Kaip sutikti 2018 metus?

Ateinančių metų šeimininkas – Šuo. Kaip pasitikti  ir įtikti jam, kad 2018 metai nestokotų sėkmės? Pirmiausia tinkamai atšvęsti, atkreipiant dėmesį į tam tikrus Naujųjų metų sutikimo akcentus.

Kaip sutikti Šuns metus?

Kalbama, jog, kaip sutiksi Naujuosius, tokie laukia ir visi ateinantys metai. 2018 metais Ugninį Gaidį keis Žemės stichija Geltonasis šuo – pastaroji žada daugiau stabilumo, ramybės. Pagal kinų kalendorių Šuns metai prasidės 2018 metų vasario 16 dieną, o baigsis 2019 metų vasario 4 – ąją. Ateinančių 2018 – ųjų spalva – geltona. Šuo – tai ištikimybės simbolis. Po šiuo ženklu gimę žmonės kelia simpatiją, yra ištikimi, teisingi.

Šventės vieta ir aplinka sutinkant 2018 metus. Artėjančius 2018 – uosius geriausia būtų sutikti pačių artimiausių, širdžiai mieliausių žmonių draugijoje namuose, ar kitoje jaukioje vietoje. Viskas, ką rinksitės turėtų būti paprasta, žemiška. Nederėtų rengti audringo, triukšmingo vakarėlio ar vykti į egzotinę kelionę. Taip pat reikėtų jausti saiką puošiant namus, renkantis aprangą ir aksesuarus šventei.

Aprangos spalvos. Venkite itin ryškių spalvų, labiausiai tiktų kukli apranga (gelsvi atspalviai būtų idealu). Tinkamos visos žemės spalvos – rusva, geltona, rausva, oranžinė, tik jos neturėtų būti ryškių tonų. Venkite juodos – baltos derinių, tamsiai mėlynos spalvos. Šuns apykaklį simbolizuojantys kaklo aksesuarai – puikus pasirinkimas. Makiažo paletėje taip pat turėtų dominuoti kuo natūralesni atspalviai. Vanilės aromatas – vienas geriausių pasirinkimų, tinka ir kiti saldūs kvapai.

Stalo serviravimas. Didžiausias skanėstas Šuniui – mėsa, todėl tai turėtų būti pagrindinis Naujamečio stalo patiekalas, na, o vegetarams derėtų turėti ką nors bent įmituojančio kepsnį. Būtina ant stalo turėti vandens – tai pagrindinis derliaus simbolis. Stalą galėtų puošti gelsvų, oranžinių atspalvių žvakės – kuo daugiau, tuo geriau, natūralios (pvz. lininės) stalo dekoracijos, idealu, jei ant stalo puikuotųsi Šuns skulptūrėlė. Ant stalo rekomenduojama padėti saldžių vaisių kaip vynuogių ir obuolių.

2018 metus derėtų sutikti grąžinus visas skolas. Galvokite, kuo daugiau norų, linkėkite daug gero – norai ir troškimai bus linkę pildytis su kaupu.

Lankytojų komentarai