Kaip sutikti 2022 metus?

Ryškūs, kupini įvykių ir netikėtų posūkių būtent tokie bus 2022-ieji Juodojo (Mėlynojo) vandens Tigro metai. Mėlyna spalva Rytuose laikoma viena iš nepastoviausių, o tai reiškia, kad turime būti pasirengę pokyčiams. Ką dar turėtume žinoti apie pagrindinį metų simbolį?

Kaip sutikti naujuosius Tigro metus?

Tigras – įnoringas ir užsispyręs žvėris. Pasak 2022 metų horoskopo su Tigru turėtumėte būti itin budrūs. Jis – smalsus, mėgsta domėtis naujovėmis ir praktiškai nejaučia baimės. Vanduo šiek tiek sušvelnina šias savybes. Jis gesina agresiją ir nuramina. Gamtoje vanduo gali būti palaima, pavyzdžiui, užėjus sausrai. Arba virsti kunkuliuojančia banga. Štai kodėl taip svarbu laiku suprasti jo nuotaiką ir susiorientuoti. Tigras jokiu būdu nėra piktas gyvūnas. Jis – plėšrūnas, todėl aktyvus, nuolatos ieško grobio ir naujų turtų. Tigras įkūnija energiją. Tokie bus ir jo ženklo metai. Ryškūs, energingi ir nenuspėjami. 0 kad įsiteiktumėte šių metų Šeimininkui, pasidomėkite, kaip reikėtų sutikti Naujuosius 2022 metus.

Koks turėtų būti šventinis stalas sutinkant 2022 metus?

Ant 2022 metų šventinio stalo turi būti vaisių – persimonų, apelsinų, mandarinų. Na ir, tai reti metai, kai ant stalo turi būti mėsos. Juk metų herojus – plėšrūnas. Taigi kuo daugiau mėsos patiekalų, tuo geriau! Tačiau nereikėtų ignoruoti ir salotų. Tigras vertina žalumynus. Ateinančių metų šeimininkas visaėdis, tačiau labai mėgsta įvairovę. Taigi jūsų Naujųjų metų stalas turi tiesiog lūžti nuo įvairių patiekalų.

Ką apsirengti sutinkant 2022 metus?

Stenkitės, kad drabužiai nebūtų papuošti katiniškais motyvais. Nemanykite, kad jeigu apsivilksite tigriniais raštais papuoštą suknelę, 2022 metų savininkas tikrai jus laikys sava. Priešingai, toks maskaradas jam nepatiks. Konkurentas? Kur kas geriau pasirinkti neutralias spalvas – smėlio, auksinę, sodrią rusvą spalvas, taip pat žalios atspalvius – nuo sultingos žolės iki alyvuogių.

Kaip papuošti namus ir kokios spalvos atneš sėkmę?

Svarbu ir tai, kaip šventės metu atrodys jūsų būstas. Atminkite, kad metų herojui turėtų būti jauku, ramu ir komfortiška. Jokių ryškių spalvų, ypač tų, kurios primena apie gresiantį pavojų. Pašalinkite ryškiai raudonus, oranžinius ir visus neoninius atspalvius. Jie nepridės jaukumo, o tik atneš sielai nerimo. Tigras iš esmės – didelė katė. Jis mėgsta lepintis saulėje ir minkštoje žolėje. Namuose galima visa tai imituoti. Minkšti pledai, lovatiesės, dekoratyvinės pagalvės atrodo gražiai ir jaukiai.

Tigras bus pamalonintas, jeigu namai skendės žalumoje. Tačiau, žinoma, jokių dirbtinių augalų. Tik natūralios palmės, paparčiai ir kiti augalai sodriais žaliais lapais.

Kaip švęsti pasitinkant vandens Tigro metus?

2022-uosius – Tigro metus galima sutikti namuose arba svečiuose. Pagrindinė sąlyga, kad nebūtų didelių kompanijų. Tigras iš prigimties yra vienišius, ir jis nejaukiai jaučiasi, kai reikia brautis pro žmones. Geriausia, jeigu prie šventinio stalo susirinktų pažįstami žmonės arba giminaičiai.

Lankytojų komentarai

Comments are closed.