Vėžys

Svajingas ir intuityvus Vėžys, labiau už viską trokšta galimybės pasidalinti savo jausmais su partneriu ir pajusti atgalinį ryšį. Vėžiui taip pat santykiuose gyvybiškai reikalingi supratimas ir saugumas. Jūs puoselėjate ir palaikote santykius ir labai mėgstate rūpintis mylimuoju.

Tinkamiausia pora Vėžiui – Jaučio, Mergelės, Skorpiono, Žuvų ženklo atstovai

Kaip Vėžys, esate jautrus, kupinas jausmų, o santykiuose labai svarbus yra emocinis saugumas. Tokie vandens ženklai, kaip Skorpionas ar Žuvys, natūraliai priims Jūs sentimentalumo lygmeny ir puikiai Jus supras. Skorpionas, savo kruopščiu įžvalgumu Jūsų neišsakytoms mintims ar detalėms, Jums nepratariant nė žodžio, stengsis išsklaidyti abejones ar nepasitikėjimą. Žuvys yra taip pat labai romantiškos ir, tolygiai su Jumis, leidžia santykiams sklandžiai plaukti pasroviui.

Vėžys taip pat labai tinka su Žemės ženklais, tokiais kaip Jaučiai ar Mergelės. Jaučio atsidavęs ir protingas požiūris į dalykus, leidžia jaustis saugiai Jums atsiveriant, o Mergelės savo pasiaukojančia prigimtimi ir darbščiu mentalitetu puikiai Jus supras.

Vėžio suderinamumas su kitais Zodiako ženklais

Lankytojų komentarai