Žuvys

Tiek prisimelavusi, kad pati nebežino, kas iš to, ką ji vadina, yra tiesa. Žuvis pati sau prieštarauja, meluoja, be perstojo „trina“, bet ne dėl naudos. Tai daroma pagal principą „menas – menui“. Žuvimi galima manipuliuoti, nes pati nepastebėdama pasiduoda kitų įtakai ir mintims. Linkusi į fanatizmą, stipresniojo rankose tampa pavojinga.

Dėmesio! Ši informacija yra humoristinė, neieškokite gilios prasmės ir nepriimkite jos kaip įžeidimo.

Lankytojų komentarai

13 komentarai Žuvys

 1. nijole 2012-12-11

  zuvytes turi daugybe atspalviu , kaip ir beje, kiti zodiako zenklai, jeigu jos menulis ar marsas skorpiono zenkle , tai padarytos nuoskaudos jai, ji niekada nepamirs,lygiai taip pat, kaip ir geru darbu…

 2. pisces 2011-06-04

  man tiktų gal iš dalies, nes be tikro reikalo ,,netrinu“ ;DD tiesa dėl kitų įtakos pasidavimui, bet nebūna taip, kad to nepastebėčiau. kadangi esu linkusi į savianalizę, tai kai būna kokių pokyčių (elgesio ar kitokių), juos pastebiu;)

 3. gabijota 2011-05-15

  Sveiki taip žuvimi galima manipuliuoti.Ji net savo artimiausia žmogų išduotų,tai ne pati garbingiausia siela pasaulyje na o jei dar jis metų Tigras.

 4. Skaja 2010-11-29

  Ir manes sis horoskopas visiskai neatitinka.. Nesamones..

 5. Zuvele 2010-08-28

  Manes tai visiskai neatitinka sitas horoskopas.. Kaip tik as nemoku meluoti, o esu linkusi viska sakyti tiesiai i akis :)

 6. gintarė 2010-07-08

  na aš meluoti visiškai nemoku ir nesugebu, bet pažystu žuvų vyrų kurie meluoja , meluoja ir dar karta meluoja.

 7. Žuvytėė 2010-06-06

  Šis aprašymas nelabai tinka. Niekada nepasiduodu kitų įtakai. Įtakoju kitus dažniausiai aš. Taip pat norėčiau pritarti zuvies pasisakymui. :) išties žuvys supratingos, pagelbėjančios, bet perkirtus joms kelią, jos neužmirš ir nepaliks tavęs ramybėj. Taip pat ir su taip arba ne. Jokių gal pas mane nebūna :DDDDD

 8. zuvis 2010-04-04

  daugybe astrologu sutaria,kad zuvis yra labai sunku apibudinti,nes tai ypatingai paslaptingas zenklas.esu zuvis ir sutinku su tuo,kad zuvys linkusios padeti atjausti,bet yra kita zuvu puse apie kuria niekada nemini astrologai:zuvys gali atiduoti paskutini kasni,pagelbeti vidurnakti istikus nelaimei,taciau jei padarysi ka blogo zuvytei-tada laikykis,nes zuvys kaip ir kiti vandens zenklai yra kerstingos ir nepamirstancios.isiutus zuvis zmogu gali sutrypti sumaisyti si s…zuvis gali buti arba geriausias draugas arba baisiausias priesas.zuvims egzistuoja taip arba ne,jokiu galbut nezinau gal nepripazysta.

 9. Žuvis 2010-02-08

  Pagal mane horoskopai man neatitinka,kaip kažkur skaičiau,kad žuvys blogai sutaria su mergelėmis,nors aš su mergeles zodiako ženklo klasioke esame geriausios drauges…

 10. Žuvis 2010-02-08

  Pagal mane horoskopai man neatitinka…

 11. maze. 2010-01-01

  Kad pati sau prieštarauju taip tikrai būna, bet daugmaž esu tiesmukas žmogus. „stipresniojo rankose tampa pavojinga.“ dalis tiesos yra. Tiems kas žaidžia su manimi, pradedu žaist su jais, jų pačių taktika. Tikrai suveikia.

 12. mantas 2009-12-30

  nesakau kad ydu neturiu taciau cia kalba tikras lempas

 13. Zuvyte 2009-11-29

  Na tikrai as niekam nemekuoju, kaip tik- pasakau visa tiesa i akis, sitas horoskopas visai manes neatitinka…

Rodyti daugiau komentarų