Tigro metai

Tigro metai: 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Šie metai nebus visai ramūs. Įsižiūrėkite į gyvenimo pakitimus, tačiau būkite atsargūs. Politiniu požiūriu didelės permainos. Netikėta politinė atomazga. Revoliucija. Karo perspektyva. Katastrofa. Tigro metai palankūs permainoms, veiklai. Jeigu Jūsų mažasis Tigras gimė tarp saulėtekio ir saulėlydžio, tai saulė gins jį.

Kokie bus Tigro metai?

Vandens Tigro metai prasideda 2022 metų vasario 1 dieną ir baigiasi 2023 metų sausio 21 dieną. Kadangi metų elementas yra vanduo, šie metai santūresni. Esame mažiau kerštingi ir labiau linkę pamąstyti. Nors šie metai pasižymi energingumu, entuziastingumu ir iniciatyvumu, protas taip pat nelieka pamirštas.

2022 -ieji – Vandens Tigro metai

Tigras simbolizuoja ne tik energiją, jėgą, apsaugą, altruizmą, lyderystę, tikslingumą, pagarbą, revoliucines idėjas, bet ir pažeidžiamumą, jautrumą, egoizmą, pervertinimą ir požiūrį „viskas arba nieko“.

Daugiau galvokime ir būkime atsargesni: Vandens Tigro metai grąžina prie paprastesnio gyvenimo būdo. Pirmenybė teikiama logikai, siejamai su veiksmu, kai to reikalauja įvykiai. Realizmas leis išvengti pernelyg drąsių projektų, bet parems tuos, kurie išsaugos pelną. Vis dėlto šie metai dvelkia aura, nepaliekančia abejingų. Nuoširdus, valdingas, laimingas ir jautrus Tigras imasi veiksmų, kai žmonės gyvena ramiausiai. Taip žmonės yra skatinami išsivaduoti iš ankstesnių rėmų gniaužtų.

Ko laukti 2022 -aisiais Tigro metais?

Žiurkė 2022 metais nesijaus saugiai

Išorinis jaudinimasis ir sklindantys idealai sukelia nesaugumo jausmą. Žiurkės noras ramiai pasinaudoti savo žiniomis yra trikdomas. Nors iš prigimties jūs turite sprendimą visoms problemoms, kurios šiemet iškyla. Tikėtina, kad jums pritrūks įkvėpimo. Staiga tai gali sukelti nebylų ir nuolatinį nerimą, kuris neleis jums judėti į priekį taip, kaip norite. Jei jūs – gimusieji Žiurkės metais – nieko nesiimsite, nugrimsite į fatalizmą! Nors šie metai jums gali būti netinkami visose srityse, galite pasinerti į šį žaidimą, pasinaudodami įkvėpimu, gautu iš Tigro idėjų. Kuriam laikui pamirškite, kad gyvenimas yra it šachmatų lenta, ir su entuziazmu pulkite į kovos lauką, kai to reikia.

Jautis bus neramus, įsiutęs ir pavojingas

Tigro sukelti pokyčiai gali priversti Jaučius smarkiai suklusti. Blogiausiomis dienomis jie sulauks jūsų – gimusiųjų Jaučio metais – legendinio pasmerkimo! Iš prigimties jūs neatsisakote savo saugumo ir tai jums gana gerai tinka. Šiais metais – nors ir jums tai nebūdinga – pagailėkite kitų. Būkite lankstūs, kai to reikalauja aplinkybės. Priimkite naujas idėjas, nors to net neplanavote. Svarbiausia nebūkite kietakakčiai. Kodėl? Kadangi dėl to gyventi su jumis būtų neįmanoma, žmonės atsiribotų nuo jūsų ir būtų išties labai apmaudu. Tad su šypsena veide priimkite šiemet skelbiamus pokyčius. Ir jei jums dabar sunkiau nei kitiems, pasakykite sau, kad nėra nieko pastovaus – viskas keičiasi.

Tigras 2022 metais gali daryti viską

Šiais metais Tigras atsiduria pačiame dėmesio centre! Staiga esate ypač susirūpinę. Vis dėlto aptariamas Tigras priklauso vandens stichijai. Dėl to jūs tampate draugiškesni ir labiau linkę nuolaidžiauti, kai aplinkybės to reikalauja. Jus motyvuos veiksmai, tačiau taip pat pasinersite į apmąstymus. Jūsų aistros jus valdys mažiau. Jūs būsite šiek tiek protingesni. Jautresni nei įprastai, pademonstruosite didžiulį atsidavimą ir žavintį dosnumą. Vis dėlto jus vilios reikšmingos idėjos ir dėsite pastangas, kad jas įgyvendintumėte. Šiemet fortūna bus jūsų pusėje, bet tik tuo atveju, jei būsite taktiški tinkamu laiku.

