Kaip sutikti 2021 metus?

2021-ieji metais – tai laikas, kai kiekvienas turėtų permąstyti savo supratimą apie pasaulį ir jį pakeisti, jei jis nevisavertis, pasenęs ar destruktyvus. Pasak 2021 metų horoskopo, ateinančiais metais pasaulis priklausys drąsiems, tiems, kurie bus atviri labiausiai neįtikėtiniems pokyčiams. Tad kaip pagerbti ateinančių metų simbolį – Baltąjį metalinį Jautį ir tinkamai sutikti 2021-uosius, kad jie būtų sėkmingi?

Kaip sutikti naujuosius Jaučio metus?

Baltojo metalinio Jaučio metai pasidės 2021 metų vasario 12 dieną ir tęsis iki 2022 metų sausio 31 dienos. Jautis labai užsispyręs, darbštus, siekiantis savo tikslų simbolis. Tai ramybės ir stabilumo nešėjas, viską gerai apgalvojantis ir neskubantis daryti svarbių sprendimų. Metai palankūs naujiems tikslams, verslams, karjeros perspektyvoms, jei tik būsite atsidavę savo veiklai ir daug bei kantriai dirbsite.

Svarbu prisiminti, kad Jaučiui reikia erdvės, todėl namų nereikėtų apkrauti niekučiais ir gremėzdais. Prieš Naujuosius metus patariama išmesti visus nereikalingus daiktus, kad pavyktų pelnyti Jaučio palankumą. Atlaisvinus būstą, atsiras erdvės naujai energijai.

Šventes geriausiai sutikti tik su šeimos nariais. Jautis mėgsta jaustis patogiai ir atsipalaiduoti. Pirmoje vietoje jam – jaukumas. Šilta atmosferą galima sukurti drauge gaminant šventinius patiekalus, kambarį, kuriame bus sutinkami Naujieji metai, puošiant natūralių medžiagų (medžio, metalo, akmens) dekoracijomis.

Smagią nuotaiką užtikrins įvairūs konkursai, žaidimai, todėl verta smulkmeniškai suplanuoti vakaro programą ir iš anksto pasiruošti veikti.

Koks turėtų būti šventinis stalas sutinkant 2021 metus?

Tradicinis, kuo paprastesnis maistas – puikus pasirinkimas. Ideali išeitis tiems, kas ne itin išradingi virtuvėje. Patiekalai turėtų būti sotūs, nes Jautis mėgsta pasistiprinti. Dominuoti turėtų augalinės kilmės patiekalai.  Nepatariama ant šventinio stalo patiekti jautienos ir veršienos valgių. Stalo karalius – desertas, šiuo klausimu pasitelkite visą savo fantaziją, įgūdžius ir kuo daugiau, tuo geriau.

Ką apsirengti sutinkant 2021 metus?

Apranga sutinkant Baltojo metalinio Jaučio metus pirmiausia turi būti labai lengva, patogi. Labiausiai tinkami šviesūs atspalviai – pilki, sidabriniai ir balti. Jei Naujuosius planuojate sutikti tyliai, kasdieniškai, namuose – rinkitės pilkus atspalvius. Jei norite patraukti aplinkinių dėmesį ir palikti įspūdį – orientuokitės į sidabro, metalo atspalvius ir didesnę aksesuarų bei papuošalų gausą. Baltos spalvos apranga puikus pasirinkimas planuojantiems trankų ir triukšmingą 2021 metų sutikimą.

Ką dovanoti?

Prioritetas – praktinės, dulkių nekaupiančios dovanos. Prabangios ar įmantrios dovanos tikrai nereikalingos. Puikiausiai tinka įvairūs skanėstų rinkiniai, vaisių pintinės ir pan. Nepersistenkite ieškodami statulėlių, žvakidžių ir kitų lentynose ar spintelėse nugulančių daikčiukų.

Kokios spalvos atneš sėkmę ?

Balta, sidabrinė, pilka. Šie atspalviai simbolizuoja metalą, todėl šių spalvų derinys aprangoje ar dekoracijose puikiai tiks norintiems pamaloninti Jautį. Juodos spalvos apdarai, nors ir visiškai priešingi prieš tai minėtų šviesių spalvų gamai, tačiau idealiai tiks norintiems pagaliau užbaigti spręsti įvairius sunkius klausimus, problemas. Savaime aišku, jog Jautukas jautrus raudoniems atspalviams, todėl pasitinkant Naujuosius griežtai patartina Jaučio neerzinti ir vengti šių spalvinių derinių tiek aprangoje, tiek detalėse.

Kaip švęsti pasitinkant Baltojo metalinio Jaučio metus?

Protingiausia ateinančius 2021-uosius – Baltojo metalinio Jaučio metus sutikti ramiau, santūriau. Ideali kompanija – šeimos nariai, kuo siauresnis ratas žmonių, tuo jaukiau. Kartu pasigaminkite šventinę vakarienę, pažaiskite stalo žaidimus, prisiminkite smagius bendrus išgyvenimus.

Lankytojų komentarai