Mergelės

Orientacija

Mergelės simbolizuoja tyrumą ir kuklumą. Šios itin praktiškos merginos nuolatos iš chaoso daro tvarką. Matyt, Mergelių drabužinės yra pačios tvarkingiausios iš visų Zodiako ženklų. Nuolat pasitempusios ir tvarkingai apsirengusios: jokių nubėgusių kojinių akių, jokių dėmelių ar išplyšusių sagų. Tai neįmanoma! Joms gyvybiškai svarbi kiekviena smulkmena.

Audiniai ir kiti priedai

Mergelės – be galo išrankios drabužiams. Dažniausiai jos labai ilgai renkasi ir pagaliau nusiperka nepriekaištingai suderintą, klasikinio stiliaus kostiumą. Juk reiks nešioti keletą metų! Deja, tai šiek tiek nuobodoka. Mergelėms patartina rinktis šviesesnius, lengvesnius apdarus ar bent aksesuarus. Mergaitiškos detalės, pvz., tiulio sijonas prie kostiuminio švarkelio išblaškytų konservatyvų, tvarkingai neįdomų jų stiliuką.

Būtina turėti!

Stilingų ir linksmų aksesuarų, pavyzdžiui, ryškiaspalvį laikrodį ar didelę medžiaginę gėlę, kurie iškart suteikia žavesio! Beje, tendencija „pasidaryk pats“ vis aktualėja, o Jūsų rankelės –tokios darbščios. Išnaudokite jas!

Lankytojų komentarai

2 komentarai Mergelės

  1. Kari 2010-11-28

    Nu apie mane kalbant ziauriai klysta. Mano spinta tikriausiai pati netvarkingiausia is visu mano pazystamu. Labai megstu rengtis ryskiai arba maisant ivairias spalvas, kuriu mano mama nesupranta.jia aiskina, kad prie baltu kelniu visiskai netinka geltoni batai arba atvirksciai…. ir del to ne visada galiu rengtis taip kaip noriu(as dar nepilnamete :( )

  2. G 2010-10-22

    Na gėl tvarkingumo tai lb klysta

Rodyti daugiau komentarų