Kaip sutikti 2011 metus? (Vaiva Budraitytė)

Astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė jau žino, kaip ji ir jos šeima sutiks Naujuosius, kad kiti metai moteriai ir jos šeimai būtų sėkmingi.

Astrologė sako, kad 2011-ieji, kurie pagal Rytų kalendorių yra baltojo metalinio Kiškio, o dar kitaip vadinami Katino metai, žada sveikatą ir meilę, protingus ir kūrybingus naujagimius. Vis dėlto, anot V. Budraitytės, ypač svarbu naujuosius pasitikti tinkamai, kad jie atsilygintų tuo pačiu.

„Jupiteris avine, o tai reiškia kūrybingumą, aukštą intelektą, kovingumą, atkaklumą. Ypač seksis tiems žmonėms, kuriems yra dvylika, dvidešimt keturi, trisdešimt šeši, keturiasdešimt aštuoni metai, žodžiu, skaičiuojant kas dvylika metų – šie žmonės turi Jupiterį avine, todėl jiems labiausiai seksis“, – sako V. Budraitytė.

Su savo vyru, taip pat astrologu Gaudentu Naujoku, V. Budraitytė jau tiksliai suplanavo, kuo Naujųjų išvakarėse vaišins savo svečius. Kaip ir kiekvienais metais, ant stalo turėtų stovėti gėlo vandens. Vanduo, kaip sako būrėja, išreiškia pinigų energiją, taip pat sukoncentruoja teigiamą šeimos energiją ir laimę. Reikėtų nepamiršti ir monetų, kurias būrėja rekomenduoja padėti Pietvakarių pusėje: ,“Jos turi didinamąją energiją, ji auga“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Astrologai jau užsisakė iš žvejų lydekų, kuriomis vaišins savo svečius. Kaip pasakoja V. Budraitytė, ant naujųjų metų vaišių stalo turėtų būti patiekti tie patiekalai, kuriais maitinasi katės ir triušiai: žuvis, įvairios daržovės, o taip pat ir saldumynai.

Kalbėdama apie spalvas, V. Budraitytė akcentavo, jog palankiausia išsirinkti garderobą baltos, sidabrinės, melsvos dangaus spalvos, purvino sniego ir kitų žieminių, artimų gamtai spalvų drabužius.

„Į Naujųjų sutikimą reiktų žiūrėti išmintingai. Per naujus metus žmonės neturi gerti per daug alkoholio ir per daug linksmintis, nes, kaip ir pernai, taip ir šiais metais bus saulės užtemimas, tik ne trisdešimt pirmą, o sausio ketvirtą dieną. Reikėtų elgtis labai saikingai, atsargiai ir su fejerverkais, nes Naujieji metai tarp užtemimų – tai yra visais atvejais negerai“.

Lankytojų komentarai