Sveikatos horoskopas 2011-iesiems

2011-aisiais metais Jupiteris judės itin neįprastai – per metus spės pabūti trijuose ženkluose, nors įprastai pereina tik per vieną ženklą. Kitų metų kovo 3 d.Avino ženkle bus ir Jupiteris ir Uranas – toks derinys gali būti labai pavojingas žmonėms, kurių sutrikusi smegenų kraujotaka, sergantiems hipertonija.

Birželio 5 d. Jupiteris įeis į Jaučio ženklą, kuriame liks iki 2012 birželio – šiuo laikotarpiu gali  atsirasti problemų su medžiagų apykaita, be to organizmas linkęs kaupti papildomus kilogramus. Atsiranda negalavimų gerklės, skydliaukės srityje, atsiranda harmoninės veiklos reguliuojamų organų sutrikimai. Taip pat Jupiteris stimuliuoja auglius formuojančių audinių augimą.

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Avinas

Avino ženklo atstovams šiais metais žvaigždės pataria atkreipti dėmesį į tai ką valgot bei geriat, nepiktnaudžiauti linksmybėmis. Ypač alkoholiu, tai gali iššaukti agresyvumą, beto pakenkti kraujagyslėms ir sukelti galvos skausmus.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: širdies ir kraujagyslių sistemos, galva. Avinams astrologai pataria: puikūs metai (žinoma, jei turit tokių problemų) atsikratyti žalingųjų įpročių, tai itin lengvai pavyktų. Beto, jei kitais metais, jų nebandysit atsikratyti – sekantys palankūs tam metai bus negreit. Svarbiausia – skirti reikiamą dėmesį į organizmo siunčiamus signalus.

Rekomenduotinos vaistažolės: melisa, jonažolė. Rekomenduotina arbata: žalioji arbata

Jautis

Vienas iš zodiakų ženklų, kuris kitais metais neturėtų turėti daug problemų su sveikata, tačiau antroje metų pusėje, gali retsykiais suskausti stuburą, ar tiksliau nugarą, žinoma geriausias atvejis kreiptis pas gydytoją, nes nugaros skausmo priežasčių yra labai daug, gal tiesiog kalta kėdė ar ilgas sėdėjimas, jei dirbat sėdimą darbą arba sakykim lova ar tiksliau išsigulėjęs čiužinys, kartais tik pakeitus pagalvę skausmas dingsta.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: gerklė ir kojos. Jaučiams astrologai pataria: visgi nevengti fizinių pratimų, kasdien bent po 5-10 minučių prasimankštinti, daugiau laiko praleisti gryname ore. Svarbiausia – dirbantiems sėdimą darbą būtina pasirūpinti pilnaverčiu poilsiu.

Rekomenduotinos vaistažolės, liaudiškos priemonės: česnakas, alijošius bei citrina ir aišku medus. Rekomenduotina arbata: aviečių arbata.

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovų sveikata, turbūt labiausiai iš visų zodiako ženklų, labiausiai priklausys nuo jų požiūrio bei dėmesio. Ypač, dvyniams nerekomenduotina alkoholis, nes jis gali rimtai sutrikdyti sveikatą. Paprastai dvyniai pasižymi emocionalumu, kartais per daug jautriai sureaguoja net į smulkmenas, alkoholis tokiomis minutėmis gali pražudyti ar pridaryti didelių bėdų (beje, tai tiktų turbūt kiekvienam, net tik dvyniams).

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: nervų sistema, skrandis, rankos ir ypač kojos – tai bene silpniausia vieta. Dvyniams astrologai pataria: Gegužės ir balandžio mėnesį būti itin atsargiems vairuojant ar dirbant su pavojingais įrenginiais ar aštriais daiktais – šiuo metu didesnis pavojus nelaimingiems atsitikimams. Svarbiausia – šiais metais sveikai maitintis. Ir laiku tik pajutus skausmus – kreiptis į gydytojus.

Rekomenduotinos vaistažolės: jonažolė, gudobelė, kraujažolė, vaistinis valerijonas. Rekomenduotina arbata: vaistinių ramunėlių arbata.

Vėžys

Didžiausios problemos gali kilti metų pradžioje, galit pasijusti išsekę, dažną kamuos nuovargis – pirmiausias patarimas kreiptis pas gydytojus, gal tiesiog trūksta vitaminų. Šiuo metu gali labiau pulti ir įvairios peršalimo bei virusinės ligos. Todėl gal jau dabar, (jei skaitot 2010 metais) pradėkit tinkamai rūpintis savo organizmu – sveikai maitinkitės bei papildomai pavartokite vitaminų. Taip pat, nevertėtų rizikuoti ir būti toje pačioj patalpoj su sergančiais, nuo kurių yra galimybė užsikrėsti. Šiuo metu ypač pavojingos gali būti įvairios dietos (apskritai dietos žiemą bei pavasarį nerekomenduojamos). Rudenį didesnė tikimybė – depresijai bei niūresnėmis mintimis.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: centrinė nervinė sistema. bei kamuojama organizmo problema – nemiga. Vėžiams astrologai pataria: pasivaikščioti prie jūros. Atostogaujant ar planuojant poilsinę kelionę – nedvejojant pasirinkit kelionę prie jūros – tai itin teigiamai jus paveiktų. Svarbiausia – atrasti laiko turiningam poilsiui.

