2011 metų horoskopas

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

Avinas

Avinams metų pradžia bus ne labai optimistiška, taip pat ir vėlesniu laikotarpiu gali atsirasti optimizmo stoka. Ši situacija susidarys ne tik dėl objektyvių problemų, tačiau taip pat teks su kuo nors atsisveikinti.

2011-aisiais Avinui didžiausias iššūkis gali būti jūsų požiūris į visą, kas vyks aplink jus. Privalote vadovautis filosofija: viskas, kas vyksta, – tik į gera. Sausį seksis avantiūristams, nuo vasario iki rugsėjo mėnesio labiau seksis tiems, kurie keliauja. Šis laikas bus geras doriems politikams, atsakingiems pedagogams ir studentams.

Nuo rugpjūčio 2011-aisiais sėkmė ims šypsotis karjeros siekiantiems. Ypač antroji rugsėjo pusė, spalis bei lapkričio pirmoji dalis bus palankūs permainoms darbe (naujo darbo paieškai, naujos veiklos pradžiai). Energija spinduliuojantys bei avantiūristiškos nuotaikos Avinu tapsite sausį, vasarį, kai turėsite galimybę pataisyti savo pašlijusius reikalus bei sveikatą. Patirtos problemos, stresai kai kam gali baigtis ligomis, traumomis.

2011-ųjų kovas ir balandis žada įtampą Avino šeimoje, kuri gali išprovokuoti net skyrybas su mylimu žmogumi.

Šie metai bet kokiu atveju patikrins jūsų santuokos (draugystės) tvirtumą. Galimas dalykas, kad tarp gyvenimo partnerių atsiras trečias.

2011-ais nuo balandžio pirmos dekados iki spalio antrosios pusės nepatartina Avinams ieškoti antrosios pusės. Ir, beje, pyktis su jau turima – tai laikas, kai dažniausiai patys būsite neteisūs.

Vidinė krizė 2011-aisiais, kai būsite nepatenkinti viskuo, truks ne itin ilgai, nors tai nemalonus, tačiau būtinas etapas jūsų gyvenime. Kad patirtos kančios nebus tuščios, suprasite jau 2012 metais.

Jei esate gimę Gyvatės, Drakono, Beždžionės metais, šie metai nebus labai sudėtingi. Labiausiai saugotis turėtų gimusieji Jaučio, Žiurkės, Gaidžio metais.

Jautis

Jaučiui 2011-aisiais prasideda užmaršties, atsipalaidavimo bei naujų malonių potyrių metas, kai reikia kiek įmanoma toliau atitolti nuo rūpesčių ir žemiškų reikalų bei susitelkti ir pažvelkti į savo vidinį pasaulį. Filosofiniai apmąstymai, susikaupimas, meditacija ir tyla padės Jaučiui tinkamai nugyventi ateinančius 2011 m. ir įvykdyti savo žemiškas pareigas bei pasiekti užsibrėžtų tikslų.

2011-aisiais tik jei Jautis nepristigs dėmesio ir skirs laiko savo dvasiniam pasauliui, jūsų reikalai judės puikiai. Priešingu atveju, jei ir toliau vien tik protu, logika vadovausitės ir nerasite laiko tylai, nieko nepešite, daug ką prarasite.

Jaučiui 2011 metai nebus palankūs imtis naujos veiklos. Privalote tobulinti tai, kas jau pasiekta.

2011-aisiais nuo balandžio 11 d. iki spalio 11 d. – ypač geras laikas, kuris siejamas su geruoju karminiu atpildu, angeliška apsauga, įeis į Jaučio ženklą, tad jausitės iš tiesų pakylėti – tai bus šviesus metas, kai nesuprantamu, beveik stebuklingu būdu dalis svajonių ims pildytis.

Nors nuo 2011-ųjų vasario mėnesio būsite saugomi šviesiųjų-dieviškųjų jėgų, tačiau rizikuoti ir veltis į nepatikrintas avantiūras, o taip pat persidirbti nederėtų – jėgų stigs dažniau nei paprastai, viskam reikės daugiau pastangų, tad pervargimo ligos garantuotos. Jėgų stygių Jautis labiau jaus antrą birželio pusę, liepą. Bet sėkmės tuomet pakaks ir ypač meilės reikaluose.

