2021 metų horoskopas zodiako ženklams

2021 metų horoskopas žada gerus metus visiems Zodiako ženklams. Į viską žiūrėsime pozityviau, nestokosime energijos ir turėsime daugiau progų džiaugtis. Pagal Kinų horoskopą, 2021-ieji yra Jaučio metai, simbolizuojančio atsakomybę, darbą, ryžtą pasitikėjimą savimi. 2021-aisiais gali išsipildyti ne viena slapta svajonė. Nestigs motyvacijos siekti užsibrėžto tikslo, o jį pasiekus - drąsos išsikelti dar ambicingesnį. Planai, kuriems nebuvo lemta išsipildyti 2020-aisiais, būtinai taps kūnu jau ateinančiais metais.

2021 metais nesitikėkite atsitiktinės sėkmės. Visi pasiekimai šiais metais turės būti užtarnauti. Todėl užsibrėžkite tikslus ir jų siekti, nes aplinkybės bus palankios dirbti efektyviai ri kruopščiai. Ne visiems patiks Jaučio principingumas, bet teks su tuo susitaikyti. Neverta eksperimentuoti ar rizikuoti, pasak 2021 metais horoskopo, Jautis mėgsta stabilumą ir net šiokią tokią monotoniją. Skirtikite laiko tam, kad išlaikytumėte vidinę pusiausvyrą bei stabilzuotumėte savo padėtį šeimoje ir darbe.

Pagrindinė 2021 metų užduotis, pasak horoskopo - jokio tingėjimo ir gumos tempimo, reikia griebti jautį už ragų. Šiemet ne tik daug ir ilgai reikės dirbti, bet ir atkakliai siekti savo tikslo, įgyvendinti pačias drąsiausias idėjas, pasitelkiant milžinišką užsispyrimą. Taigi, kad sektųsi ateinančiais 2021 metais, turime būti pasiruošę dirbti pasiraitoję rankoves.

O svarbiausia: 2021-ieji metai - tai laikas, kai kiekvienas turėtų permąstyti savo supratimą apie pasaulį ir jį pakeisti, jei jis nevisavertis, pasenęs ar destruktyvus. Ateinančiais metais ir vėliau pasaulis priklausys drąsiems, tiems, kurie bus atviri labiausiai neįtikėtiniems pokyčiams.

Horoskopas 2021 metams (pasirinkite savo Zodiako ženklą)

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)

2021 metų horoskopas Avinams pataria apsišarvuoti kantrybe ir judėti link tikslo pagal iš anksto numatytą bei gerai apgalvotą veiksmų planą. Visgi, pastangos, kurias įdėsite neabejotinai atsipirks su kaupu. Kad ateinantys metai būtų išties sėkmingi, turite būti atviri pokyčiams, drąsiai priimti likimo paruoštas dovanas. Ateinančiais metais naujovės neišvengiamai palies profesinio ir asmeninio gyvenimo sritis.

2021-ieji bus kupini galimybių, bet ar Avinas mokės jomis pasinaudoti?

Po puikiai nuteiksiančio Sausio, Birželį Avinai gali patirti daugiau nuopuolių nei pakilimų. Atsigauti turėtų pavykti Liepos ir Rugpjūčio mėnesiais, kai įsivyraus stabilesnė situacija. Spalį ir vėl teks mokytis savitvardos, o Lapkritį ir Gruodį patartina kiek įmanoma vengti kandžių replikų bei išankstinio nusistatymo.

Jei norite, kad metai jums būtų išties sėkmingi, būkite atviri naujiems iššūkiams ir nesibodėkite būtinų pokyčių.

2021 metai Avinams bus aistrų ir išgyvenimų kupinas metas, metų pradžioje Avinai jausis tarsi įtraukti į aistrų sūkurį. Greičiausiai, tai tebus laikina būsena, greitai peraugsianti į nusivylimą iki šiol puoselėtomis iliuzijomis dėl santykių tikrumo.

Ši situacija turėtų pasikeisti Balandį, kai bus palanku užmegzti naują draugystę, įsimylėti. Jau turintiems įsipareigojimų turėtų nesunkiai pavykti išsikovoti daugiau dėmesio iš savo antrosios pusės ar sutuoktinio. Merkurijui traukiantis, galimi dažnesni kivirčai šeimoje ar darbovietėje.

Pasak 2021 metų horoskopo, didžiąją metų dalį vedybinis gyvenimas bus intensyvus. Santykiuose su sutuoktiniu gali pasitaikyti ir labai karčių dienų. Jūsų nuomonės gali išsiskirti dėl nereikšmingų dalykų. Tokiose situacijose Jūsų namų aplinka taip pat gali atšalti. Todėl, jeigu laiku neišsiaiškinsite santykių ir nepradėsite atvirai kalbėtis ir visko spręsti, vėliau gali reikalai pakrypti dar blogesne linkme.

Tačiau, kalbant apie meilę, 2021 metų pradžia jums bus labai romantiška. Su savo antrąja puse būsite apsvaigę nuo meilės vienas kitam. Metams įpusėjus, viskas gali imti blogėti. Namuose gali pradėti jaustis įtampa jūsų santykiuose. Labai tikėtina, jog į 2021 metų pabaigą reikalai ims spręstis ir Jūsų santykiai pradės gerėti. Svarbiausia kalbėtis ir laiku viską išsiaiškinti.

2021 metais horoskopas Avinams pataria būti kantriems ir supratingiems.

Galbūt susigundysite pasiduoti aistrai ir neatsižadėsite neįpareigojančių santykių, bet galite būti tikri, šiais metais sutiksite tikrąją gyvenimo meilę!

Jau sukūrę šeimą išdrįs partneriui išsakyti tai, kas jau senokai kirba viduje, kad jausmai suliepsnotų iš naujo. Kitais metais daug aiškiau susidėliosite prioritetus ir pagaliau įgyvendinsite ilgai brandintas idėjas.

Nedideli finansiniai rūpesčiai irgi neturėtų stipriai paveikti jūsų ryžto, o liūdnas mintis šalin nuvyti padės susitelkimas į tikslą.

2021-ieji neturėtų stipriai paveikti fizinės Avinų būklės, tačiau patartina vengti streso. Nepriimkite skubotų sprendimų ir būkite budresni Birželio bei Gruodžio mėnesiais. Laisvalaikiu rinkitės aktyvias, raumenis stiprinančias treniruotes, meditacinius užsiėmimus.

Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)

2021 metų horoskopas Jaučiams žada, kad metus pradėsite gan pozityviomis nuotaikomis, tačiau išvengti nesusipratimų greičiausiai nepavyks. Po ganėtinai įtempto Kovo, Balandį teks atidžiau perskirstyti prioritetus, o Liepą žadami išbandymai sveikatos, santykių bei karjeros srityse. Nešvaistykite energijos be reikalingiems ginčams ir verčiau pabandykite prisitaikyti prie esamos situacijos. Atokvėpis nuo rūpesčių lauks Rugpjūčio ir Spalio mėnesiais.

Įsiklausykite į savo vidinio balso kuždesį ir svarbius sprendimus priimkite labiau kliaudamiesi savimi, o ne aplinkinių primetama nuomone.