Rekomenduotinos vaistažolės: vaistinis valerijonas, apyniai. Rekomenduotina arbata: erškėčių arbata.

Liūtas

Šie metai pareikalaus ne tik daug fizinių jėgų, bet daug reikės ir dvasinės stiprybės, nes šie metai Liūto ženklo atstovams gan kalnuoti. Iki pavasario didelių bėdų neturėtų būti, tačiau vėliau reikėtų jau ir papildomo dėmesio, nepakenktų ir papildomi vitaminai, taip pat ir daugiau ar intensyvesnė mankšta, puikiai tiktų bėgiojimas. Apskritai daugiau laiko reikėtų praleisti gryname ore. Jei neatkreipsite į organizmo siunčiamus signalus – gali užpulti ne tik nemiga bet ir depresija.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: jei taip galima išsireikšti imuninė sistema. Liūtams astrologai pataria: itin pasisaugoti pavasario pabaigoj, didesnė tikimybė susirgti įvairiomis virusinėmis ligomis. Svarbiausia – nepamiršti grūdinti organizmą.

Rekomenduotinos vaistažolės: vaistinės ramunėlės, šeivamedis, putino uogos. Rekomenduotina arbata: liepų arbata.

Mergelė

Mergelės tai turbūt vienintelis ženklas, kurio atstovai itin uoliai, sąžiningai vykdo gydytojų nurodymus, todėl paprastai didelių problemų joms neiškyla. Bet aišku sveikata toks dalykas, neprognozuojamas, juk kaip bebūtų ligos užklumpa staiga ir visuomet netikėtai. Žvaigždės šiais metais, sveikatos atžvilgiu gan palankios. Puikūs metai įvairioms dietoms, tik aišku nevertėtų persistengti – laikytis dietos (ir svarbiausia kokia pasirinkti) vertėtų tik pasikonsultavus su gydytoju ar išmanančiais dietas specialistais.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: skrandis, žarnynas ir sąnariai. Mergelėms astrologai pataria: vien sportu – geros sveikatos nepasieksi, sveikatai svarbiausia sveika mityba. Svarbiausia – nepersistengti dirbant, ypač soduose, daržuose, kaip bebūtų – tai laisvalaikis ar laisvalaikio praleidimas, ar pomėgiai – tai ir požiūris turėtų būti atitinkamas „tai turi būti malonumas – o ne sunkiai pakeliama našta“ – geriau jau užauginkite keliais pomidorais mažiau, nei skųstis sveikata.

Rekomenduotinos vaistažolės: dilgėlės, jonažolė, šlamutis. Rekomenduotina arbata: vaistinių ramunėlių arbata.

Svarstyklės

Metų pradžioje, beje kaip ir daugeliui zodiako ženklų vertėtų pasirūpinti imuninės sistemos stiprinimu. Didesnis pavojus susirgti peršalimo ligomis, bei šlapimo pūslės ligomis. Tačiau, apskritai žvaigždės palankios bus, jei susirgę sąžiningai vykdysit gydytojų nurodymus.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: inkstai, šlapimo pūslė. Svarstyklėms astrologai pataria: visuomet pradedant ligą gydyti, jos pradžioje sugaišite žymiai mažiau laiko, bei turėsite žymiai mažiau išlaidų, nei gydydami įsisenėjusią ligą. Svarbiausia – atminti, kad viskas, ar tiksliau beveik viskas, priklauso tik nuo jūsų pačių.

Rekomenduotinos vaistažolės: asiūklis, gelsvė, kadagio uogos, saldymedis. Rekomenduotina arbata: baltoji arbata Rekomenduotina džiovinti vaisiai: džiovintos slyvos.

Skorpionas

Nežinia ar tai nuskambės itin gerai.. bet skorpiono ženklo atstovams naujų ligų žvaigždės neprognozuoja. Tai nėra labai blogi metai sveikatos atžvilgiu, prognozuojamos tik virusinės, užkrečiamos ligos – taigi, galima padaryti išvadas – jūsų sveikata – jūsų rankose. Kritinis mėnuo sausis ir vasaris, tai mėnesiai kai didžiausia rizika susirgti. Vertėtų jau dabar (jei skaitot 2010 metų pabaigoje) pradėti grūdinti save, tiksliau savo organizmą. Antroje metų pusė gali nusilpt centrinė nervų sistema – tapsit jautresni, dirglesni.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: imuninė sistema – reikėtų grūdintis. Skorpionams astrologai pataria: stiprių net ir ligos bijo. Svarbiausia – ir ką bedarytute, nereikėtų persistengti, kas per daug irgi negerai – kai kuriais atvejais netgi yra blogiau.