Apskritai 2011-ieji Jaučiui bus labai puikus laikas kūrybai. Seksis menininkams bei artistams, o taip pat politikams, viešiems asmenims.

Labiau aktyviems patartina būti gimusiems Žiurkės, Gyvatės, Beždžionės metais. Ir atvirkščiai, jei gimėte Jaučio, Drakono, Gaidžio metais, turite itin save tausoti.

Dvyniai

Dvyniams metų pradžia puiki: sausis labai svarbus ir darbinei, mokslinei ar kūribinei veiklai, bei asmeniniam gyvenimui. Tokie iš esmės bus visi metai, skirti ne tik atrasti, suvokti savo tikslus ir juos pasiekti.

Ateinantys 2011 metai tarsi nukirs viską, ko nereikia jūsų gyvenime, palikdami tik tai, kas jūsų, kas tikra. Ko gero, didžiausias dėmesys bus sutelktas į veiklą, karjerą, o namams laiko stigs. Tad šiais metais būkite drąsūs, protingai avantiūristiški, ir jūsų didžioji svajonė išsipildys.

2011-ųjų vasaris bus itin sėkmingas, jei nerizikuosite, spręsdami finansinius klausimus. Nepažeidinėkite įstatymų – kovą kentės nesąžiningieji. Balandį ir gegužės pradžioje netinkamas metas keisti darbovietę – privalėsite gilintis į senus dalykus. Šie mėnesiai palankesni imtis remonto namuose. 2011-ųjų gegužė ir beveik visas birželis – vieni sėkmingiausių mėnesių dvyniams. Verta rizikuoti ir darbinėje veikloje, ir širdies, meilės reikaluose. Liepa, rugpjūtis – lauks didelis darbymetis. Bus svarbu rasti gerų padėjėjių ir nepamiršti sveikatos stiprinimo. Priešingu atveju dėl padidėjusio darbo krūvio, atsiras nuovargis ir būsite linkę sirgti. Rugsėjį, spalį galite sulaukti nemalonumų dėl įstatymų ar dalykinių susitarimų pažeidimo.

Šiuo metu bus ir dar kita problema – tai sutuoktinis, gyvenimo draugas. Jūsų santykiai gali truputėlį suprastėti, o nesaugant ir iširti. Nuo spalio pabaigos tapsite truputėlį agresyvūs ir galbūt net karingi.

2011-ais dvyniams bus sudėtingas lapkritis – laukia konkurencinga kova, galbūt neteisybė. Lapkričio pabaigoje ir gruodį įtampa darbe mažės, tai bus geras laikas plėsti veiklą. Imkitės naujų dalykinių pasiūlymų – bus perspektyvu.

Vėžys

2011-ieji vėžiui bus ilgai besitęsiančių planų, didelių projektų ir labai laimingų bei sėkmingų, nors dažnai neplanuotų permainų metai.

Kokie pokyčiai bus, priklausys nuo to, kada jų imsitės: nuo rugsėjo 11 d. – pats tinkamiausias laikas imtis didelių planų įgyvendinimo. Palankus laikas permainoms vėžio gyvenime bus kovas ir balandis.

Jei norite išvengti nesėkmių ir nusivylimo, nesiimkite vykdyti dideles permainas atnešančių veiksmų vasarį, gegužės pabaigoje bei rugpjūtį.

2011-iaisias metais vėžiams bus labai svarbi draugų įtaka – jie nemenkai veiks jūsų priimamus sprendimus ir net gi likimą. Galima sakyti net taip: kokie vėžio draugai, tokie ir 2011-ieji metai bus. Tuo įsitikinsite pačioje metų pradžioje: sausis, vasaris bus įtampos pilni mėnesiai, vėžiams bus reikalinga ir svarbi bei lemtinga įtakingų pažįstamų pagalba, bei jų palaikymas ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.

Galimas dalykas, kad šiuo metu 2011-aisiais ne viskas bus itin gerai bendraujant su artimaisiais ar širdies draugu, tad draugiški patarimai ir draugų parama bus kaip niekada ankščiau reikalinga. 2011-aisiais metais bus svarbu išlaikyti ir stiprinti visus draugiškus santykius. O taip pat atsiras nemažai galimybių užmegzti ir naujus draugiškus ryšius su ypatingais žmonėmis tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje veikloje.

