Vėžys

Mėgsta gerai pavalgyti, turi polinkį pilnėti, neatsispiria saldumynams, ypač brandžiame amžiuje, nemėgsta sporto. Vaikystėje paprastai perserga visomis vaikiškomis ligomis. Vėžiai sunkiai ištveria skausmą, jie turi labai jautrią nervų sistemą. Vėžys – nuotaikos žmogus, depresijos momentu lengvai suserga, neatsparus. Jam būtina daugiau judėti ir sportuoti, kasdien daug vaikščioti.

Vėžys dažniau nei kitų Zodiako ženklų atstovai gali įsikalbėti sau ligą. Bet blogiausia yra tai, kad jeigu Vėžys sugalvojo sau ligą, tai iš tiesų gali ja susirgti. Vėžio ženklas veikia krūtinę, pilvą, alkūnės sąnarius, skrandį ir apatinę plaučių dalį. Šiam ženklui “priskiriamas” gastritas, opa, vandenligė, sklerozė, augliai, limfmazgių ir šalinimo sistemos ligos.

Po Vėžio ženklu gimusių žmonių ligų priežastimi dažnai tampa jaudinimasis, perdėtas jautrumas bei pomėgis gausiai ir skaniai pavalgyti. Kad sustiprintų sveikatą, Vėžiams būtina labiau pasitikėti savimi, siekti emocinės pusiausvyros, būti optimistiškiems ir guviems.

Lankytojų komentarai

6 komentarai Vėžys

 1. Deimantas 2012-03-22

  Beveik visiškai neatitinka :( sportą aš dievinu …

 2. Vėžiukė 2010-12-08

  Nenatitiko, daug valyti man nebudinga, kad jautrus zenklas, tai tikrai.

 3. karolina 2010-01-26

  tikrai tiesa , net keista skaityt kaip beveik visa mane apibudina :D

 4. Petriuks 2010-01-04

  Pernai metu horoskopas,o kas prognozuojama 2010 metams?

 5. Greta 2009-07-05

  Daug įdomių straipsnių.

 6. jaja 2009-05-25

  tikra nesamone

Rodyti daugiau komentarų