Avinas

Avinai aistringi ir užsiplieskiantys kaip ugnis. Santykiuose Avinas elgiasi drąsiai, taip, kaip jam atrodo teisinga ir tuo momentu reikia. Jums patinka įvairovė, galite eksperimentuoti santykiuose, bet tik tiek, kiek pačiam to norisi. Visgi, jūsų partneris turėtų būti kantrus, tylus ir svarbiausia – nuolankus.

Tinkamiausia pora Avinui – Dvynio, Liūto, Šaulio ar Vandenio ženklo atstovai

Žiūrint iš astrologinės pusės, nėra daug Zodiako ženklų, su kuriais Jūs, Avinai, nebūtumėte suderinami. Nors dažnai mėgstate konkuruoti, ginčytis ar bandyti įrodyti savo tiesą, tačiau nepaneigsite, jog Jūs turite magnetinį asmenybės tipą, kuris yra daugiau nei mielas, be to, jei kažko norite, siekiate to visa širdimi. Dėl savo atkaklumo ir tvirtos asmenybės Jūs natūraliai gerai sutarsite su kitais Ugnies ženklais, tokiais kaip Liūtas ir Šaulys.

Su Oro ženklais, tokiais kaip Dvyniai ir Vandenis taip pat gali būti įdomus suderinamumas. Į ateitį mąstantys Vandeniai įvertins Jūsų pavyzdines idėjas ir natūralius vadovavimo įgūdžius, o Dvyniams patiks įsitraukti į draugiškas diskusijas ir gilius pokalbius apie dalykus,  kuriais aistringai domitės ir noriai dalinatės žiniomis.

Avino suderinamumas su kitais Zodiako ženklais

Lankytojų komentarai