Triušiui (katinui) permainos tik sutrikdytų ramų gyvenimo būdą

Šie Tigro metai skatina jus peržvelgti savo įpročius, idėjas ir požiūrį į gyvenimą. Iš pradžių šis planas gali atrodyti neįveikiamas, tačiau jei pažvelgsite atidžiau, pastebėsite, kad jūs – gimusieji Triušio (katino) metais – gausite iš to naudos! Tigras kviečia jus atrasti naujas galimybes, kurios padės pasiekti laimę, sėkmę ir klestėjimą. Taigi suimkite drąsą abejomis rankomis ir atkreipkite dėmesį į sklindančias naujas idėjas. Nesivaržykite jas pasisavinti ir būti jų įkvėpti. Tokiu būdu jums nereiks pajudinti nė pirštelio, kad pas mus plūstų ne tik žmonės, bet ir galimybės.

Drakonas 2022 metais ras būdą pasižymėti

Tigras tarnauja Drakono interesams ir, dėl to, atsiduriate ypač laimingose situacijose. Laimė niekada neateina viena ir dėl to jūs – dėmesio centre. Kadangi dvasiškai esate laimingi, jausitės taip, kad viskas klostosi puikiai. Kai kurie palaikys jūsų sėkmę. Kiti nevaržomai jumis žavėsis. Nors nusimato, kad šie metai bus geriausi, turėsite būti atsargūs, kad neapsvaigtumėte nuo šlovės. Neatsiribokite nuo tikrovės, nes jei leisitės užliūliuojami sėkmės ir jos naudų, pradėsite nebemąstyti ir, deja, imsitės veikti taip, kad patirsite gėdą.

Gyvatė šiais metais iš visko reikia pasimokyti

Šiais Tigro metais žmonės sunerimę. Kai kurie trokšta sėkmės. Kiti reikalauja pokyčių. Jūsų – gimusiųjų Gyvatės metais – polinkis į ramybę ir nuosaikingumą gali destabilizuotis! Tigras verčia jus pajudinti savo gyvenimo linijas, tačiau tai jūsų visiškai nežavi, bet šiek tiek pasistenkite. Taigi, užuot likdami antrame plane ar prieštaraudami būsimiems pokyčiams, ieškokite kompromisų. Kol tai darote, neverskite kaltės esantiems šalia dėl to, kad jie inicijuoja pokyčius. Jei netyčia esate priversti rinktis, suimkite drąsą abejomis rankomis ir išdrįskite rizikuoti. O jei kiti jus stipriai „supurtys“, nebūkite pagiežingi jų atžvilgiu.

Arkliui gresia pavojus gana lengvabūdiškai įsimylėti

Šiais metais turite atliekamos energijos! Staiga veiksite visomis kryptimis. Nė kiek nestabdysite! Deja, ne visos šios iniciatyvos suteiks laukiamus rezultatus. Kodėl? Nes jūs – gimusieji Arklio metais – nesiteiksite skirti laiko pagalvoti apie tinkamą strategiją! Jei norite, kad šie metai būtų lydimi sėkmės – nepulkite į juos stačia galva! Kai po ranka pasitaiko galimybė, pagalvokite apie visus klausimo aspektus. Sukurkite veiksmingą planą. Jei manote, kad tai neįmanoma, pasakykite sau, kad ši idėja jums netinka ir judėkite pirmyn. Skirdami laiko mąstymui, padidinsite sėkmės galimybes ir darysite stebuklus.

 2022 metais Ožka gali būti užmiršta

Šie metai dvelks rutina ir nepajusite palengvėjimo. Be to, turtas, kurio tikitės, nenukris iš dangaus. Jūs – gimusieji Ožkos metais – tokiomis aplinkybėmis galite pradėti rimtai nuobodžiauti! Negalvokite, kad šie metai neišvengiami! Pasinaudokite proga lavinti ar tobulinti save. Jei jūsų verslas auga ne taip, kaip norėtumėte, pasirūpinkite kitomis savo gyvenimo sritimis. Daugiau dėmesio skirkite savo asmeniniam gyvenimui, draugystei ir, jei norite, meilei. Pasinaudokite šia rutina: susipažinkite su naujais žmonėmis, skaitykite, eikite į kiną ar kitus renginius. Tuomet nuobodulys išsisklaidys, o šie Tigro metai jums virs dieviškąja apvaizda.

