Meilės horoskopas 2011-iesiems

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Avinas

2011-ieji metai šio ženklo atstovams, pasak žvaigždžių, turėtų būti emocingi – bus ir pykčių ir susitaikymų. Saturnas ir Jupiteris darys didelę įtaką įvairiems sprendimams, todėl Avinams derėtų labiau paremti ir suprasti savo partnerius. Norėdami išsaugoti ilgalaikius santykius – gerbkite savo mylimojo nuomonę.

Metų viduryje jūsų partneriui gali stigti dėmesio, dėl jūsų padidėjusio užimtumo – tai greičiausiai sąlygos su darbu susijusi išvyka ar padidėjęs užimtumas – viso to rezultatas gali būti tam tikros santykių problemos. Pasak žvaigždžių – rūpinantis karjera nederėtų pamiršti savo antrosios pusės poreikių.

Namuose avinams patartina išlikti ramiems – tai turės teigiamos įtakos įvairių problemų sprendimams. Skirkite namų ir darbo reikalus – nepamirškite, jog ir mylimas žmogus gali pavargti nuo jūsų profesinių problemų.

Santuokai tinkamiausias laikas ruduo – spalis arba lapkritis. Žvaigždės įspėja, jog kartais ir iš pirmo žvilgsnio galima pamilti visam gyvenimui.

Jautis

2011-ieji Jaučiams – stulbinantys meilės metai. Jaučiai gana dažnai traukia priešingos lyties atstovus – jie sąžiningi, tikri draugai, vertina santykius. 2011-aisiais gali stigti optimizmo, nenorėsite pripažinti kompromisų, bus labai svarbi mylimojo parama, tačiau vertėtų nepamiršti, jog ir jūsų partneriui ji reikalinga.

Vardan tvirtų ateities santykių jūsų partneris metų pradžioje gali surengti jums keletą rimtų išbandymų. Nenusiminkite, jei kurį laiką fizinis ryšys bus susilpnėjęs – tai puikiai kompensuos emocinis stabilumas.

Žvaigždės Jaučiams pataria išlikti savimi, o užmezgus naujus santykius jūsų „arkliuku“ turėtų būti natūralumas. Spręsdami įvairias problemas, ypač sukeltas trečiųjų asmenų išlikite ramūs ir kantrūs, tuomet ir bėdos neatrodys tokios baisios.

Dvyniai

2011-ais metais vienos svarbiausių savybių Dvyniams bus nuoširdumas ir supratingunas – šie bruožai jums puikiai padės spręsti kilusias problemas. Jausdami partnerio paramą sugebėsite įveikti net ir keisčiausius likimo iššūkius.

Nors šie metai Dvyniams žadami itin aistringi, balandį ir rugpjūtį gali nestigti kritinių akimirkų asmeniniuose santykiuose. Jei būsite realistas ir išliksite ramus – net ir sudėtingiausios problemos nepranašaus santykių galo. Pagrindinis reikalavimas 2011-ais metais – pasitikėjimas partneriu.

Dvynių partneriai turi apsišarvuoti kantrybe norėdami ilgalaikių santykių su šio ženklo atstovais, kadangi pastarieji yra linkę į trumpalaikius santykius, tačiau rimtai susidomėję žmogumi Dvyniai pamilsta ilgam.

Dvynių ženklo atstovai savo partnerius priverčia jaustis saugiai, puikiai geba palaikyti tiek emocinius, tiek fizinius santykius.

Dvynių ženklo moterys sugeba stebinti, yra įdomios asmenybės. Žvaigždės joms pataria drąsiau pasitikėti žmonėmis ir neteks nusivilti.

Vėžys

2011-ais metais žvaigždės Vėžiams žada susitikimą su buvusiu partneriu ir senų jausmų atgaivinimą. Svarbu nepulti į šiuos santykius aklai, būkite atsargūs ir viskas išeis tik į gera.

Problemos šeimoje gali sukelti nesklandumų ir draugystėje. Pastarąjai taip pat gali pakenkti ir per didelis atvirumas pašaliniams asmenims apie jūsų intymiausias asmeninio gyvenimo detales.

Vasara puikus laikas dar labiau sustiprinti santykius su savo partneriu. Suplanuokite romantišką savaitgalį, aplankykite jums artimas, širdžiai mielas vietas – tai tik dar labiau suartins jus su mylimu žmogumi.

