Kaip sutikti 2016 metus?

Kaip sutikti Naujuosius 2016 – uosius metus… Ką vilkėti pasitinkant Naujuosius ugninės (raudonos) beždžionės metus? Kruopščiai parinkite aprangą, šukuoseną ir dovanas artimiesiems. Neribokite savo fantazijos, būkite išskirtiniai, būkite matomi! Ugninės Beždžionės metai, tai ir metų spalva yra degančios ugnies – Raudona.

Kaip sutikti Beždžionės metus?

Beždžionė – labai kūrybinga, be galo kaprizinga bei nenuspėjama, todėl ir spalvų gama ateinančiais metais gali būti itin permaininga. Nepaisant to, kad smaragdas turi plačią žalios spalvos patelę, manoma, jog beždžionė mus pasitiks gausiai blizgiais, puošniais elementais dekoruotu rūbu. Patys rinkitės akvamarino, turkio atspalvių apdarus, nevenkite ir ramių pastelinių spalvų.

Beždžionė diktuoja savą aprangos stilių. Nepamirškite malonių smulkmenų, akcentų, detalių, pavyzdžiui, subtilus šilko šalikas. Šukuosena turėtų būti žaisminga, banguota. Nerekomenduojama 2016 – aisiais rengti triukšmingų vakarėlių, susitikimų, bedžionė labiau mėgsta ramius pasisėdėjimus siaurame draugų rate ar net šeimos vakarones.

Naujųjų išvakarėse namus puoškite įvairiomis kompozicijomis iš natūralių medžiagų: šieno, medžio, samanų, eglutė taip pat turėtų būti puošta saikingai, puikiausiai tiktų puošimas varpeliais. Tegul to vakaro meniu bus labiau vegetariškas, mėsos gali būti tik minimaliai. Neperkraukite stalo labai riebiais ir sočiais patiekalais. Puikus pasirinkimas puošti stalą įvairiomis šviežiomis prieskoninėmis žolelėmis, egzotiniais vaisiais.

Jūsų beždžionė 2016 – aisiais neliks abejinga, jei būsite pakilios nuotaikos. Būkite originalūs, rengdami savo svečiams ir šeimos nariams vakaronę – suorganizuokite linksmų žaidimų, įdomių konkursų, pavyzdžiui, kūrybiškiausio tosto konkursas. Žinoma, beždžionė išgirs Jūsų juoką ir džiugesį, tai atkreips jos dėmesį, ir ji gali likti kartu visus metus.

Lankytojų komentarai

Vienas komentaras Kaip sutikti 2016 metus?

  1. Angelelis 2015-12-03

    Didelis dekui,pasistenksime!

Rodyti daugiau komentarų