Šiais metais Beždžionė nujaus, kokia veikla beprasmiška

Šiais metais žmonių yra visur. Kai kurie pluša dėl šlovės ir sėkmės. Kiti išreiškia savo idėjas ir siekia pakeisti naudas. Visas šis sambrūzdis vargiai rūpi Beždžionei, nes ketinate perimti išminties prisodrintą požiūrį. Nebūsite atsparūs naujoms idėjoms, bet tiesiog nepajusite užsidegimo jų ginti. Jūs pasirinksite tas, kurios jums atrodo tinkamos ir atsisakysite tų, kurios atrodo nepriderančios. Tokiu būdu nugrįsite savo asmeninį kelią, kuris padės išvengti aistros spąstų ir klaidų vertinant. Kalbant apie tuos, kurie bandys jus paveikti, jūs pademonstruosite santūrumą jų atžvilgiu, tad jiems nebeliks nieko kito kaip tik atitolti.

Gaidžio laukia nuožmūs 2022 metai!

Kadangi tai Tigro metai, jie bus neramūs. Tempas spartėja. Visur – naujos idėjos ir naujos koncepcijos. Šioje aplinkoje jums gali kilti sunkumų, norint prisitaikyti prie įvykių ir aplinkybių. Be to, Tigro metais paskelbti pokyčiai gali Gaidį destabilizuoti. Vis dėlto, jei norite, galite pasinaudoti šiais metais, jų progomis ir galimybėmis. Norėdami tai padaryti, nežiūrėkite į gyvenimą taip rimtai. Nesilaikykite įsikibę savo idėjų ir būkite atviri kitų idėjoms, net jei jos atrodo visiškai beprotiškos ar utopiškos. Tokiu būdu pastebėsite, kad kai kurios iš jų yra įdomios ir gali tarnauti jūsų interesams.

Šuo pagaliau turės galimybę pasiaukoti!

Šie metai ypač palankūs veiksmams. Todėl jie Šuns metais gimusiems turėtų patikti. Laimė niekada neateina viena. Šie Vandens Tigro metai taip pat paskatins ir palankiai veiks iniciatyvas, kurios tarnauja jūsų ir kitų interesams. Staiga pasijusite patogiai, nes ketinate daryti tai, kas jums patinka ir atitinka jūsų asmeninę moralę. Nors jūsų planai atitiks jūsų ketinimus, sumaniai derinsite savo įžvalgumą versle ir legendinį altruizmą. Tokiu būdu jūs gyvensite patogiai ir lengvai. Be to, kiti taip pat galės mėgautis šiomis naudomis. Todėl nesunku nuspėti, kad šie metai jus pradžiugins ir atneš tai, ko ieškote.

Kiaulės 2022 metais laukia pasikeitimai

Šiais metais Tigras palaiko pokyčius visomis kryptimis. Nors esate prisirišę prie savo įpročių, ši perspektyva Kiaulės metais gimusius pamalonins. Tai jums tiks, nes giliai širdyje žinote, kad tam tikri dalykai nebevyksta. Keli nežymūs pasikeitimai bus naudingi. Vis dėlto nesiruošiate palaikyti tų, kurie mano – „viskas arba nieko“. Išliksite santūrūs, nes žinote, kad toks požiūris yra geriausias, nepaisant aplinkybių. Todėl būtent šio pastovumo, kuris jums būdingas, dėka jūs pakeisite tam tikras savo gyvenimo sritis, išsaugodami tai, kas jose yra svarbiausia. Tokiu būdu išvengsite jus varginančių ir trikdančių krizių.

Lankytojų komentarai

29 komentarai Tigro metai

 1. Birutė 2021-07-26

  Ačiū,man patiko,kaip šuniukui,geri

 2. violeta 2012-03-06

  JO JŪS TEISUS ESU TIGRE ,OŽERAGE,ODAR LIŪTO LITO ŽENKLE SIAUBAS NESISEKA J
  AU ,GREIT 50 NEGALIU GYVENIMA SUSITVARKYTI.GIRDĖJAU ,KAD TIGRES SU ARRKLIO
  ŽENKLU GERAI SUTARIA JUMS PASISEKE .TURĖJAU DAUG DRAUGU PATI JUOS PALIGDAVAU TSIOG NERANDU SAVO,BET GYVENU TIKIUOSI

 3. karolina 2012-01-22

  o tigras mano megstamiausias gyvunas.

 4. karolina 2012-01-22

  As esu drakoniukė man dabar 11, bet birzelį bus 12 mano gyvenimas seis metais geras nes tai drakono metai!