Pažeidžiamiausios sritys vėžiams 2011-ais metais bus sveikata ir karjera. Pasiruoškite netikėtiems, galbūt net itin sunkiems ir sudėtingiems išbandymams. Nuo gegužės mėnesio iki rudens galite susidurti su kritika darbinėje veikloje. Rugpjūtį ir iki vėlyvo rudens silpniausios jūsų organizmo vietos bus labiausiai pažeidžiamos – tai metas, kai sveikata gali pašlyti.

Ateinančiais 2011-aisiais metais vėžiai apskritai taps labiau jautresni, greičiau pavargsiantys, lengviau sunervinami, tad visus metus būkite atidesni maisto, poilsio kokybei, skirkite laiko kokybiškam atsipalaidavimui ir savęs pažinimui. Privalėsite rasti laiko bent ilgesniam poilsiui prie jūros, geriausiai šiltuose pietiniuose kraštuose, o namuose dažniau naudokite jūros druską vonioje.

Liūtas

Daug dirbote praėjusiais metais, ir 2011-ieji pagaliau leis jums atsipalaiduoti. Šiais ateinančiais 2011-aisiais metais jums prireiks takto. Tai nebus sunku liūtams, kurie yra jautrūs aplinkinių nuotaikoms. Bet jei liūtui neužteks valios suprasti kitą, nusileisti besiginčijantis, įgysite priešininkų, kurie nepraleis progos paaiškinti, kur tikroji jūsų vieta.

O būtent taip ir gali nutikti, nes jūsų priešai sustiprės ir jiems tikrai seksis: kovodamas liūtas su priešininkais juos tik stiprins, o save silpnins. Ir šiuo atveju būtina paieškoti sąjungininkų ar atsiremti į gyvenimo partnerį. Jei jo neturite – privalote ieškoti: iki metų pabaigos lydės didelė sėkmė meilės reikaluose ir antrosios pusės paieškose.

2011-ieji metai – tai pats tinkamiausias laikas santuokos saitaims. Ryžkitės šiais metais šiam žingsniui, ir jūsų sąjungą lydės santarvė.

Sėkminga, bet ir pilna įtampos liūtui gali būti kovo antroji pusė, balandis ir galbūt gegužės pradžia – tai metas, kada pralaimės tie, kuriems pritruks kuklumo.

Venkite ginčų šeimoje ir darbe. Tik 2011-ųjų birželį reikalai pradės gerėti, sulauksite palaikymo. Liepa ir rugpjūtis privers spręsti iškilusias finansines problemas – tai metas, kada bus galima tikėtis gero pelno. Taip pat šis metų laikas bus tinkamas stiprinti sveikatą.

Suskubkite tai padaryti iki rugsėjo antros dekados – rugsėjo pabaiga, spalis bus netinkamas laikas tvarkant reikalus, netiks keisti darbo vietos, imtis naujos veiklos. Šiuo metu gali kilti įvairių rūpesčių šeimoje. Lapkritis bus geras metas pirkti nekilnojamąjį turtą, persikelti į kitą gyvenamąją vietą.

Lapkritis ir gruodis – liūtams vėl sėkmingas laikas. Patartina praleisti daugiau laiko šeimoje, draugų rate. Atsipalaiduoti ir išvykti į keliones. Mažiau dėmesio skirti karjerai ir darbiniams reikalams, verslui. Tačiau politikams, kitiems viešiems asmenims bei menininkams, gimusiems po liūto ženklu, tinkamas metas pradėti naujus projektus, įgyvendinti senus siekius.

Mergelė

Nors 2011 m. žada labai daug gerų dalykų, tačiau ateinančių metų pradžia nebus maloni: iki balandžio 11 d. Juodasis Mėnulis judės mergelės ženklu, tad likimo duoti išbandymai, prasidėję praėjusių metų vasaros pabaigoje, dar tebesitęs. Tad 2011-ųjų metų sausio ir vasario mėnesiai bus nepalankiausi mėnesiai metuose, tačiau jau kovą imsite atsigauti, o balandis žada labai teigiamas permainas. Balandis ir gegužės pirma pusė itin palankus metas tolimoms kelionėms bei savęs pažinimui ir santykių su antrąja puse stiprinimui, jei tokios nėra palankus metas jos ieškoti.