Nemenka galimybė, jog ožiaragiai vyrai ims domėtis vyresnėmis moterimis, kurios jų santykiuose tarsi pakeis mamą. Šio ženklo moterys 2011-ais metais gali jaustis dirglios, suirzusios – tai gali virsti rimtais santykių išbandymais, tačiau geroji viso to pusė, jog tai padės atrinkti tikrai mylinčius žmones.

Ypatingai gerai šiais metais Vėžiai sutars ir puikiai vieni kitus supras su Ožiaragiais ir Jaučiais. Ir nors vėžiai santykiuose yra labai savimi pasitikintys, vertėtų būti atlaidesniais.

Liūtas

Liūtams 2011-ieji metai puikus laikas spręsti įsisenėjusias problemas, įvairius nesusipratimus – tai tik sutvirtins jūsų ir partnerio santykius.

Šio ženklo atstovės neretai manydamos, jog partneriai jas turi aukštinti ir lepinti susikelia daug problemų. Šie metai Liūtėms ieškančioms pagarbos nusipelniusio partnerio žada įdomų meilės romaną, kuris pasirodys esąs puikiausias pasirinkimas.

2011-ieji metai Liūtams žada ne tik daug meilės, pagarbos bet taip pat įvairių siurprizų bei dovanų. Santuokoje galimi ne visai malonūs netikėtumai, todėl būkite rūpestingesni ir atidesni partneriui.

Dar nesuradusiems antrosios pusės šie metai žada tik teigiamus rezultatus, svarbiausia, nepamiršti pasitikėjimo ir nuoširdumo.

Mergelė

2011-ieji bus paprasčiausiai pozityvūs metai – gerai leisite laiką, nestigs romantikos, jausite ir lengvai tenkinsite partnerio poreikius. Neturintiems antrosios pusės – puikus metas atsiverti ir pasinerti į naujus jausmus, kurie žada būti tvirti ir ilgalaikiai.

Metų vidurys Mergelėms gali būti kupinas abejonių partneriu ir santykiais, todėl galimi nauji neplanuotai užmegzti santykiai. Stengsitės pasinerti į romantiką. Norėdami išvengti santykių krizės – nepamirškite pasitikėjimo.

Problemų priimant sprendimus jausmų srityje gali kelti drąsos trūkumas ir nors baimė lydės beveik visur ir visada – aistrai tai įtakos neturės, o ir partneris jausis saugiai.

Po Mergelės ženklu gimusioms moterims žvaigždės pataria atidžiau vertinti savo antrąją pusę, ypatingai atkreipti dėmesį į galimą nesąžiningumą, kuris jūsų santykiuose vaidins lemiamą vaidmenį.

Svarstyklės

2011-ieji Svarstyklėms žada ramius ir užtikrintus santykius, be esminių kliūčių. Ramybės ir kupina pasitikėjimo meilės sfera gali turėti naudos ir profesinėje srityje. Metų viduryje žvaigždės Svarstyklėms pranašauja romantiškas atostogas, taip pat žada puikų metą santuokai.

Galimi nesusipratimai dėl principų skirtumo, tačiau neilgam. Šiais metais Svarstyklės pasižymės sentimentalumu, nors kilus nesklandumams gali virsti agresyvios.

Nors šio ženklo atstovai dažnai labai intelektualūs bei charizmatiški, nuoširdūs ir aistringi ir greitai sužavi priešingą lytį – 2011-ais veikiausiai būsite vangūs ir lauksite iniciatyvos iš partnerio.

Metas nuo balandžio iki rugpjūčio – palankus naujai draugystei – užsimezgę santykiai, ypatingai moteriškos lyties Svarstyklėms bus sėkmingi ir truks ilgai.

Skorpionas

2011-ieji Skorpionams tikros meilės ir santuokos metai. Taip pat šie metai bus puikus metas spręsti anksčiau kilusias problemas jūsų santykiuose, kurios greičiausiai kils dėl jūsų temperamento. Žvaigždės jums pataria išvykti atostogų – tai turėtų padėti atstatyti ir sustiprinti santykius – tam puikiausiai tiktų romantika.

