Kaip sutikti 2020 metus?

2020-aisias metais astrologai prognozuoja išskirtinai gerus metus visiems zodiako ženklams. Žinoma, tam, kad metai būtų sėkmingi, negalite sėdėti ir nieko neveikti.  Kaip pagerbti ateinančių metų simbolį – baltojo metalo Žiurkę ir tinkamai sutikti 2020-uosius, kad jie būtų sėkmingi?

Kaip sutikti Žiurkės metus?

Baltojo metalo žiurkės metai pasidės 2020 metų sausio 25 dieną ir tęsis iki 2021 metų vasario 11 dienos. Žiurkė – veiklus, greitas ir apsukrus gyvis, todėl ir Jūs privalote nuolat galvoti, planuoti, veikti, tik tada metalinės žiurkės metai Jus tarsi šarvai globos nuo negandų ir galimų gyvenimiškų problemų. Rekomenduojama ne tik aktyvi protinė, bet ir fizinė veikla – daugiau judėkite, sportuokite – taip turėtumėte išvengti rimtesnių sveikatos problemų. Kelionės – dar viena puiki veikla pajudinti kūną ir protą, tik 2020 – aisiais griežtai nerekomenduojamos Rytų šalys, tokios kelionės gali turėti neigiamos įtakos tiek sveikatai, tiek finansiniam stabilumui, gali paveikti net santykius su artimiausiais žmonėmis.

Kaip papuošti namus?

Pamaloninkite Žiurkę raudonos spalvos dekoro elementais – nuo paprasčiausių servetėlių, vazelių, indų iki eglutės žaisliukų, baldų  puošybos elementų, šventinės aprangos. Nesižavintiems raudona spalva vertėtų pasirūpinti kitokiais ryškesnių spalvų elementais. Papuošę stalą granatų vaisiais ne tik pamaloninsite Žiurkę, bet ir pritrauksite sėkmę į namus. Prieš puošiant namus šventei rekomenduojama gerai išvalyti visus seniai netvarkytus užkampius, atsikratyti jau kurį laiką nenaudojamais daiktais, išnešti visas šiukšles. Puikus pasirinkimas būtų metinės namų tvarkymo talkos organizavimas.

Koks turėtų būti šventinis stalas?

Pirmas ir pats svarbiausias dalykas ant 2020 – ųjų metų šventinio stalo – tai gausi įvairovė sūrių – paruoškite kuo daugiau užkandžių su įvairiausiomis sūrio rūšimis ar tiesiog dekoruokite sūriu kitus patiekalus, kurių gausa tik pradžiugins metų šeimininkę Žiurkę. Puikus pasirinkimas desertui – vaisiai ir uogos, gausiai cukrumi gardintų patiekalų vertėtų atsisakyti, kaip ir itin riebaus maisto. Daržovės, ypač žalios lapinės – puikus pasirinkimas besitikintiems finansinio stabilumo. Paukštienos ir žuvies patiekalai simbolizuoja sėkmę, tikslų įgyvendinimą, darnesnius santykius.

Ką apsirengti sutinkant 2020 metus?

Šventinei aprangai ypatingai tiktų mėlynų atspalvių deriniai. Nors Žiurkei galite įtikti ir įprastomis spalvomis – juoda, pilka, balta, tik tuomet vertėtų pasirūpinti akivaizdžiais metalų dirbiniais/aksesuarais (auskarais, apyrankėmis, sagėmis). Pasirūpinkite ir prie aprangos derančiu manikiūru, pedikiūru bei makiažu, čia taip pat nevenkite ryškesnių akcentų, metalo blizgesio ir atspalvių.

Kaip švęsti sutinkant Žiurkės metus?

Žiurkė nenusivils nė vienu atveju, ar Jūs nuspręsite 2020 – uosius sutikti tik su pačiais artimiausiais žmonėmis šiltame šeimos rate, ar trankiai švęsite didžiuliame būryje menkai pažįstamų žmonių. Svarbiausia, kad Jus lydėtų gera nuotaika ir nebūtumėte vangūs. Pirmąsias naujųjų metų minutes pasitikite smagiu šokiu, plačia šypsena. Kaip ir ruošiant šventei namus bei stalą, taip ir apranga turėtumėte pasirūpinti ryškesnių akcentų.

Lankytojų komentarai