2011-aisiais metais mergelėms svarbus laikas profesinei sėkmei, karjeros darymui bus gegužė, birželis ir liepos pirmoji pusė – tuomet reikės griežčiau atsisakyti pašalinių ir ne tokių svarbių interesų. Turėtumėte būti neagresyvūs – tikslo siekite energingai, atkakliai, neskubėdami ir be pykčio. Rugpjūtis bei rugsėjo pirmos dvi dekados – tai laikas, kai galite labai suerzinti slaptus priešus ir išprovokuoti intrigas. Rugsėjo pabaiga ir visas spalis bus sėkmingi tiek darbe ar versle, tiek asmeniniame gyvenime: nauji pasiūlymai, naujos galimybės, nauji projektai bei naujos pažintys ir žinoma puikios perspektyvos atsiras mergelių gyvenime.

Antrą kartą 2011-aisiais visapusišką sėkmę pajusite nuo spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje – tapsite drąsūs, energingi. Iki gimtadienio venkite didelės rizikos ir nesivelkite į konfliktiškas situacijas. Aktyviai kūribinei veiklai bus palanki pirma lapkričio pusė, o rezultatai ir ir pripažinimas atkeliaus galbūt dar lapkričio pabaigoje arba gruodžio pradžioje.

Tačiau 2011-ųjų metų gruodžio mėnesį privalote būti apdairesni tvarkydami fanansinius, piniginius ir turto reikalus: tai didelių išlaidų ir galimų netikėtų nuostolių metas. Apskritai materialinius klausimus mergelėms nepatartina spręsti gruodžio mėnesį.

Jei norite keisti kažką savo namuose ar įsigyti naujus namus, mergelėms tinkamiausias metas – nuo kovo antros dekados iki rugsėjo. Nuo rugsėjo prasidės geras laikas įsimylėjėliams. Rugsėjis ir visas ruduo – tai mergelių laikas įsimylėti. Kad 2011 metai būtų visapusiškai sėkmingi, privalėsite būti itin smalsūs, daugiau bendraujantys, o taip pat rekomenduojama pakeliauti ir būtinai sportuoti (bėgimas ir tenisas, o krepšinis vyrams – palankiausios sporto šakos).

Svarstyklės

Po puikių 2010-ųjų esate kupini entuziazmo, tačiau 2011 metais vien tik to neužteks. Vien entuziazmo dabar, t.y. 2011-aisiais metais neužteks. Profesionalumas svarstyklėms šiais metais bus būtinas.

2011-ųjų metų pradžia svarstyklėms bus sėkminga ir įkvepianti, ir sausį patirsite sėkmę siekdami karjeros ar kitaip siekdami darbinės naudos, o vasario mėnesį svarstykles lankys džiaugsmas šeimoje. Kovą laukia nesmagūs pasikeitimai – galbūt su kažkuo teks išsiskirti. Asmenims, kurių veikla susijusi su konkurencine kova, reikia išlikti budriems ir atminti, kad tuomet galimai rezgamos prieš jus nukreiptos slaptos intrigos. Aplinkybės privers tapti labai žemiškais ir apmąstyti kiekvieną žingsnį, sprendimus priiminėti itin gerai apgalvojus ir viską tinkamai įvertinus. 2011-ais gegužė, birželis bus palankūs mėnesiai, tačiau liepa, rugpjūtis – metas, kai vėl teks itin susikaupti ir padirbėti sudėtingomis sąlygomis. Tačiau investuotas laikas, didelės pastangos, svarstyklėms, apsikauščiusioms didele ištverme ir kantrybe, duos labai gerus rezultatus. Tik tada jus pradės lydėt sėkmė.

2011 m. rugpjūtis – nors gimtadienio pakilimo metas, bet geriau vengti rizikuoti tiek dirbant, tiek ilsintis.

Laukia sunkus spalis, pirma lapkričio pusė, nes tuomet gali kenkti slapti priešai. Tačiau visas negandas padės įveikti už svarstykles kovojantys artimieji ir šeima, tad pasistenkite su jais palaikyti kuo šiltesnius santykius. O gruodis 2011-ais metais vėl bus sėkmingas.