Skorpionai dažnai sunkiai reiškia jausmus, yra drovūs, todėl neretai dėl to santykiams kyla reali grėsmė. Norėdami išlaikyti santykius turite būti nuoširdūs ir atviresni. Vienas svarbiausių dalykų – savo klaidų supratimas, taip pat vertėtų nepamiršti bendrų santykių vertybių.

Šiais metais po Skorpiono ženklu gimusiems žmonėms reiktų pasistengti išlikti ramiais, sąmoningais – tai bus pagrindas sprendžiant įvairius kilusius nesusipratimus santykiuose.

Šaulys

2011-ieji Šauliams žada ilgalaikius santykius, drąsesnius jausmus. Nemenka tikimybė, jog susigrąžinsite buvusį partnerį. Žvaigždės pataria daugiau laiko praleisti drauge – tai tik stiprins jūsų santykius.

Šauliams šie metai tinkami šeimos didinimui, jausite, jog partneris tampa vis svarbesnis, artesnis. Nors šio ženklo atstovai neretai sunkiai suprantami cholerikai, tačiau linksmi, todėl partneriui šalia Šaulio niekada nebus liūdna.

Šauliai vyrai ir moterys labai skirtingi. Pastarosioms neretai tenka nusivilti ilgalaikiais santykiais, joms dažnai pristinga energijos. Šio ženklo atstovės mėgsta kai joms nuolaidžiaujama, žvaigždės joms pataria paprasčiau žvelgti į santykius, be to, derėtų būti atidesnėms su partneriu.

Ožiaragis

2011-ieji metai Ožiaragiams pasižymės nuoširdžiais ir kupinais pagarbos santykiais. Neturintieji antrosios pusės neapsigaukite ieškodami partnerio, panašaus į jūsų buvusįjį, nors žvaigždės šiuo metu įsiliepsnojusius santykius žada būsiančius ilgalaikiais ir sėkmingais. Visgi kovo ar birželio mėnesiais senas pažįstamas gali sukelti problemų meilės srityje – tai gali būti tiesiog puikus partnerių išbandymas, kuris santykius padarys dar glaudesnius.

Pirmasis šių metų pusmetis žada būti labai romantiška, o šiltos akimirkos mylinčius žmones turėtų dar labiau suartinti. Poroms trokštančioms stebuklo šie metai žada jas apdovanoti nauja gyvybe.

Ožiaragiai dažnai atrodo audringi, agresyvūs, tačiau meilė juos paverčia nuolankiais, švelniais, todėl problemos šio ženklo atstovų santykiuose turi didelę tikimybę būti išspręstos. Nors ožiaragiai yra geraširdžiai – niekada nepamiršta buvę išduoti, todėl, kartą nuvylus, šio žmogaus geriau nebeliesti.

Šio ženklo moterys neretai savanaudės, nerūpestingos, tačiau radusios savo antrąją pusę jos pasikeičia. 2011-ais metais ožiaragiams bus būtinas santykių patikrinimas, perspektyvų numatymas, o svarbiausia bus abipusis supratimas.

Vandenis

2011-ieji metai Vandeniams gali kelti baimę prarasti partnerį, kadangi pirmąjį metų pusmetį dėl pasikeitusios Veneros padėties santykiai gali būti pernelyg audringi. Geriausias problemų sprendimo būdas – abipusis atlaidumas.

2011-ais metais Vandeniams vertėtų nepamiršti bendravimo, ypatingai jei esate vienišas – bendraukite su visais: draugais, šeima, kaimynais, senais pažįstamais – jų tarpe nemenka galimybė rasti sau artimą sielą, galbūt ir mylimąjį.

Šie metai bus tarsi po padidinamuoju stiklu, todėl venkite yvairių barjerų, santykiuose būkite atviresni, mažiau sukaustyti. Vienas labiausiai vertinamų bruožų 2011-ais metais Vandeniams bus sąžiningumas, kuris privers jus susimastyti apie aplinkinių bei savo paties elgesį. Jei pavyks suvokti, jog šis bruožas – santykių pagrindas – jausitės laimingesni.

Neleiskite sau įsisukti į rutiną, tapti nuoboda. Jei taip nutiktų – raskite išeitį – imkitės naujos veiklos, susiplanuokite aktyvų laisvalaikį, kažką iš pagrindų pakeiskite. Yra galimybė, jog jausitės spaudžiami savo partnerio ar giminių dėl savo vaidmens kitų gyvenimuose ar savo pareigų.