2021-aisiais Jaučio horoskope dominuoja perversmo tema, todėl nesustokite siekdami visiško išsilaisvinimo iš aplinkybių, kurios jus slegia, nepaisant to, kokia to būtų kaina.

Stenkitės susitvardyti ir nesielgti spontaniškai, kad ateityje netektų pasigailėti vienokių ar kitokių išsprūdusių žodžių arba veiksmų.

2021 metų horoskopas žada, kad šiais metais laukia kaip niekada daug pokyčių, kurie visiškai transformuos jūsų asmenybę bei prisidės prie išaugusio pasitikėjimo savimi.

Šiais metai planetų įtaka Jaučius paskatins atidžiau rinktis draugus, kurie nebūtinai yra suinteresuoti linkėti tik geriausio. Suprasite, kad konfliktinės situacijos dažnai ištinka per griežtai laikantis vienos nuomonės, neatsižvelgiant į kito žmogaus poziciją. Ypatingai vengti ginčų patartina Vasario, Birželio, Rugsėjo ir Spalio mėnesiais.

Kovą ir Balandį patirsite itin romantiškų akimirkų, tačiau Gegužę vėl galite pasijusti vieniši, nesuprasti aplinkinių. Šiuo laiku vertėtų išlikti kantriems bei ramiai išlaukti savo valandos.

Santykių klausimu 2021-ieji Jaučiams žada būti dramatiški ir nenuspėjami, bet šis rimtas išbandymas turėtų dar labiau sustiprinti draugystę ir padėti atskiriant tiesą nuo iliuzijų

2021 metai Jums prasidės lėtai, tačiau po truputį įsismarkaus ir tik spėkite reaguoti, nes Jūsų santykiai su sutuoktiniu gali tapti netvirti ir pradėti byrėti. Kad ir kokiose situacijose atsidurtumėte, atsakingai rinkite žodžius, kuriais kalbėsite su sutuoktiniu, kitu atveju gali kilti sunkumų Jūsų psichologinei būklei ir bendrai sveikatai.

Tačiau 2021 metų horoskopas prognozuoja, kad metams įpusėjant reikalai gerės. Jūsų atžalai metų pabaiga bus labai sėkminga. Jūsų meilės reikalai po ilgų kovų į metų pabaigą taip pat pagerės ir pagaliau įsitvirtins. Metų pabaigoje galėsite užsirišti didelius šventinius kaspinus.

Nepamatuotos ambicijos 2021 metais privers nusivilti Jaučius, taip pat kiek nusiminti gali tekti patyrus sunkumų darbinėje veikloje, todėl rekomenduotina įvertinti savo galimybes ir nesitikėti, kad visko pasieksite vos vienu rankos mostu.

Tokiomis akimirkomis pagelbės stiprus kolegų palaikymas bei netikėtai suteikta galimybė atskleisti savo gabumus. Žinoma, tokia atsakomybė pareikalaus ir papildomų energijos resursų, bet su laiku visą vargą neabejotinai atpirks pasiekti rezultatai.

2021 metais planetos jus apdovanos pergalinga dvasia, tačiau nepamirškite, kad sėkmė yra neatsiejama nuo geros fizinės ir psichinės būklės. Jei nekreipsite dėmesio į siunčiamus ženklus, galite sulaukti žymiai skaudesnių pasekmių. Nuraminkite mintis užsiimdami meditacija, joga ar bent jau pasilepinkite grožio ir sveikatingumo procedūromis.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21)

Dvynio ženklo atstovams ateinantys metai žada būti pakankamai džiugūs visomis prasmėmis. Jus sups nuostabūs žmonės ir dėmesio stoka skųstis tikrai negalėsite. 2021 metų horoskopas Dvyniams pranašauja palankius ir senai brandintų idėjų realizavimui tinkamus metus, tačiau labai svarbu itin aiškiai susidėlioti prioritetus bei žinoti, ko norite iš tikrųjų. Patartina aklai nesusižavėti naujai sutiktų žmonių komplimentais, nes tariami geraširdžiai gali būti ir savanaudžiai intrigų meistrai.

2021 metais ypatingos sėkmės sulauks ryžtingi bei energiją tinkama linkme nukreipsiantys Dvyniai.

Pirmieji metų mėnesiai gali būti ganėtinai įtempti, kai tam tikros situacijos kėsinsis paveikti jūsų biolauką, o ramią kasdienybę aukštyn kojomis netikėtai apvers nauji iššūkiai darbinėje veikloje, asmeniniame gyvenime. Džiugesnės nuotaikos turėtų įsivyrauti Balandžio, Gegužės, Liepos, Rugpjūčio ir Spalio mėnesiais.

Metų pabaigoje tikėkitės dar vieno sudėtingesnio etapo, kurį lydės nauji nesusipratimai, trikdžiai įgyvendinant kai kuriuos planus. Šiuo etapu patartina į viską stengtis reaguoti su humoro jausmu, nes problemas daug lengviau išspręsti su pozityviu nusiteikimu.

Nepameskite šypsenos ir entuziazmo, kurie net aklinoje tamsoje leidžia įžvelgti prošvaisčių į daug žadantį rytojų.

2021-aisiais Dvyniams būtina veikti apgalvotai, pro akis nepraleidžiant nė menkiausios smulkmenos. Tai pagrindinė sąlyga, norint metus užbaigti su žymiai geresnėmis nuotaikomis. Šiais metais Dvyniai jausis palepinti išskirtiniu draugų dėmesiu, kuris ypač pakels nuotaika sunkiausiomis akimirkomis.

Venkite ginčų ir bereikalingų replikų Vasario, Birželio bei Spalio mėnesiais. Po puikiai nuteiksiančios metų pradžios, tolimesnėje perspektyvoje gali pajusti keistą tuštumos jausmą. Dažnai gali aplankyti mintys ir apie rimtus įsipareigojimus, santuokos svarbą.

2021 metų horoskopas Dvyniams pataria būti lankstiems, nesidrovėkite atvirai pasikalbėti su partneriu apie tai, kas jus kankina, nes slėpdami jausmus prarasite daugiau nei išdrįsę perlipti savo ego.

Jūsų vedybiniam gyvenimui 2021 metai nusimato itin sėkmingi. Jei anksčiau santykiai su Jūsų sutuoktiniu atrodė netvirti, tai 2021 metais Jūsų laimė augs su kiekviena diena. Ypač sėkminga nusimato metų pradžia. Jos metu pagaliau nusimato ir puiki galimybė pakeliauti su savo antrąja puse. Horoskopas prognozuoja, kad 2021 metų viduryje gali būti, jog truputį pašlis santykiai su sutuoktinio šeima, tačiau Jūs puikiai susitvarkysite ir greitai grąžinsite viską į senas vėžias.

Kalbant apie meilę, nepamirškite pasitikėti savo mylimuoju. Profesinėje veikloje galite patirti daug streso, tačiau tai padės Jums tobulėti. Tikėtina ir trumpas išsiskyrimas su antrąja puse, galimai dėl darbinės išvykos.

