Svarstyklės

Romantiškos ir socialios, Svarstyklės visada galvojate apie palankiausius būdus, kaip įtikti partneriui. Svarbu, kad jūsų santykiuose konfliktų būtų kuo mažiau, nes jie sutrikdo jūsų pusiausvyros ir harmonijos jausmą, todėl jums arčiau širdies santykiai, kuriuose vyrauja diplomatija.

Tinkamiausia pora Svarstyklėms – Dvynio, Liūto, Šaulio ar Vandenio ženklo atstovai

Taiki Svarstyklių harmonija ir pusiausvyra tikrai gali įveikti kitus ženklus. Tačiau kai kurie lengviausi Jūsų ryšiai skris kartu su kitais Oro ženklais, tokiais kaip Dvyniai ir Vandenis. Niekada nepritrūks įdomių temų, kuriomis galėsi pabendrauti su pašnekovais Dvyniais, o intelektualusis Vandenis Jums nuolat teiks psichinę stimuliaciją, kurios reikia norint palaikyti gerus santykius.

Ugnies ženklai Liūtas ir Šaulys taip pat gali būti įdomūs partneriai. Svarstyklės ir Liūtas turi meilę smulkesniems gyvenimo dalykams ir nenustos prašyti vienas kito garbinimo ir dėmesio rodymo. O jei taikysitės į Šaulį, pasiruoškite, kad Jūsų ribos būtų kuo platesnės – šis ženklas gali padėti Jums priimti savo vidinę laisvą dvasią ir optimizmą.

Svarstyklių suderinamumas su kitais Zodiako ženklais

Lankytojų komentarai