Liūtas

Kūrybingas ir žaismingas Liūtas yra labai aistringas ir mėgsta tai parodyti ne tik partneriui, bet visiems aplinkui. Liūtui nuolat reikia linksminti ir linksmintis santykiuose, nes nuobodulys jiems yra mirties bučinys. Jūsų prigimtis reikalauja, kad būtumėte romantiško partnerio dėmesio centre, priešingu atveju galite labai greitai prarasti susidomėjimą.

Tinkamiausia pora Liūtui – Dvynių, Avino, Šaulio ar Svarstyklių ženklo atstovai

Liūtais reikia žavėtis, juos garbinti santykiuose. Tačiau nors ir Liūtas reiklus santykiuose, mainais jie dovanoja didelį dosnumą, meilę ir pagarbą savo partneriui. Štai kodėl Oro ženklai, tokie kaip Dvyniai ar Svarstyklės gali būti puikus derinys Jums – jie savo mylimiesiems skiria daug dėmesio, o kaip stipriausi zodiako ženklai pokalbiuose, jie atneš daug juoko bet kuriame renginyje.

Draugiški Ugnies ženklai taip pat labai puikiai dera su Jumis. Šaulys išryškins spontaniškąją Jūsų asmenybės pusę, kuri padės Jums atsipalaiduoti ir mažiau jaudintis dėl to, ką galvoja kiti žmonės. Avinas ir Liūtas taip pat labai geri partneriai darbuose: jie teikia vienas kitam iššūkius, kuriuos priima ir įkvepia vienas kitam meilės ir gyvenimo jausmą.

Liūto suderinamumas su kitais Zodiako ženklais

Lankytojų komentarai