Nors pasikliaujate savo išradingumu, energija bei drąsa, darbinėje veikloje tikrai neišvengsite nesusipratimų. Visgi, metams įsibėgėjant, save pažinsite jau kaip visai kitą žmogų, tapsite dar stipresni, užgrūdinti išbandymų, džiaugsitės puikia fizine ir dvasine savijauta, išmoksite susikoncentruoti ties pačiais svarbiausiais dalykais bei atsiribosite nuo smulkmeniškumo.

2021-aisiais Dvyniai bus apdovanoti stipriu mentalitetu, neišsenkančiu optimizmu ir energija, tačiau nepamirškite puoselėti ir savo kūno bei minčių.

Buvote įpratę net sunkiausias užduotis įveikti per vieną dieną, kas dažnai sukeldavo neigiamas pasekmes jūsų sveikatai. Nuo šiol ženkite lėtai, tačiau užtikrintai ir daugiau neteks nuogąstauti, kad nepavyko išpildyti to, ką sau užsibrėžėte.

Pasak 2021 metų horoskopo, šiais metais Dvynius į priekį ves gebėjimas pasinaudoti intelektu, įžvalgumu, psichologine stiprybe.

Vėžys (birželio 22 – liepos 23)

Pasak 2021 metų horoskopo, šiais metais Vėžiai pasijus stipresniais, gebės greičiau priimti atsakingus ir ilgai vilkintus sprendimus bei sparčiais žingsniais judės pirmyn. Kartais, visa tai pareikalaus papildomų pastangų, tačiau sėkmė bus jūsų pusėje, o teisingiausią kryptį nurodys išlavinta intuicija. Tai nuostabus etapas, kai spinduliuosite žavesiu ir gerumu, pritrauksiančiais šaunių asmenybių, atseikėsiančių daug vertingų gyvenimiškų patarimų.

Kuo labiau koncentruositės ties sėkme, tuo saldesniais vaisiais mėgausitės ateityje.

Gan tiksliai žinosite, ko norite iš gyvenimo ir atkakliai sieksite savo, bet nedraugiškas aplinkinių elgesys ar kitos nenumatytos aplinkybės gali kiek susilpninti šį užsidegimą. Atgauti stabilumą padės gera nuotaika, gebėjimas prisitaikyti prie greito tempo ir įvairių situacijų.

Nepaisant menkučių nesusipratimų, ateinantys metai ganėtinai palankūs santykių su artimaisiais ar antrąja puse sutvirtinimui. Nemenka tikimybė, kad vieniši Vėžio ženklo atstovai sutiks gyvenimo meilę, o galbūt ir atšoks vestuves.

2021 metais Vėžiams patartina įsiklausyti į vidinį balsą, kuris visada padiktuos teisingiausią pasirinkimą.

2021-ųjų horoskopas žada daugiau pastovumo karjeros srityje, prie ko prisidės ir naujai užsimezgusi romantiška draugystė.

Tikėtina, kad nebūsite itin suinteresuoti plėsti pažinčių ratą ir visą dėmesį telksite į jau esamų ryšių stiprinimą. Tai leis mėgautis nuoširdžiu dėmesiu, pasijaučiant vertinimais bei mylimais.

Romantiškas ir susižavėjimų kupinas bus Balandžio mėnuo. Visgi, Vasarį ir Spalį atidžiau rinkitės žodžius, nesistenkite visko interpretuoti pagal save, kas tik sukeltų bereikalingos sumaišties. Po sudėtingesnės pradžios, metams persiritus į kitą pusę taps lengviau perprasti sėkmingų santykių formulę, bet kartu gali tekti padėti tašką ties tuo, kam tiesiog lemta baigtis čia ir dabar.

Pasaka 2021 metų horoskopo – tai bus itin įdomūs ir iš dalies sudėtingi metai Jūsų vedybiniam gyvenimui. Nuolatos kils situacijų, kuomet turėsite spręsti iškilusius sunkumus, galite netgi prarasti savitvardą, tačiau jeigu stengsitės, Jūs puikiai su emocijomis tvarkysitės. Metų pradžioje gali iškilti sunkumų Jūsų vaikams, tačiau jei išliksit išmintingi, puikiai su jais susitvarkysite drauge. Metų vidurys nusimato taip pat įtemptas, o į pabaigą saulė horizonte švies vis ryškiau. Per tą laiką Jūsų santykiai su sutuoktiniu tik stiprės, taip pat sulauksite emocinės paramos, kurios Jums taip trūks metų pradžioje.

Horoskopas pataria – drąsiai kalbėkite apie meilę, jei norite tvirtų santykių, netgi jeigu Jūsų kelyje iškils kliūčių. Tik nuolatinis kalbėjimas ir domėjimasis vienas kitu sukuria puikius, nesugriaunamus santykius.

Bendrai šiuos metus lydės tvirtas draugų užnugaris, meilės prisipažinimai, puiki atmosfera darbe. Rekomenduotina neužsimiršti ir apie jūsų poreikius.

Nė nemirktelėję prisiimsite jums patikėtą atsakomybę. Nenusiminkite, jei nespėsite pateisinti lūkesčių per užsibrėžtą laiką. Ilgame kelyje dar laukia galybė fantastiškų patirčių, galimybių tobulėti. Nepasiduokite skeptiškoms nuomonėms ir plačiai išskleiskite sparnus!

Metų pradžioje būsite pavydėtinos formos bei trokšite dar įspūdingesnių pasikeitimų. Nesistebėkite, jei tokie įgeidžiai pavasarį atsilieps vangumu bei motyvacijos praradimu. Atkreipkite dėmesį į mitybą, papildykite vitaminų atsargas ir dažniau būkite gryname ore.

Rugsėjį turėtų apmažėti reikalų darbinėje veikloje, kas paskatins jaustis aptingusiems, bet ši būsena turės savų privalumų. Daugiau laiko pavyks skirti hobiams, nusiraminti padedantiems užsiėmimams, todėl metų pabaigoje nepritrūksite šventiškos nuotaikos.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21)

Ateinantys metai pasak 2021 metų horoskopo Liūtus paskatins į daugelį dalykų pažvelgti kūrybiškiau, o neretai ir nepaliks kitos išeities, kaip, kad imtis radikalių permainų santykiuose, karjeros srityje. Čia taps svarbu nepasiduoti kankinančioms dvejonėms, kurios tik sulaiko nuo neatidėliotinų sprendimų. Galite pajusti spaudimą iš išorės, kuris tik paaštrins situaciją, tačiau viskas nebus tik juoda, o metų viduryje daugiau šviesos į jūsų gyvenimą atneš sutiktas ypatingas žmogus.

Supraskite, kad laimė užsuka pas tuos, kurie moka jos išlaukti. Roma irgi neiškilo per dieną!

Po ganėtinai chaotiško Sausio, Vasarį į jūsų širdį belsis nauji jausmai. Kovas žada malonias permainas visose gyvenimo srityse, tačiau Gegužės bei Birželio mėnesiais pozityvias mintis trumpam užtemdys profesiniai rūpesčiai, priversiantys pasijusti tarsi savo paties įkaitais.