Svarstyklėms svarbu siekti išlikti nepriklausomiems nuo pat metų pradžios. Patartina venkti artimų draugysčių su savo kolegomis. Šiemet svarbiausias uždavinys bus pareiga bei darbinė veikla, tad nusiteikite rimtai padirbėti, skirti tam daugiau laiko nei kada nors ankščiau. Tačiau nepamirškite sveikatos – nuo itin didelio ir sunkaus darbo galite susirgti. Bet kokiu atveju 2011 metai bus palankūs gydytis.

2011-ieji metai svarstyklėms palankūs tvarkyti buitį, remontuoti namus, atlikti kitus itin didelių išteklių reikalaujančius darbus.

Meilės reikaluose 2011-aisiais metais svarstyklėms didelių pokyčių nei į gerą nei į blogą pusę nesimato. Galbūt vertėtų ieškantiems poros luktelti metų vidurio, kada prasidės laimingas ir tam tinkamiausias laikas, t.y. nuo kovo iki rugsėjo bus meilės ir širdies reikalų mėnesiai. Taip pat šiais mėnesiais palankus metas tuoktis.

Skorpionas

2011-ieji bus fantastiški metai skorpionams: būsite pagerbti, fortūna jums šypsosis, laukia didžiulė sėkmė asmeniniame bei profesiniame gyvenime, beje, labiausiai svetur (tai laikas, kai namuose pranašu nebūsi). Todėl tolimos kelionės, komandiruotės, stažuotės, mokymasis užsienyje, o galbūt net emigracija į kitą valstybę – visa tai itin palankios veiklos formos skorpionams šiais metais.

Nors 2011 metai prasidės puikiai, sausį dar negalėsite tinkamai pradėti pasirinktos veiklos, tačiau tuoj pat nuo vasario pradžios įrodysite sau bei visam pasauliui, jog šiemet jūs nutvėrėte laimės paukštį už uodegos. Tapsite itin populiarūs tiek draugų rate, tiek sename ar naujai atrastame draugų, kolegų būryje. Net buvę priešai jus įvertins, galbūt net baltą vėliavą iškels ir pasiūlys taiką. Jei tai bus pasiūlyta nuo gegužės pirmos dekados, patarčiau sutikti.

Taigi iškart nuo vasario mėnesio prasidės tinkamas metas taikai sudaryti, naujiems kontaktams ir ryšiams užmegzti, taip pat meilės reikaluose sėkmė jus lydės – savo poros paieškos bus vaisingos. Nuo pirmos balandžio dekados iki metų pabaigos bus tinkamas metas tuoktis. Nors metai labai palankūs, tačiau bus etapų, kai bus prasminga truputėlį stabtelėti ir pailsėti nuo aktyvios veiklos bei skirti dėmesį kitiems interesams. Tokie bus balandis, gegužės pirma, trečia dekada, birželio mėnesiai. Tai laikas, kada geriausia atsipūsti nuo darbų, atitolti nuo pasirinkto kelio – tai tinkamiausias metas atostogoms, emigravusiems – Tėvynėje likusių draugų ir artimųjų aplankymui, kitiems – išvykai į saulėtą pasaulio kampą, ar tiesiog geram laikui draugų, šeimos rate.

Liepą būsite linkę neapgalvotai surizikuoti, ir jums seksis, net labai, bet be patikimų partnerių nesivelkite į rizikingas avantiūras tvarkydami verslo ar asmeninius finansinius reikalus.

2011-aisiais metais skorpiono avantiūroms bus palankus rugsėjis. Tai laikas, kai verta plėstis ir toliau nevaldomai augti. Rugpjūtis, rugsėjis kai kuriems skorpionams žada romantišką naują ir visiškai netikėtą pažintį, kuri gali virsti abipuse meile bei bus sutvirtinta santuokiniu ryšiu. Itin aktyviai pasinersite į veiklą nuo spalio – tuomet būsite pasiryžę įgyvendinti savo didžiausią svajonę. Ir labai tikėtinas scenarijus, jog pasiseks ir tikslas bus pasiektas net be itin didelių pastangų, priešingai nei galėjo atrodyti pradedant.

