotojais ir namuose su vaikais.

Apskritai padėtis bus mažiau sudėtinga ir patogesnė, palyginti su praėjusiais metais. Kad šie metai būtų sėkmingi, būtina palaikyti gerus santykius su kitais.

Ožkai – prasti metai. Tegul meilės kaimui nepraranda, bet žemės darbai klosis sunkiai

Pagal 2021 m. Kinų horoskopą 2021 metai Ožkoms bus labai sudėtingi. Gali kilti painiavos, muštynių ir finansinių problemų. Jums nelemta rasti naujų perspektyvų. Gyvenimas bus nuobodus, varginantis ir jaudinantis dėl nuobodžių darbų.

Šeimos atmosfera Ožkai kelia įtampą ir reikalauja daug dėmesio. Jei esate socialinės organizacijos narys, galite gauti pagalbos iš savo draugų, kad galėtumėte susidoroti su šiais iššūkiais. Paskutinis 2021 m. ketvirtis atneš šiek tiek palengvėjimo jūsų gyvenime.

Beždžionė – pasinaudosite tarpininkais ir išsisuksite iš kritiškos padėties

Beždžionė tiesiog plauks per 2021 metus. Šie metai gali būti ne itin naudingi ar finansiškai pelningi. Santykiai su sutuoktiniu ir šeimos nariais bus malonūs. Turite būti kuklus dėl savo lūkesčių iš gyvenimo. Jei norite pasisekimo, turite būti stabilus, atkaklus ir patikimas. Sveikata bus normali. Imkitės kelionių dėl savo profesinės karjeros.

Gaidys – bus laimingas, vogčiomis pasijuoks, triumfuos

2021 metai Gaidžiui žada būti pasakiški. Sėkmės pasieksite naudodamiesi savo socialiniais kontaktais. Kruopštumas ir atsidavimas yra jūsų stiprybė, ir jūs tai naudosite produktyviai. Jūs esate pasirengęs priimti vis daugiau iššūkių ir ir būsite nugalėtojas. Įgysite pripažinimą ir būsite apdovanotas, o tai suteiks daug džiaugsmo jūsų gyvenime. Gyvenimas namuose bus malonus, numatomos pramoginės kelionės su šeima.

Šuo – blogi metai, organizuosite maištą, jeigu reikės, net revoliuciją, ir imsitės visos rizikos

Šuo turi būti realistiškas ir tolerantiškas savo priešams 2021 metais. Atsidavimas, kruopštumas ir atkaklumas leis jums pasiekti rezultatų nepaisant kitų prieštaravimo. Turėtumėte priimti sprendimus gerai pagalvoję ir atsiriboti nuo konfliktų. Bus nedidelių kliūčių ir nesėkmių, kurios gali sukelti tam tikrų finansinių nuostolių.

2021 metų horoskopas pranašauja daug painiavos ir rūpesčių. Šuo neturėtų užsiimti pavojingomis manipuliacijomis, nes jos gali sugadinti jo ateitį.

Kiaulei – seksis, bet šiais metais geriau Jūsų neišvesti iš kantrybės

2021 metai Kiaulėms bus pelningi. Turėsite daug galimybių padidinti pajamas. Socialinėje arenoje išplėsite savo ratą, užmezgant naujus patikimus kontaktus.

Nepaisant sunkaus darbo, specialistai susidurs su tam tikromis problemomis. Reikėtų vengti konfliktų su savo kolegomis. Meilės santykiai bus neramūs, o šeimos aplinka – nerimą kelianti. Valdykite savo pyktį, jei norite būti sėkmingi.

Lankytojų komentarai

16 komentarai Jaučio metai

 1. myincesthentai 2017-05-16

  Metai zada buti sekmingi tuo atveju, jei vengsite dominuoti ir sumazinsite ambicijas.

 2. nika xD 2012-01-06

  o kuokie jusu horoskaopai?

 3. kamile skirmantaitė 2011-11-21

  nu kokie metai bus 2012

 4. to as 2009-12-08

  Ar skaičiuot nemoki, 1997+12 lygu 2009 :D

 5. as 2009-06-23

  jaucio metai klaida kaip gali buti 1997 o veliau 2009 taigi eina kas 12 metu!

 6. egida 2009-05-21

  O kaip su ozka Jaucio metais?

 7. Laisvė 2009-01-07

  Jei esi gimusi 1962-01-01, tuomet kokie yra metai pagal rytų metų ženklus?

 8. ddd 2009-01-01

  na labai jau idomu, o jei jau savo metu zmogus nezino, tai ir neparasyta kitu pvz kiaules, bezdziones ir kitu metu datu. tai ir horoskopo nepaskaitysi, prognoziu nesuzinosi …

 9. DJ Ugnė 2008-12-22

  Šerno metai tai tas pats kas kiaulės metai. ;)

 10. Administracija 2008-12-14

  Pertvarkyta skiltis, papildyta informacija, todėl nesusipratimų neturėtų kilti.

 11. Arunas 2008-12-13

  Nera serno metu! :(

 12. Administracija 2008-11-17

  Klaidelė ištaisyta, atsiprašome už nesusipratimą.

 13. laura 2008-11-17

  ir be to jaucio metai taip pat turi buti ir 1973 metai, o kaip cia parasyta, kad 1976- tai yra drakono metai!!!!!!!!!

 14. vitalijus 2008-11-06

  jusu jaucio metai yra su klaidinga data.

 15. rina 2008-10-28

  nesupratau kaip su tuo jaučio mietais turetų būti 2009.Vienoi vietoi svetainiai rašo 2000-2012, o kitoi vietoi 2009 tai kaip ten iš tikrujų turi būti.Kokie 2009 mietai gal gali kas parašyti.

Rodyti daugiau komentarų