Vasara su savimi atsineš daugiau vilties, kad visi sunkumai greitai liks tolimoje praeityje, o Spalį netikėtai atsistosite ant kojų, tarsi nieko blogo nė nebūtų nutikę. Nuotaikų svyravimai nesiliaus ir metams baigiantis. Įsitempę jausitės Lapkritį, o Gruodį gali tekti pakovoti su melancholija.

Džiaugsmingos akimirkos visus šiuos metus kaitaliosis su išbandymais. Venkite mažmožių sureikšminimo ir koncentruokitės ties svarbiais dalykais.

2021-aisias Liūtai gali patirti spaudimą iš antrosios pusės, kas labiau glumins, o ne skatins pritarimą. Darbe teks gerokai pakovoti už savo teises bei nuomonę.

2021 metų pradžia jums bus labai gera. Per šį laiką jūsų santykiai su sutuoktiniu taip pat bus stiprūs. Taip pat padidės jūsų emocinis prisirišimas prie sutuoktinio. Iškilus nepalankios situacijoms Jums taip pat netrūks mylimojo palaikymo. Metų vidurys gali atnešti savotiškų iššūkių. Per šį laiką nesantaika su sutuoktiniu jau ir gali padidėti. Nuožmus mylimojo pobūdis gali pakenkti Jūsų jausmams. Metams įpusėjus vis dažniau jausitės prislėgtas. Tarp esantis stresas taip pat gali blogai paveikti jūsų vaiką. Į tai atkreipkite dėmesį ir susikoncentruokite į tai, kas Jums gyvenime svarbiausia. Tuomet iki metų pabaigos yra galimybė sugrįžti į santuokinio gyvenimo ramybę. Labai patariama daugiau dėmesio skirti savo elgesiui ir kalbai.

Jei esate vienišas, skirkite daugiau laiko meilės paieškoms ir pokalbiams apie meilę, tuomet tinkamas žmogus pagaliau atsiras Jūsų gyvenime. Kita vertus, metų pabaigoje labai tikėtina ir Jūsų santuoka.

Ateinantys metai tikrai neleis nuobodžiauti: naujos pažintys, susibūrimai su senokai regėtais bičiuliais ir artimaisiais leis suprasti, kad didžiausias turtas – laikas, praleistas su mylimais žmonėmis. Esate kompanijos žmogus, mėgstate diskutuoti, pasiginčyti, išsakyti savo pastebėjimus. Balandį, Birželį ar Gruodį gali nutrūkti ilgametė draugystė. Greičiausiai to priežastimi taps patirtas nusivylimas ar nuoširdumo stoka.

Visgi, dauguma jus supsiančių žmonių pademonstruos ištikimybę, tikrumą ir palaikymą. Vienišiems Liūto ženklo atstovams išaugs tikimybė sutikti savo išrinktąjį ar išrinktąją.

Nesikrimskite dėl nutrūkusių ryšių, kurių lemtis buvo užkoduota dar pačioje pradžioje. Tvirtai laikykitės savo principų ir pažiūrų, kad niekas nedrįstu jumis pasinaudoti!

Šiais metais Liūtams darbinėje veikloje netrūks kantrybės ir savitvardos pareikalausiančių akimirkų. Gali įstrigti derybos su verslo partneriais ar nepasisekti įgyvendinant svarbius projektus. Čia turėtumėte sulaukti bendradarbių paramos, kurie sugebės įžvelgti jumyse glūdintį potencialą. Tikėtina, kad Kovą sulauksite vertingo darbo pasiūlymo, pasirašysite reikšmingą sutartį.

Atsakingai įvertinti būsimas karjeros perspektyvas ir vietoje išrankumo, pozicijas užleisti kūrybiškumui bei atvirumui.

Šiais metais horoskopas atkreipia dėmesį, kad Liūtams itin pravers jų prigimtinė drąsa bei dinamiškumas. Tapsite pavyzdžiu daugeliui vidutinybių, tačiau nevertėtų užmigti ant laurų ir išsaugoti parengties režimą. Sausio, Vasario, Gegužės, Birželio ir Lapkričio mėnesiais pasisaugokite smulkių traumų, patempimų. Susirūpinkite kasdieniais įpročiais ir venkite rūkymo, piktnaudžiavimo alkoholiniais gėrimais.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23)

Ateinantys 2021 metai Mergelėms suteiks galimybę suprasti, kur dar galite patobulėti bei kokie veiksmai užtikrintų maksimalius pasiektus rezultatus. Tikėtina, kad nevengsite rizikos ir drąsiai priimsite likimo paruoštas dovanas, tačiau dažniau vyraus apgalvoti, kruopščiai apsvarstyti žingsniai. Savo rankose laikysite raktą, tiksiantį visoms spynoms.

Tai jūsų metai! 2021-aisiais judėsite teisinga kryptimi, o užsidegimas nuversti kalnus iš kelio pašalins visas kliūtis.

Nuo metų pradžios lydėsianti gera nuotaika suprastės Vasarį. Išlikite susitelkę ir ramūs, nes Kovas bei Balandis atneš nuostabių patirčių asmeninio gyvenimo fronte. Gegužę ir Birželį rekomenduotina nesulaužyti duoto žodžio, o Liepą vengti neapibrėžtumo ar prieštaravimų. Likusi metų dalis turėtų būti kupina naujų galimybių, pergalių, atradimų. 2021-uosius užbaigsite romantiškomis nuotaikomis.

Pagrindiniu jūsų pranašumu taps tikėjimas tuo, ką darote ir drąsa viešai pademonstruoti turimus gabumus.

2021 metų horoskopas pataria – dėkite visas pastangas, kad planai virstų realybe ir negalvokite apie laiko sąnaudas.

2021-aisias planetų įtaka Mergeles paskatins susidomėti žmogumi, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodytų visiška jūsų priešingybė. Ši patirtis turėtų gan maloniai nustebinti, o akiračio plėtimui ir kelionėms patys palankiausi bus Balandžio bei Rugpjūčio mėnesiai.

Gegužę gali tekti išlydėti emigravusį bičiulį, bet stiprūs abipusiai ryšiai nenutrūks ir skiriant šimtams kilometrų. Ateinančiais metais Mergeles ypatingai įkvėps būtent meilė. Be didelių kliūčių pavyks įgyvendinti su šeima ar antrąja puse susijusius planus. Daug mieliau laiką leisite nedidelėje, vos kelių žmonių kompanijoje, nei nepažįstamųjų rate.

2021 metai bus labai palankūs Jūsų vedybiniam gyvenimui. Padidės Jūsų vedybinio gyvenimo laimė. Jausite, jog Jūsų santykiai su sutuoktiniu taip pat bus tvirti. Metų pradžia Jūsų mylimajam gali būti labai sėkminga. Labai didžiuositės mylimojo pasiekimais. Metams įpusėjus, Jūsų sutuoktiniui laikas bus labai užimtas. Šiuo laikotarpiu jis negalės skirti jums pakankamai laiko.