Žuvys

2011-ieji metai Žuvims gali būti nelabai aiškūs, ypač romantinė dalis. Gali būti visko: jausitės klystantys, būsite pikti, nusivylę, pagaliau, vėl mėginsite susitaikyti. Uždaresni žmonės tarytum „persivers“ ir ims reikšti savo jausmus – galimi prisipažinimai meilėje, o tie, kas jau seniai svajoja apie romantiškus jausmus, gali būti įtraukti į meilės sūkurį tik svarbu neprarasti vilties. Kad santykiai taptų dar artimesni – nevaržykite savo partnerio.

Praėjusių metų problemos išsispręs per pirmąjį metų ketvirtį. Turite būti itin atsargūs prieš kažką spręsdami. Jei pastebėsite, jog santykiuose trūksta pasitikėjimo – susimastykite apie praeitį, galbūt ankstesni jausmai kursto sumaištį.

Vengdami pilkų nuobodžių santykių – venkite su savo mylimuoju aptarinėti neįdomius, įkyrius dalykus, priešingu atveju tai gali reikšti ir santykių atšalimą.

Sėkmingiausi metai turėtų būti antros pusės dar nesuradusioms Žuvims. Panašu, kad atėjo laikas ir jums atrasti savo gyvenimo partnerį ar bent įsimylėti. Kadangi šio ženklo žmonės protingi ir žavūs, jie turi stiprų traukos lauką priešingų lyčių atstovams.

Jei metai bus kupini meilės ir nuspręsite įteisinti savo santuoką – žvaigždės primygtinai nesiūlo to daryti metų pabaigoje.

Lankytojų komentarai

10 komentarai Meilės horoskopas 2011-iesiems

 1. B@rbeetja_$u_r@gjiuxsajs 2011-08-11

  O man visai nesipildo, nes neturiu gyvenimo draugo kurio labai norčiau, liūdna…… Parašyki man į ONE.lt vardiux: B@rbeetja $u r@gjiuxsajs

 2. Algis 2011-04-18

  Gerai cia pavare apie vezi – paskaitykite kaip rasoma apie ne menka galimybe! :D

  „Vėžys
  2011-ais metais žvaigždės Vėžiams žada…

  Nemenka galimybė, jog ožiaragiai vyrai ims domėtis vyresnėmis moterimis, kurios jų santykiuose tarsi pakeis mamą. Šio ženklo moterys 2011-ais metais gali jaustis dirglios, suirzusios – tai gali virsti rimtais santykių išbandymais, tačiau geroji viso to pusė, jog tai padės atrinkti tikrai mylinčius žmones.

  Ypatingai gerai šiais metais Vėžiai sutars ir puikiai vieni kitus supras su Ožiaragiais ir Jaučiais. Ir nors vėžiai santykiuose yra labai savimi pasitikintys, vertėtų būti atlaidesniais.“

 3. Aee%) 2011-02-08

  Jega, viskas čiki piki ;D

 4. gerdux 2011-02-06

  jei viskas tiesa bus fantastika labai laukiu naujos gyvibes:)

 5. Copy 2011-01-23

  „gali būti įtraukti į meilės sūkurį“ Kaip rašoma įtraukti į meilės sūkury, tai tikrai įsitraukiau. Nežinau, bet vienam žmogui pajutau labai didelę simpatiją ar net galiu pasakyti, kad įsimylėjau, nes niekad nebuvau jautusi tokio jausmo. Labai faina kai parašyta horoskope ir jau nuo pirmų dienų viskas ima pildytis nors net nebuvau skaičiusi :D

 6. ozka 2011-01-03

  Ei…o kur oziaragiai dingo???

  • noname 2011-01-04

   Pataisyta

  • beata 2011-01-27

   oziaragiai cia ; )mes esam lb faini zmoguciai ; )

 7. edita 2010-12-22

  jai viskas isipildis ka raso bus tiesiog saunu

 8. G. 2010-12-20

  Nors ožiaragiai yra geraširdžiai – niekada nepamiršta buvę išduoti, todėl, kartą nuvylus, šio žmogaus geriau nebeliesti. – šitas taip taikliai!

Rodyti daugiau komentarų