Skorpionui nuo lapkričio pabaigos iki gruodžio pabaigos reikėtų atsitraukti nuo konkurencinės kovos ir kopimo karjeros laiptais. Tai metas pasitikrinti sveikatą bei esant reikalui ją pagerinti.

2011 metai skorpionui baigsis taip, kaip ir prasidėjo, nuostabiai – jūs gausite beveik visa tai, apie ką svajojote ir siekėte.

Šaulys

2011 metai šauliams skirti nurimti ir susitelkti. Namų bei šeimos ir artimųjų interesai privalės tapti svarbiausi. Profesinės ambicijos turės likti nuošalyje šiais metais. 2011-aisiais nederėtų susitelkti ties darbine veikla ir siekti itin aukštų laimėjimų karjeroje. Taip pat šiais metais nebus itin palankus metas ieškotis naujos veiklos ar ką nors keisti sename darbe. Tai visiškai netinkami metai eiti į kitą darbovietę, pradėti naujus didelius projektus. Šauliams patartina 2011-ais susitelkti ties ankščiau pradėta veikla ir vystyti tai, kad jau patikrinta.

2011-aisais šaulys daugiausia, ką galės padaryti sėkmingai – tai ruošti pamatus būsimai sėkmei ateityje, kuri tikrai ateis į jūsų namus ir darbinę aplinką. Šie metai bus skirti šeimai, buičiai ir namų rūpesčiams. Taip pat bus palankus metas keisti gyvenamą vietą, įsigyti nekilnojamo turto.

Nesvarbu, kokia veikla užsiims šaulys 2011-ais metais, bus labai svarbu atsižvelgti į savo šeimos, tėvų, artimųjų ir draugų valią, labiau paisyti nusistovėjusių tradicijų ir rimties bei išlikti konservatyviu.

2011 m. sausis ir vasaris bus gana sėkmingi mėnesiai, suteiksiantys šiek tiek vilties, tačiau privaloma likti saikingiems ir atsargiems. Kovo, balandžio mėnesiai šauliui bus kupini įtampos, nes vienu metu gali būti iškelti labai aukšti reikalavimai darbe bei namuose. Tačiau jau pirma gegužės pusė ir birželis bus sėkmingas laikotarpis – tai palengvėjimo metas šaulio gyvenime 2011-aisiais.

Šauliams 2011 m. liepa, rugpjūtis – labai apgaulingi mėnesiai. Tačiau rugsėjį tapsite veiklūs, jums nepristiks energijos, tačiau tuo pačiu tapsite ir agresyvūs. Dėl perdėto agresyvumo šaulys gali nukentėti ir visai nemažai – venkite be reikalo veltis į konfliktiškas situacijas. Šiuo metu ne vien tik jūs aplinkiniams grėsmingais tapsite (nuo nesusivaldymo ir pykčio protrūkio kentės ir artimieji, ir kolegos bei pavaldiniai), bet ir aplinka jums pavojinga. Ypač šis metas bus labai pavojingas šaulio sveikatai.

2011 m. nuo liepos iki spalio svarbiausia šaulių užduotis bus – išsiugdyti kuklumą, pakantumą aplinkinių nuomonei bei pagarbą kitų įsitikinimams ir požiūriui. Puikus šaulių laukia gruodis, žadantis sėkmę meilės reikaluose, o taip pat laukiama ir visai gera finansinė nauda, galima tikėtis pelno.

Nuo rugsėjo antros dekados iki 2011 metų pabaigos šauliams bus tinkamas laikas sustiprinti sveikatą ir gydytis.

Ožiaragis

Tikriausiai 2010-ieji iš ožiaragio atėmė daug energijos ir jėgų, o reikalai tik metams baigiantis pradėjo judėti geryn – aplankė sėkmė darbe, nusišypsojo laimė meilėje, galbūt pagerėjo santykiai su esamu širdies draugu ir štai jūs vėl kupini įkvėpimo. 2011-aisiais šios pakylėtos nuotaikos lydės ožiaragius ilgai, galbūt net iki pat ateinančių metų pabaigos. Tai bus labai geras laikas dirbantiems kūrybinį bei protinį darbą. Taip pat iki metų pabaigos ne vienam ožiaragiui pavyks pažinti tikrą meilės džiaugsmą ir visapusiška gyvenimo pilnatvę.