Tačiau dėl gero tarpusavio supratimo tarp Jūsų nebus jokių didelių problemų. Romantika bus ir Jūsų meilės gyvenime. Santykiuose pajusite nuostabią trauką. Galbūt šiuo laikotarpiu taip pat galite nuspręsti savo santykius perkelti į kitą lygį.

Mergelėms pakaks ryžto ir kantrybės siekiant savo svajonių, tad negalite sau leisti nepasinaudoti tokia neeiline proga.

Nepaisant aplankiusios sėkmės, kartais teks susidurti ir su tam tikra priešprieša. Užsiėmę veikla, kuri įpareigoja, nepamirškite ir tikslų, mintyse besisukančių kiekvieną laisvą akimirką. Jei pavyks išmokti suderinti darbą su asmeniniu pasitenkinimu, neabejotinai galėsite pasidžiaugti dar įspūdingesniais rezultatais ir visiškos pilnatvės pojūčiu.

Šiais metais Mergelės bus priverstos gerokai paprakaituoti stengiantis susitvarkyti su patikėtomis misijomis. Itin greitas tempas labiausiai išvargins Birželį, Liepą bei metų pabaigoje. Tačiau po trumpučio atokvėpio jausitės lyg naujai gimę.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23)

Ateinančiais metais nuskriaustomis nesijaus ir Svarstyklės, kurioms 2021-ieji žada daugiau laisvės ir malonumų. Saturnas su Jupiteriu nulems sėkmę versle ar kitoje darbinėje veikloje. Šie pokyčiai tik sustiprins pasitikėjimą savo talentais bei ankstesnių sprendimų galia. Kita vertus, blaškyti gali neužtikrintumas santykiuose, bet net ir tekus nutraukti romantišką draugystę neturėsite laiko liūdesiui, mat čia į pagalba atskubės geriausi draugai.

Paskutinieji metai Svarstyklėms nebuvo lengvi, bet ir po stipriausios audros danguje ir vėl nušvinta saulė.

2021 metų horoskopas prognozuoja, kad šiais metais žydėsite visu gražumu. Didesnė metų dalis garantuos stiprų proveržį karjeroje, tačiau Sausį, Gegužę Birželį ir Rugpjūtį nusiteikite šiokiems tokiems trikdžiams.

Meilės paieškoms nepalankiausi bus Sausio, Birželio ir Liepos mėnesiai. Kitu metu drąsiai galite rinktis vestuvių data, planuoti piršlybas bei pasidairyti būsimo partnerio.

Žvaigždės ragina Svarstykles daugiau nesižvalgyti po praeities griuvėsius ir susitelkti ties šviesesnio, svajonių išsipildymu paženklinto rytojaus kūrimu.

Kalbant apie Jūsų vedybinį gyvenimą, 2021 metai Jums nebus daug geresni. Nuo metų pradžios tarp Jūsų su sutuoktiniu tvyros įtampa. Taip pat tarp Jūsų gali išsiskirti nuomonės dėl net menkiausių dalykų. Tačiau bus iššūkių ir su pinigais – šioje srityje numatomi sunkumai. Metų viduryje galite susidurti su sveikatos problemomis, kurios taip pat paveiks Jūsų santuokinį gyvenimą. Tikėtina, kad metų pabaigoje vyks svarbi diskusija su uošviais, kurioje spręsis svarbūs klausimai.

Kalbant apie meilės gyvenimą, šis laikas Jums bus labai palankus. Labai tikėtina, kad Jūsų meilė išaugs į kai ką didesnio ir Jūsų santykiuose tapsite visiškai atsidavę vienas kitam.

Aiškiai susidėliokite savo prioritetus. Nesidrovėkite išreikšti asmeninės nuomonės ar pastabų ir suspėkite pasinaudoti kelyje pasitaikysiančiomis galimybėmis.

Užsidegimas padės greitai perprasti net sudėtingiausias teoremas bei viską sudėlioti į savo vietas. Šiais metais gali pasirodyti, kad įgijote stebuklingą galią vienu metu būti net keliose vietose. Suspėsite pasilinksminti trankiuose vakarėliuose ir sudalyvauti draugų rengiamoje išvykoje. Būkite draugiška, bet neįkyrūs. Labai tikėtinos pažintys, įsiminsiančios visam gyvenimui.

Visgi, kartais įdilišką scenarijų sujauks konfliktai ar bent jau tarpusavio nesusipratimai. Jei jau turite mylimą žmogų, būtų pats metas pamąstyti apie santuoką, o vienišos Svarstyklės 2021-aisiais vėl patirs visus meilės teikiamus privalumus.

2021 metais patiriami nesklandumai tik dar labiau išryškins jūsų derybinius įgūdžius bei neblėstantį entuziazmą.

Tai gali pasireikšti ir pasikeitusia finansine padėtimi, paaukštinimu užimamose pareigose. Neabejotinai būsite pastebėti kolektyvo tarpe, o dar tik ieškantys svajonių darbo turėtų palikti geriausią įspūdį, užsitikrindami bendradarbiavimo pasiūlymą.

Didesnę metų dalį Svarstyklių ženklo atstovai bus pakilios nuotaikos. Nestigsite energijos bei ryžto siekti aukštumų, tačiau streso neišvengsite santykiuose. Kilus tarpusavio konfliktui, rinkitės pabuvimą su savimi, o ne viršenybės demonstravimą.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22)

Ateinančiais metais Skorpionai daugiau tikėsis iš kitų negu iš savęs. Pasak horoskopo Skorpionams, 2021 metais galimai dvejosite dėl santykių ateities bei karjeros perspektyvų, tačiau dar nebūsite itin pasiryžę ryškesniems pokyčiams. Net pavykus užmegzti naują draugystę nenustosite nuogąstauti, kas trukdys visiškai atsipalaiduoti. Slapta trokšite pajusti laisvės skonį, bet nedrįsite to pareikšti viešai.

Šiais metais Skorpionams teks išmokti valdyti savo emocijas ir palaikyti griežtą discipliną. Nebėkite nuo savęs, priimkite sprendimą, kurį jau seniai brandinate minčių lygmenyje.

2021-aisiais pagaliau atrasite save, tačiau gali susidaryti įspūdis, kad aplinkiniai netiki jūsų svajone ir vis stengiasi sutrukdyti siekiant tikslo. Sausį pasijusite tarsi niekaip negalėdami rasti sau vietos, bet Vasarį viskas turėtų susitvarkyti. Liepą tikėtinas viliojantis darbo pasiūlymas, suteiksiantis galimybę praplėsti akiratį.

Suirutė toliau vyraus ir širdies reikaluose, kai įsiplieskusią aistrą staiga prigesins mintys apie išsiskyrimą.

Tikėtina, kad kažkas bandys Skorpionus įvilioti į spąstus ar kitaip kėsinsis padaryti jiems piktą. Visgi, stipri šio ženklo atstovų intuicija leis pastebėti klastingų pinklių apraiškas ir taip išvengti didelių rūpesčių.

2021-ųjų atradimai ir pokyčiai Skorpionams išeis tik į naudą, tačiau privalote tvirtai laikytis savo vertybių bei vengti jus išprovokuoti norinčių žmonių.

Šiais metais būkite užsispyrę, atkakliai siekite tikslo ir aiškiai matykite save pasiekusį tikslą.

