Ožiaragis

Su metais Ožiaragis įgyja jėgų. Jie ištvermingi, labai atsparūs ligoms, turi savisaugos instinktą. Dažniausiai tai liekni žmonės su stipriu skeletu. Vyrų akys it iškaltos iš akmens, moterų – didelės išraiškingos.

Ožiaragiai paprastai pesimistai, dažnai pasiduoda depresijai, juos kankina problemos, kurios nieko nereiškia kitiems. Tas kenkia jų sveikatai. Ožiaragiams būtina kruopšti savikontrolė, sveika gyvensena. Jiems reikia išmokti pamiršti nemalonumus darbe, o išėjus iš įstaigos mažiau reikalauti iš draugų, artimųjų.

Kai kurie Ožiaragiai nuo gimimo gali būti liguisti, tačiau bėgant metams jų sveikata stiprėja. Nors šių žmonių energijos atsargos nėra labai didelės, tačiau laikydamiesi savo principų, jie paprastai išgyvena iki gilios senatvės (tarp šio ženklo atstovų daug ilgaamžių).

Ožiaragio ženklas veikia kelius, odą ir virškinimo sistemą, todėl šio ženklo žmonėms būdingos tokios ligos: kaulų lūžiai, artritas, prikurtimas, riebalų liaukų uždegimai, druskų nusėdimas stuburo srityje, virškinimo sistemos sutrikimai.

Lankytojų komentarai

2 komentarai Ožiaragis

  1. Atitinka 2011-01-17

    Atitinka ligu horoskopas tip top. Jei nepalaikai sveikos gyvensenos, o ziemos periodu pratinginiauji, tai ir sanariai traska braska per visus galus. Taip pat per ilgas darbo valandas bei disbalansa labai kenkia virskinimo sistemai – skrandziui ir etc.

    Kadangi ziema, daznai buna sausa ir salta, zinoma kenkia visiems, bet man ypac.

    Taip kad yra yra tiesos :))

  2. skaitytojas 2010-12-15

    nu čia tai visiška pieva.. būdamas pats ožiaragis galiu pasakyti, kad čia – absoliuti nesamonė!

Rodyti daugiau komentarų