 5. radvile 2010-01-09

  Man su meile nesiseka;

 6. Neda 2010-01-01

  Tigro metai, mano metai ;DDD

 7. SaLdainiukas 2009-12-30

  Man 11 ;P

 8. Živilė 2009-12-28

  Irinai tai siūlau pirmiausiai lietuvių kalba pasimokyti, gal ir meilėje pradės sektis :D pykit, nepykit – bet žiauru, kai žmogui dvidešimt du, o rašyba – šešiamečio…

 9. sitdox 2009-12-25

  o del karo tigro metais tai rimtai kelia nerima jau ne pirma karta susiduriu su panasia tema apie 2010 metus……………

 10. Tigre 2009-12-23

  As tigriuke man meileje nesiseka turejau vaikina su kuriuo kartu prabuvau tik kelis menesius ;[

 11. Inga to 5 Ema 2009-12-23

  Aš tigriukė, pagavau triušiuką kai jam buvo 19, ir vat 3 metus gyvenam po vienu stogu :))

 12. Indre 2009-12-19

  Na jei jau gyvenime nesiseka, tai patys kalti, su dideliu noru galima viska pakeisti. Zvaigzdes mus tik ispeja !!!

 13. Gintaras 2009-12-14

  as esu liutas ir tigro metai gimes tai man gyvenime isvis nesiseka ka daryti patarkite kiekvienais metais gyvenimas vis blogeja ir blogeja viskas griuna ir slysta man is ranku.

 14. diana 2009-12-12

  arklio ir tigro sielos yra giminingos ir jie tiesiog sukurti vienas kitam

  • vaidas 2013-01-31

   nusisneki

 15. čia 13 komentatoriui 2009-12-11

  Man regis viskas gerai. Na paskaičiuok pati: irina rašė vasario mėn ir jai tebuvo 22 metai, vėliau tais pačiais metais jai sukanka 23 metai, na o kitais 2010 metais – TIGRO METAIS – jai bus 24 metai… viskas sueina ar ne :). O aš gimiau gaidžio metais, o dar ir šaulio ženklas – taigi 2 ugnies ženklai… tai irgi nesiseka, jau turėjau 2 draugus (gyvenau ne po 1 metus), bet nesutariam…gal tie gaidžiai ir yra ugnis, nuolat kibirkštis tik svaidau :(

 16. susidomejus 2009-12-09

  nesuprantu irina kaip galejai gimti tigro metais jei tau 22m ,metai kartojas kas 12 m tad tau turetu sueiti kitais tai yra 2010 m:12m,24 m ar 36m tad pasiziurek kokiais metais gimei

 17. xxx 2009-12-04

  Gimiau katytės/kiškio metais. Bet rašo tik apie kiškį. O kur katytė?

 18. be kantrybes 2009-12-04

  maniskis tigras,o as arklio metais gimus.jam tai gerai,visi darbai padaryti,o man tai tik aplinkiniu uzuojauta.bet siaip geros dusios,tik kad labai jau neryztingas ir abejojantis viskuom.bet mes kartu jau ilgokai- vede 13 metu plius dar 3 draugystes.sunus irgi tigras ir dar abu avino zenkle gime,as oziarage.tai kai suriamiam ragais visi,tai net ziezirbos eina:)

 19. Egle 2009-12-01

  kas cia skaityt nemoka, kad arklio metu nera :)

 20. Kažkas 2009-11-28

  Ir aš Tigrė, ištekėjau už Arklio, jau dešimti metai esam kartu, bet gailėtis dar neteko. Maža to, dar ir sūnus Arklio metais gimė…

 21. Param 2009-11-15

  O Drakonems nesiseka taip ir anaip vien Onegino tipo berniukai metosi :D net neidomu.

 22. eda 2009-10-23

  O as esu tigre ir istekejau uz arklio…kolkas puiku :)))koks sutapimas..

 23. vrednas kotikas 2009-10-21

  o as budama triusis/katinelis suzavejau tigriuka,o jis manes nepaleidzia.Myliu savo tigriuka,nors kartais jo savisaugos priepoliai tesiog nepakenciami,bet nieko pasidraskom,pasakau kad laimejo,ir viskas..;D

 24. Ema 2009-09-08

  na pazystu viena tigre kuri uzpuole viena triusi ir budama devyniolikos metu sekmingai istekejo..dabar triusis jai maisto parnesa,ir yra tikras kaciukas miegamajame:) pavelavot merginos, jug jums jau po 22! :) tigrems siulau triusius – katinus medzioti. bet tik nuo 19.

 25. dzin 2009-06-17

  man irgi 22, gimiau tigro metais,ir nepasakyciau kad meile sekasi…nors gerbeju atsiranda nemazai, bet atrodo reikia ieskot arklio ar suns, ir tada seksis;)

 26. Nesvarbu xD 2009-04-21

  wow :)

 27. irina 2009-02-22

  as esu tigru metu gimusi. Man 22 metai man nesiseka meiles draugistes ka daryti patarkyte.

  • vaidas 2013-01-31

   irina tu mokek ieskoti o ne verkti cia tik pieva kurioja plaukem

Rodyti daugiau komentarų