Vasarį ir Gegužę būsite itin išrankūs ir drąsiai pademonstruosite nepatikusiems asmenims, kad šie neturi vilčių įsilieti į jūsų draugų ratą. Sieksite sutvirtinti ryšius su broliais ir seserimis bei kartu praleisti dar daugiau laiko. Balandį arba Rugpjūtį gali sujaudinti intriguojanti pažintis.

Skorpionams ilgam pabėgti nuo meilės temos nepavyks, o nemažai daliai išbandymai asmeniniame gyvenime tik padės išsigryninti daugelį svarbių dalykų. Daug švelnumo tikėtis galite ir iš savo atžalų bei draugų, nors dažnai tokią idilę sudrums ne laiku prasiveržęs pavydas. Stenkitės kiek įmanoma kontroliuoti pyktį bei nepasitenkinimą.

Jūsų santuokinis gyvenimas 2021 metais bus ypatingai nepastovus. Su savo antrąja puse vedybiniame gyvenime turėsite įveikti nemažai iššūkių, tačiau, nepaisant jų, Jūsų santykiai išliks tvirti. Dėl didelio Jūsų partnerio užimtumo profesinėje veikloje, Jums gali trūkti laiko, kurį galėtumėte praleisti drauge.

Kita vertus, Jūsų sutuoktinis gali turėti ir sveikatos sunkumų, kurie gali turėti įtakos Jūsų vedybiniam gyvenimui. Kitaip tariant, šie metai bus labai įvairiapusiai Jūsų romantikai. Jei tarp Jūsų kils nesusipratimų dėl mažų dalykų, neleiskite trečiajam asmeniui kištis į Jūsų asmeninius reikalus.

Pasak horoskopo, kilusias problemas reikėtų spręsti šaltu protu, o ne leidžiant pasireikšti ūmiam charakteriui.

Spaudimas darbe pareikalaus nemenkų energijos resursų. Patartina nevengti atsakomybės ir užtikrintai pademonstruoti lyderio savybes, pasitelkite įžvalgumą, taip žymiai greičiau rasite sprendimus.

Tačiau būkite atidūs, Birželį ir Liepą jūsų nuotaikas įtakos planetos ir tai neleis įsivyrauti visiškai harmonijai. Gali kilti įvairių nesklandumų, tad šiuo etapu klausykitės intuicijos balso bei vadovaukitės loginiu mąstymu.

Šaulys (lapkričio 23 – gruodžio 22)

2021-ieji Šauliams taps atpildo už praeityje patirtus sunkumus metais. Ypatingos sėkmės galite tikėtis visose srityse, įskaitant ir finansus. Būsite tokie užsiėmę saldžių darbo vaisių skynimu, kad kartais net užsimiršite įkvėpti oro! O kur dar asmeninis gyvenimas, kuriame vyraus būsimų vestuvių ar bent jau sužadėtuvių nuotaikos. Vienišiai taip pat gaus progą užpildyti vyravusią tuštumą širdyje.

Širdis ar protas? Šauliams patartina nepersistengti ir link finišo tiesiosios judėti mažesniais, bet užtikrintais žingsniais

2021-ieji palankūs siekiantiems karjeros aukštumų. Visgi, kartais teks rizikuoti bei pasitelkti išmonę arba toliau griežtai laikytis nustatytų taisyklių atsisakant asmeninių poreikių. Tokia padėtis paskatins Šaulius pagalvoti apie naujo darbo paieškas, kas itin aktualu bus Sausio, Vasario, Birželio, Liepos mėnesiais.

Ateinantys metai neapsieis be aistros apraiškų, sulauksite išskirtinio dėmesio iš priešingos lyties, o galbūt net ir sutiksite savo Romeo arba Džiuljetą. Puikiai jausitės didelėse kompanijose ir būsite aktyvūs socialiniame gyvenime.

Metų pradžioje Jūsų sutuoktinis gali turėti didelių sveikatos problemų. Per šį laiką Jūs labai jaudinsitės dėl jo sveikatos. Šiuo laikotarpiu daugiausia laiko praleisite keliaudami po ligonines. Pasak 2021 metų horoskopo, tikėtina, kad metų vidurys Jums bus, palyginus, puikus. Šiuo laikotarpiu Jūsų sutuoktinio sveikata gali pagerėti. Taip pat šiuo laikotarpiu tarp Jūsų padidės artumas, o taip pat palankus metas ir priimti bet kokį svarbesnį sprendimą dėl ateities. Metų pabaiga bus gan įprasta.

Kalbant apie Jūsų romantinį gyvenimą, šiuo laikotarpiu tarp Jūsų su sutuoktiniu gali kilti daug problemų. Turite pasirūpinti, kad be reikalo neabejotumėte savo partneriu dėl smulkių dalykų, kitaip Jūsų santykiai gali tik blogėti.

Atsargiai pasirašinėkite rizikingas sutartis, pasidomėkite, kur investuojate dideles sumas.

Pasak 2021 metų horoskopų, nusimato nemaži romantikos blyksniai! Šiais metais Šauliai neliks nepastebėti.

Mielai bendrausite ir megsite pažintis, tačiau neįtikusiam asmeniui dirbtinai šypsotis linkę nebūsite. Vasarį, Balandį, Liepą ir Rugpjūtį tikėtini nauji ryšiai su asmenimis iš užsienio, o Spalį patartina daugiau laiko skirti paties artimiausiems.

Metų pradžioje galite patirti intriguojančių bei itin intymių akimirkų su savo naujuoju partneriu. Beje, tai pats tinkamiausias laikas maksimaliai išnaudoti visas pasitaikiusias galimybes.

2021-aisiais galite patirti nesusipratimų bendraujant su sutuoktiniu. Kartais, pasijusite tarsi nebegalintys kontroliuoti situacijos. Tokiomis akimirkomis aiškiai išsakykite savo skaudulius partneriui ir nepalikite vietos dvejonėms.

Šauliams žvaigždės pataria tvirtai stovėti ant žemės ir nepriimti skubotų sprendimų. Leiskite sau pamąstyti, išanalizuoti situaciją, kad vėliau netektų skaudžiai pasimokyti iš padarytų klaidų

Pastangos atsipirks! 2021-aisiais Šauliai pajus, kad atėjo metas radikaliems pokyčiams. Tikėsitės sulaukti tam tikro įvertinimo iš darbdavio pusės, galvosite apie naujos profesijos įgijimą. Čia teks apsišarvuoti kantrybe, nes įgyvendinti vizijas nebus taip paprasta, kaip tikėtasi. Išlauktas darbo pasiūlymas suteiks daugiau laisvės planuojant biudžetą bei kuriant ateities planus.

Metų pradžioje užgulę reikalai atsilieps fiziniu nuovargiu, o greitas gyvenimo tempas kaip reikiant išbalansuos vidinį mechanizmą. Sustokite, pamedituokite, užsiimkite tapyba ar kita protą nuraminančią veikla, kuri pagelbėtų atgaunant prarastą pusiausvyrą.