2011-aisiais metais ožiaragiui tikėtinas ir dar vienas malonus pokytis gyvenime – galima tikėtis šeimos pagausėjimo. Jei 2011 metais susilauksite naujagimio, su šiuo kūdikėliu bus idealus kontaktas. Šis vaikas ožiaragio glėbyje pataps laimingu žmogumi, daug pasieks gyvenime.

2011-aisiais ožiaragiams didžioji metų dalis bus išskirtinai palanki, tačiau gegužė nuo trečios dekados ir visas birželis – šiek tiek pavojingas laikas. Šiais 2011-ųjų mėnesiais reikėtų pasisaugoti slaptų priešų. Kas yra kas, ko esate verti parodysite visam pasauliui liepą – tai artėjančių didelių pergalių metas. Tačiau nerizikuokite šį mėnesį priimdami finansinius sprendimus – avantiūros neišdegs, todėl turite būti labai atsrgūs ir viską iš esmės apgalvoti.

2011 m. rekomenduojama ožiaragiui atidėti savo drąsius finansinius planus rugsėjui. Galima dar paminęti, kad vasario antrą pusę ir kovo pirmą pusę galbūt iškils problemų per veiklos partnerius arba antrąją pusę. Nepatartina šiuo metų laiku veltis į teismo procesus – susitarti be teismų geriausias variantas, bylinėjimaisis nerekomenduojamas.

2011 metų rugpjūčio antrą pusę ožiaragiai privalės saugotis liežuvautojų, melagių, sukčių, vagių, taip pat privalu atsargiau važinėti automobiliais ir kitų motoriniu transportu. Šiuo metu nebus palanku įsigyti transporto priemonę. Taip pat ožiaragiams nepatartina planuoti tolimų kelionių. Geriausias metas išvykti bus gruodžio mėnesį.

2011 m. kelionių reikėtų atsisakyti ir lapkričio antrą pusę. O sudėtingų darbų ožiaragiams patartina vengti lapkritį bei gruodį. Šiais mėnesiais bus geras laikas skirti dėmesį namų ir artimųjų reikalams. Taip pat šiuo metu palanku remontuoti namus.

Vandenis

2011 metų pradžia vandeniui pratęs praėjusiųjų metų sėkmę. Tik šiemet ji bus susijusi su materialiomis vertybėmis. Iki balandžio 11 d. galite tikėtis naudos, tad šis laikas tinkamiausias investicijoms, verslo plėtrai bei geresnės darbo vietos paieškoms.

Šis metas vandeniams bus sėkmingas užsidirbant pinigų, tad nepraleiskite progos. Bet nepamirškite, nes juoda diena aplankys ir jūsų namus. Toks laikas gali ateiti po balandžio 11 d. ir tęsis iki 2011 metų galo. Teks mokėti vadinamąsias karmines skolas. Tai pasireikš vandeniams tuo, kad netikėtai ir be priežasties nustos sektis – pinigų, ir meilės srityse. Galimai sumažės pajamos bei daugės skolų, o taip pat stigs sveikatos ar optimizmo.

2011 metų pradžia vandeniui labai gera, tad negalima gaišti laiko ir iki balandžio būtina kuo daugiau nuveikti. Jei planuojate keltis į naują gyvenamą vietą, norite geresnio darbo, ar ruošiatės pradėti naują verslą arba susituokti, skubėkite tai padaryti iki balandžio 11 d.

2011-ųjų m. sausio ir vasario mėnesiai bus tinkami plėtoti veiklą, užmezgant naujus kontaktus. Kovas ir balandžio pirmą dekada bus tinkamiausias metas rizikingoms finansinėms operacijoms, pinigams investuoti.

2011 m. vandenis gerai jausis antrą gegužės pusę, birželį, galima tikėtis naudos per užsienio partnerius. Liepą ir rugpjūtį reikės daug ištvermės darbe, nes yra galimybė, kad jums keliami reikalavimai šoktelės iki padebesių. Nepraraskite vilties ir tik nepalūžkite. Labiau pasistenkite, padirbėkite ir išsaugosite savo darbo vietą. Reikalai darbinėje veikloje pasitaisys šiek tiek rugsėjo mėnesį, tačiau spalis, pirma lapkričio pusė greičiausiai nuliūdins. Tai pavojingas laikas, kai geriau ilsėtis. Atsidėti savęs pažinimui ir kelionėms. Metas tinkamas suartėti su šeima, draugais.

