Ką dovanoti Vėžiui?

Kokios dovanos labiausiai tiktų Vėžiui? Sentimentalus šeimos židinio kurstytojas. Tai žmonės, didžiają laiko dalį skiriantys gyvenamosios aplinkos tvarkymui.

Tad stilinga interjero detalė (skulptūrėlė, vaza, originali lėkšte ar įdomus kambarinis augalas) nudžiugins jūsų draugą/ę. Moterims drąsiai galite dovanoti rankų darbo papuošalus – šis ženklas tą ypač vertina. Kadangi vėžiukams šeima visuomet yra svarbiausia, jie labai džiaugsis gavę originalų nuotraukų albumą, dailius rėmėlius ar net fotoaparatą – tai, kas leistų įamžinti mylimus žmones. Vyresnio amžiaus ženklo atstovai neliks abejingi didžiulei anūkų nuotraukai.

Vėžiai – tikri romantikai, todėl stenkitės, kad vieta, kurioje teiksite dovanas, būtų kupina jaukumo.

Moterims

Vyrams, pamilusiems gimusiąją po Vėžio ženklu, patartina žinoti, kad jautriajai ir jausmingajai Vėžiukei svarbi rami aplinka ir harmonija. Kadangi Vėžys – vandens stichijos ženklas, šio ženklo moterys geriausiai pailsi pajūryje, kur jaučia šviežios energijos krūvius. Todėl dovanokite jai kelionę prie jūros. Šio ženklo merginų ir moterų mėgstamiausi kvapai – vasaros gėlių ir vaisių. Geriausia dovana – apvalus kvepalų flakonas tamsiai geltoname įpakavime. Patinka joms ir balta spalva – šviesos ir švaros simbolis.
Vėžio ženklo moteriai dovanojamos gėlės turi būti subtilios ir kvapu, ir spalva, ir forma. Dovanokite savo išrinktajai naktimis žydinčias gėles, kedro kankorėžius, riešutus, gėlių sėklutes ar daigelius, cinamoną, lotosą.

Dovanai puikiai tiks knygos ar žurnalai apie gėles, gėlynus. Jie gali būti ir seni, nes Vėžiams puikus poilsis yra senų žurnalų vartymas. Tinka daugiatomės knygos, platūs šalikai ar didelės skaros. Įpakavimui puikiausiai tiks daug sluoksnių žalios ir žydrai žalios spalvos popieriaus.

Vyrams

Tiks smokingas ar frakas. Deimantinė sagė ar žiedas su smaragdu. Šilko palaidinė ar atlaso pižama. Itališkas šviestuvas prie lovos – pinigams iš po čiužinio naktį suskaičiuoti. Namų kinas. Muzikos instrumentas. Brangūs kompiuteriniai žaidimai. Kvietimas į elitinį klubą.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Ką dovanoti Vėžiui?

  1. vezys 2009-01-17

    Na na.. Kiti vezio horoskopai dar gal panasu, bet del dovanu nesutikciau. Svarbu ne kiekis, o kokybe ir nebutinai armani ar tik garsus dailininkai!:) Daiktas gali buti geras ne del vardo ar kainos! ;)

Rodyti daugiau komentarų