Ožiaragis (gruodžio 23 – sausio 20)

Ateinantys metai Ožiaragiams bus itin produktyvūs. Nepaisant susikaupusių užduočių, nestokosite užsispyrimo ir išvengsite didesnių nesklandumų. Galimai ir patys nusistebėsite savo galimybėmis bei pasiektais stulbinančiais rezultatais. Žvaigždės prognozuoja, kad 2021-aisiais tapsite stipresnėmis, labiau patyrusiomis ir gerokai patobulėjusiomis asmenybėmis.

Šių metų misija – atsiribojimas nuo negatyvių minčių ir gyvenimo vairo perėmimas į savo rankas

Horoskopas 2021 metais Ožiaragiams pataria neprarasti kovingos nuotaikos. Šiuos metus reikėtų pradėti su tvirtu nusiteikimu atsisakyti visko, kas jų iki šiol netenkino. Nors Vasarį galite susidurti su finansiniais sunkumais, Kovą ir Gegužę alsuosite pozityvumu ir optimistiniu požiūriu į ateitį. Birželį bei Balandį sulauksite malonių staigmenų iš antrosios pusės, o profesinėje veikloje įsivyraus ramesnis etapas.

Itin sėkmingi Ožiaragiams bus Rugpjūčio ir Lapkričio mėnesiai, tačiau po itin intensyvaus laikotarpio, Rugsėjį galite pasijusti išsekę bei irzlūs.

2021-aisias susirūpinsite savo stiliumi ir vis susimąstysite apie išvaizdos pokyčius. Galbūt pasikeitusi plaukų spalva ar naujas rūbas taps užtektina paskata labiau pasitikėti savimi.

Šiais metais likimas jums paruošė daug nuostabių dalykų, tik pakelkite akis ir sugebėkite įžvelgti supančias galimybes.

Kiek didesnę įtampa patirsite Vasario ir Spalio mėnesiais, tačiau tai paskatins ieškoti bendraminčių, įsileisti žmones, kurie anksčiau jūsų nesudomindavo. Tai padės neužsisklęsti savyje, patirti kažką naujo ir suprasti, kad už komforto zonos gali laukti tikrai įdomūs dalykai.

Būtent bendravimas, pažintys, draugų susibūrimai ir laikas su šeima suteiks daugiausiai pasitenkinimo. Sieksite tvirtesnio broliško ryšio, o neturintys antrosios pusės Ožiaragiai sutiks potencialų partnerį.

Laikotarpis nuo sausio iki balandžio Jūsų vedybiniam gyvenimui bus labai sunkus. Per šį laiką gali kilti ginčas su sutuoktiniu, dėl kurio Jūsų namų atmosfera bus gana įtempta. Tuomet norėsis padidinti tarpusavio atstumą. Laikas po rugsėjo Jums jau bus palengvėjimas. Per šį laiką sutuoktinio elgesyje pamatysite švelnumą, nes jo elgesys labai pasikeis.

Tačiau Jūs savo ruožtu taip pat turite stengtis, kad išlaikytumėte santuokinio gyvenimo ramybę. 2021 metai į pabaigą bus labai palankūs Jums meilės prasme. Jūs pasijausite esantis itin artimas savo partneriui. Tarp Jūsų augs pasitikėjimas, todėl būsite labai laimingi dėl savo santykių. Šiais metais taip pat galite nuspręsti susituokti, jeigu to dar nepadarėte.

Turėsite viską, ko prireiks stabilios ateities užsitikrinimui, bet su viena sąlyga – privalote tikėti tuo, ką darote!

2021-aisias sugebėsite atsidurti laiku ir vietoje, todėl galite tikėtis vertingo darbo pasiūlymo ar bent jau solidžios premijos dabartiniame darbe. Pagaliau atsikvėpsite nuo slegiančių minčių apie turimą skolą, griežtą išlaidų planavimą. Visgi, tam prireiks ir nemažai pastangų bei gerų organizacinių įgūdžių.

Šiais metais išgyvensite bene nuostabiausią gyvenimo tarpsnį ir turėsite neribotas galimybes atsiskleisti. Vasarį, Birželį, Liepą ir Spalį patirsite spaudimą iš šalies, tad stenkitės nepasiduoti nerimui, kantriai įveikite kliūtis bei išlikite savimi. Balandį ir Gruodį svajosite apie kokybišką poilsį, bet didžioji metų dalis ypatingai neišvargins.

Vandenis (sausio 21 – vasario 18)

Ateinančiais metais Vandeniai bus apdovanoti pavydėtinu optimizmu, sveiku ambicingumu bei neišsenkančia vidine stiprybe. Kad ir ką bedarytumėte, kiekvienos užduoties imsitės jau iš anksto save užprogramavę sėkmei. Saturnas paskatins susidaryti aiškų būsimų veiksmų planą, kuris leistų nuosekliai, žingsnis po žingsnio priartėti prie konkretaus tikslo, susijusio su mokslais, darbu ar verslu. Visgi, 2021-aisiais gali pasitaikyti ir interesų konfliktų, patikrinsiančių jūsų kompetencijas.

Patartina kiek įmanoma vengti streso, galinčio paveikti pozityvų nusiteikimą bei sutrikdyti tolimesnį proveržį.

2021 metais horoskopas Vandeniams prognozuoja, kad teks pakovoti už savo interesus. Vandeniams sudėtingiausi bus Sausio, Vasario, Birželio bei Gruodžio mėnesiai. Šiais laikotarpiais padaugės rūpesčių profesinėje veikloje, išaugs oponentų nepasitenkinimas jūsų veiksmais ar viešai išsakyta nuomone. Ryškesni pokyčiai laukia Kovą, Balandį, Spalį, kai nušvis galimybė pakeisti nemėgstamą darbo vietą, o gal atvirkščiai, vėl susigrąžinti prarastą autoritetą dabartinėse pareigose.

Lapkritį tikėtinas jau rimtesnis atsigavimas su labiau apčiuopiamais rezultatais. Finansinį pakilimą išgyvensite Gegužę ir Liepą, o Gruodį vyraus meilės bei romantikos temos.

Jūsų užsispyrimas ir noras būti laimingiems atvers duris į išsvajotą rytojų. Žvaigždės primygtinai ragina dienotvarkėje atrasti ir kelias minutes poilsiui, pabuvimui su savo mintimis.

Nors akimirkomis atrodys, kad galite užkariauti pasaulį, išbandymai neaplenks ir jūsų zodiako ženklo.

Vasarį, Birželį ir Lapkritį tikėtini nesusipratimai artimoje aplinkoje. Kažkam pasirodysite savanaudžiai, o kažkas kaltins dėl abejingumo. Kai kuriems Vandeniams teks padėti tašką, bet nenusiminkite, nes šis sunkus sprendimas ilgainiui atvers akis bei išlaisvins nuo bereikalingos savigraužos.

Gyvenimo audras atlaikiusios poros ir vėl atras mylimąjį iš naujo bei išgyvens dar intensyvesnį santykių etapą. Santarvės receptu taps sugebėjimas prisitaikyti prie partnerio minusų, o ne nuolatinis priekaištavimas dėl neįtikusių įpročių. Vieniši Vandeniai šiais metais sutiks labai įdomią ir žavingą asmenybę.