Tuo metu vandeniams patartina saugotis intrigų ir slaptų priešų. Kiek atsigausite ir tapsite energingesni trečia lapkričio dekadą bei gruodį, tačiau šis laikas vis dar netinkamas rizikuoti, eksperimentuoti tiek darbinėje veikloje, tiek asmeniniame gyvenime. Taip pat šis metas dar nėra palankus kūrybine veikla užsiimantiems vandeniams.

Žuvys

2011-aisiais žuvų laukia fantastiški metai – tapsite Zodiako išrinktaisiais! 2011-aisiais žuvys – tikrieji padėties šeimininkai, tad kuo greičiau išsiaiškinkite, ko norite, ko reikia, ir pirmyn!

Šią išskirtinę progą žuvys turi galimybę pradėti viską iš naujo. Savo likimo šeimininkais jums dovanoja Jupiteris, astrologų vadinamas Didžiąja Laime.

Jis žuvų ženkle bus iki pat 2011 metų pabaigos. Taip atsitinka retai, tik kartą per dvylika metų, tad sutelkite visas pastangas: kovokite už savo laimę ir sėkmę asmeniniame gyvenime, meilėje, darbe, karjeroje ir versle bei kūryboje.

Iki 2011 metų pabaigos žuvys bus pasirengusios naujiems, drąsiems dalykams. Jums degs žalia šviesa, tad būtinai imkitės naujos dar neatrastos veiklos. Kovą, balandį, gegužės pirmą dekadą nerekomenduojama maksimaliai rizikuoti ir persidirbti – geriau skirkite šį laiką poilsiui, kelionėms, bendravimui su draugais ir šeima, mat dėl nuovargio gali pablogėti ne tik jūsų sveikata, bet galite nutolti nuo jums brangių žmonių.

Asmeniniame gyvenime žuvys 2011-aisiais metais irgi gali patirti labai gerų permainų – naujai atsiradęs romantiškas kontaktas atneš didelę laimę, galbūt net pavyks šį ryšį išauginti į ilgalaikius saitus. Romantiškiausias laikas taip pat bus liepos, rugpjūčio mėnesiais. Spalį, lapkritį galite susitikti su žmogumi, su kuriuo vėl sies ilgalaikis, tvirtas draugiškas ryšys. O žuvų santuokai palankiausi bus 2011-ųjų m. sausis ir liepa.

Žuvų gyvenime 2011 m. nuo lapkričio vidurio viskas ims po truputėlį nurimti, ir šiuo metu nebus patartina iki metų pabaigos ką nors iš esmės keisti, imtis ko nors visiškai naujo ir nepažįstamo. Nors dar jausitės labai stiprūs, energingi ir jums iš tiesų seksis, tačiau šiuo metu gali kilti rūpesčių tiems, kurių veikla susijusi su aukšta konkurencija bei didele rizika, – slapti priešai gali pasinaudoti jūsų klaidomis, tad išlikite itin budrūs.

Tai metas, kai geriau vengti konfliktų, taip pat kartais geriau savo aštrią kritišką nuomonę pasilaikyti tik sau ir jos neišreikšti viešai, o tvarkant bet kokį rizikingą reikalą būtina labai atsargiai priimti sprendimus, gerai viską apgalvoti, permąstyti net kelis kartus.

Lankytojų komentarai

3 komentarai 2011 metų horoskopas

 1. GJ 2010-12-10

  malonu girdeti sitaip turi buti sudarinejami horoskopai :)

  • patiko 2010-12-13

   geras, su nekantrumu laukiu ateinanciu metu :)

 2. regina 2010-12-06

  Apie 2011 metu mergeliu horoskope yra parasyta jog bus juodasis menulis iki balandzio 11d. (2011) Ar cia ne klaida? nes zuvye yra juodasis menulis lilit ir jis isbus iki kovo ar balandzio menesio. Noreciau jog paaiskintumete, esu isitikinusi jog cia klaida.

Rodyti daugiau komentarų