Mergelė

Analitiškas, apgalvojantis ir kartais nuotaikingas Mergelės mentalitetas reikalauja, kad jūsų partneris parodytų, kaip stipriai jis jus myli. Norite reguliariai girdėti (neužtenka žinoti), kad esate vertinamas, o partnerio siunčiami šilti meilumo ženklai tikrai pakelia jūsų nuotaiką. Už gautą dėmesį jūs atsakote tuo pačiu, galite būti dosnus dovanotojas.

Tinkamiausia pora Mergelei – Jaučio, Vėžio, Skorpiono, Ožiaragio ženklo atstovai

Kadangi Mergelė yra Žemės ženklas, Jums geriausiai seksis, jeigu laikysitės kitų Žemės ženklų, tokių kaip Jaučiai ar Ožiaragiai. Su jais Jūs ne tik papildote vienas kitą, bet ir vienodą turite praktinį požiūrį į viską, ką gali pasiūlyti gyvenimas. Kol praktiškumas kitiems zodiako ženklams atrodo ne itin įdomus, būtent toks protingo mąstymo būdas Mergelei, Jaučiui ir Ožiaragiui padeda sukurti tvirtą meilės pagrindą.

Būdamas Mergelė, Jūs taip pat lengvai atrasite ryšį su Vandens ženklo atstovais, kaip Vėžys ir Skorpionas. Vėžys pasirengęs įdėti daug darbo, kad pagerintų Jūsų emocinį pasitikėjimą juo ir tai gali padėti Jums labiau atsiverti ir parodyti savo silpnas vietas. Kita vertus, Skorpionai yra tokie pat orientuoti į detales ir kruopštūs, kaip Jūs, todėl kartu sukurtumėte puikų, galingą duetą, kuriame galėtumėte padėti vienas kitam pasiekti savo tikslus.

Mergelės suderinamumas su kitais Zodiako ženklais

Lankytojų komentarai