Rekomenduotinos vaistažolės: ramunėlės, bruknės, šlamutis, jonažolė. Rekomenduotina arbata: mėtų ir erškėtrožių arbata.

Šaulys

Itin palankios žvaigždės, netgi jei ir sergate dabar kažkokia tai lėtine liga, prognozuojama, kad gydymas labai labai smarkiai pasistums į priekį, dideli šansai ir visai pagyti. Tinkami metai įvairioms grožio, atsinaujinimo procedūroms, oda bei visas organizmas labai palankiai jas priimtų. Patariama būti kiek galima ilgiau gryname ore, daug vaikščioti, tiktų bėgiojimas rytais.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: kraujospūdis (tai turbūt dažniausia problema, ypač padidėjęs). Šauliams astrologai pataria: nesudėtinga rytinė mankšta- šaulio ženklo atstovams turėtų būti dienos norma. Svarbiausia – labai uoliai vykdyti gydytojų nurodymus.

Rekomenduotinos vaistažolės: gudobelė, pipirmėtė. Rekomenduotina arbata: juodųjų serbentų arbata.

Ožiaragis

Patariama nerizikuoti, neskubėti ypač vairuojant ir ypač pirmais metų mėnesiai, dažnas bus sudirgęs, linkęs skubėti. Šiuo metu didesnė tikimybė pakliūti ar padaryti avariją ar nukentėti per nelaimingą atsitikimą. Nors tai geri metai… ir sveikatos požiūriu, sunkios ligos neturėtų užpulti. Paprastai vargins įvairios sezoninės, peršalimo, virusinės ligos. Taip pat, šiemet galit nukentėt nuo įvairių gyvūnų, ypač pasisaugokite gamtoje.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: sąnariai, kaulai. Ožiaragiams astrologai pataria: daugiau judėti, ypač šaltuoju metų laiku, nes vasarą itin aktyvūs ožiaragiai, žiemą dažniausiai tampa itin tingūs. Svarbiausia – neprarasti optimizmo.

Rekomenduotinos vaistažolės: gelsvė, melisa. Rekomenduotina arbata: žalioji arbata.

Vandenis

Tai ženklas, kurio atstovams netgi būtina rūpinti sveikata. Šiais metais dažnam gali paūmėti lėtinės ligos ar išryškėti naujos, ypač antroje metų pusėje, didelis darbo krūvis – atims dar likusias jėgas. Beje, šie metai, tiesiog idealūs atsikratyti žalingų įpročių, taip pat, jei kamuoja per didelis svoris. Tačiau įvairiomis dietomis nesusižavėkit metų pradžioje ar pavasarį – vertėtų pirma sustiprinti organizmą bei imuninę sistemą. Iš ties šis laikas netinkamas dietoms – pasitarkite su gydytojais.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: kepenys, inkstai. Vandeniams astrologai pataria: labai ramiai sutikti Naujuosius Metus, kuo mažiau bus alkoholius – tuo geriau. Dažnas šiemet turės problemų dėl alkoholio, tiesiog gali tai išlysti jau kaip pavojinga yda. Beto, šiemet viena iš jautriausių kūno vietų, būtent – kepenys. Svarbiausia – sveikai maitintis, jei to nedarote, kuo greičiau pradėkite..

Rekomenduotinos vaistažolės: gyslotis, čiobrelis. Rekomenduotina arbata: aviečių arbata.

Žuvys

Šaltasis metų periodas ir žuvų ženklo atstovams yra vienas prasčiausių etapų. Grūdinimasis, sveikas, turiningas vitaminais maistas, papildomi vitaminai – tiesiog būtini, ne tik žuvims bet ir visiems kitiems, ypač žiemos ir pavasario laiku. Šiemet nevertėtų užsiimti ekstremaliu sportu – didesnis pavojus kaulų lūžių bei stuburo sužeidimai.

2011-aisiais metais silpnoji organizmo vieta: nugara. Žuvims astrologai pataria: neperkrauti save itin dideliais fiziniais krūviais – nepamirškit, kad poilsis, reikalingas kiekvienam gyvam organizmui.

Svarbiausia – jei jau pradėjot gydytis – gydykitės iki tol kol visiškai pasveiksit, nes paprastai atkritus liga dažnai komplikuojasi.

Rekomenduotinos vaistažolės: šalpusnis, raudonėlis, putinas. Rekomenduotina arbata: aviečių ir liepų arbata.

Lankytojų komentarai