Skorpionas

Emociškai intensyvi Skorpiono prigimtis reikalauja gilaus ir galingo ryšio su jūsų meilės partneriu. Paviršutiniškumas jums netinka, tik verčia jausti diskomfortą, nes visuomet esate linkęs ištirti paslaptingesnę ir gilesnę partnerio pusę.

Tinkamiausia pora Skorpionui – Mergelės, Vėžio, Žuvų, Ožiaragio ženklo atstovai

Skorpionai žinomi, kaip mylintys slaptumą, mokantys spręsti problemas, rodantys tiesą ir teisingumą, o kiti vandens ženklai, kaip Vėžys ir Žuvys, atrodo, supranta Skorpiono jausmus giliu ir neištartu lygmeniu. Abu zodiako ženklai yra bebaimiai kovoti dėl to, ką myli ir, kai esate ženklas, vertinantis atsidavimą, koks yra Skorpionas, Jūs taip pat norite būti su kažkuo kitu, tokiu pačiu, kaip ir Jūs, kuris Jus taip pat pakeltų ant pjedestalo.

Meilė taip pat gali lengvai atsirasti su tokiais žemės ženklais kaip Mergelė ir Ožiaragis. Mergelės yra orientuotos į detales ir sutelktos, kaip ir Jūs, todėl jos padės Jums patobulinti savo planus ir paskatins Jus būti lankstesniems – tuo tarpu į tikslą orientuoti Ožiaragiai supranta Jūsų valdžios troškimą ir kartu galite būti nesustabdomas darbštus duetas.

Skorpiono suderinamumas su kitais Zodiako ženklais

Lankytojų komentarai