2021 metai suteiks laimės Jūsų vedybiniame gyvenime. Jei tarp Jūsų yra kokių nors skirtumų ar sunkumų, visos problemos šiais metais baigsis. Jūsų meilė augs ir Jūsų santykiai taip pat bus labai tvirti. Nesvarbu, ar tai verslas, ar darbas, Jūsų sutuoktinis turi didelę galimybę šiais metais sulaukti didelės sėkmės. Būsite labai patenkinti jo pažanga. Laikas nuo rugsėjo Jums pačiam bus labai palankus.

Kalbant apie meilę, 2021 metais horoskopas prognozuoja visišką stabilumą. Jūs būsite patenkinti savo santykiais, o pasitikėjimas partneriu bus stipresnis nei bet kada. Jei planuojate aptarti savo santykius su šeimos nariais, tai laikas po balandžio bus pats palankiausias.

2021-aisiais Vandeniai prisijaukins fortūną bei tuo pačiu išgyvens ir pralaimėjimo kartėlį. Pabandžius ir nepasisekus – nepulkite savęs teisti, o suklupę – išdidžiai atsistokite bei pateisinkite kovotojo vardą

Pasak horoskopo, šiais metais Vandeniai kartais bus spaudžiami priimti vienokius ar kitokius sprendimus. Čia vertėtų elgtis atsargiai ir gerai apgalvoti pasidavimo įtakai pasekmes. Tikėtina, kad šiais metais išryškės jumyse glūdintis kūrybiškumas. Greičiausiai noriai prisiimsite atsakomybę bei pademonstruosite išskirtinį potencialą.

Vandeniams 2021 metais horoskopas pataria išmokti kontroliuoti emocijas, vengti ginčų ir be reikalingų pastabų. Saugokitės traumų ir būkite budrūs užsiimdami ekstremaliomis pramogomis. Atgauti jėgas padėtų kvėpavimo pratimų praktikavimas, meditacinės valandos.

Žuvys (vasario 19 – kovo 20)

2021-aisiais Žuvys sulauks vertingų gyvenimo pamokų bei netikėtų likimo dovanų. Toliau vystysite ankstesniais metais pradėtus projektus, kurių įgyvendinimui pasitarnaus įgimtas kūrybiškumo bei užvaldęs įkvėpimas. Sulauksite ir nemenko artimų bičiulių palaikymo, o tvirtas užnugaris niekada neleis pasiduoti susidūrus su netikėtomis kliūtimis.

Sunkus darbas padės tvirtus pamatus ateityje iškilsiantiems rūmams.

Šiais metais Žuvys nebus linkusios tyliai tūnoti šešėlyje. Vasarį ir Lapkritį vis aplankys mintys apie pokyčius karjeroje, tačiau neskubėkite vadovautis akimirkos būsena ir susidėliokite aiškų prioritetų sąrašą. Maksimaliai išnaudoti sukauptą energiją geriausiai seksis Balandį, Gegužę, Rugpjūtį, Rugsėjį bei Gruodį.

Žvaigždės žada ir finansinį pakilimą, kurio tikrai esate nusipelnę. Tikėkitės permainų asmeniniame gyvenime. Galimai sutiksite sau skirtą žmogų arba sulauksite pasiūlymo įteisinti esamus santykius.

2021 metai bus geresni Jūsų vedybiniam gyvenimui. Laikotarpis nuo sausio iki kovo, praleistas su sutuoktiniu, kels daug džiaugsmo. Saldumas Jūsų santykiuose padidės ir pajusite savo santykių naujumą, galbūt atrasite malonias santykių subtilybes iš naujo. Jūsų vaikui šie metai irgi nusimato itin sėkmingi, jis pateiks daug džiugių žinių. Jo žinios profesinėje srityje bus labai vertinamos. Nors, pasak 2021 metų horoskopo, Jūsų santykių kelyje su sutuoktiniu gali kilti sunkumų, tačiau Jūs kartu, laikydami vienas kitą už rankos, įveiksite juos sėkmingai ir metų pabaigoje skinsite meilės vaisius drauge.

Tai išties šaunūs metai, kartu pareikalausiantys be sąlygiško atsidavimo bei susitelkimo norint skinti saldų darbo vaisių derlių ateityje. Prasiblaškyti labiausiai padės mylimojo kompanija.

Pasak horoskopo, Žuvys pagaliau įsitvirtins naujame ar pasižymės ilgamečiame darbe, nesibodės pasireikšti ir socialiniame gyvenime.

Tiksliai žinosite, ko norite, spinduliuosite romantika bei šiluma.

Šiais metais planetų įtaka skatins branginti draugystę, vertinti kiekvieną akimirką, praleistą su sielos broliais bei seserimis. Būsite pastebėti ir įvertinti už kilniaširdiškumą, gebėjimą nuoširdžiai įsiklausyti į kitų rūpesčius. Visgi, beskraidydami padebesiais, neužsimirškite, kad dėmesio reikia ir jūsų draugams.

Kovą, Balandį arba Lapkritį galite sutikti žmogų, kuris su laiku užsitarnaus pasitikėjimą bei taps puikiu pašnekovu. Venkite nesusipratimų Vasario ir Spalio mėnesiais.

Stebėsitės, kaip nuostabiai jis papildo jūsų gerąsias savybes ir atvirkščiai.. Jei išgyvenate išsiskyrimo nuotaikas, būkite tikri, kad labai greitai kažkas vėl sugrąžins plačią šypseną bei degančias akis. Pagalbos sulauksite ir iš artimųjų.

Nešvaistykite energijos ir kaupkite atsargas didiems ateities įvykiams. Koncentruokitės tik į svarbiausius tikslus!

2021-aisiais Žuvys lanksčiai prisitaikys prie dažnai besikeičiančių aplinkybių. Kartais mintis užvaldys prieštaravimai ar neužtikrintumo jausmas. Įtampą kels ir priešiškas kolegų elgesys ar net bandymas sąmoningai pakenkti. Negaiškite laiko įrodinėdami savas tiesas. Eikite jau pramintu keliu, kurio pabaigoje bus pripažintas ir jūsų meistriškumas.

Tačiau pasak 2021 metų horoskopo, energija trykštančios Žuvys metų bėgyje staiga gali suabejoti savo galimybėmis. Nuotaikų kaita bei išsikeltų užduočių gausa labiau įsisiūbuos Vasario, Birželio, Liepos ir Spalio mėnesiais. Visgi, didžioji 2021-ųjų dalis bus palanki, o emocinė bei fizinė būklė nekels rimtesnių rūpesčių. Sėkmės piką išgyvensite Gegužę ir Rugpjūtį.

Lankytojų komentarai

2 komentarai 2021 metų horoskopas zodiako ženklams

  1. Asta 2020-12-30

    ačiū už pozityvų 2021 horoskopą :)

  2. Jurgita 2020-11-10

    Laukiu laukiu!!! Visiems sėkmės, nusimato puikūs metai :)
    P.s. labai taiklus šių metų horoskopas, ačiū!

Rodyti daugiau komentarų