Harpija

Vasario 13 d. – Kovo 18 d.

Tai keršto deivė – mitologinė paukščio pavidalo būtybė, turinti mirtinai pavojingus nagus.

Tad šiuo metu gimę žmonės sunkiai atleidžia išdavystę. Jie daugybę metų atsimena kitų žmonių padarytas skriaudas. Jiems sunku kovoti su graužatimi ir pavydo jausmu. Neretai šie žmonės džiaugiasi savo priešų nesėkmėmis vien todėl, kad patys yra nelaimingi.

Lankytojų komentarai

6 komentarai Harpija

 1. nu ka 2012-05-07

  viska atsimenu nuo pat vaikystes kas yra man kazka blogo padares bet jeigu matau kad tas zmogus pasikeites uzauges a sjam tikrai nelinkiu blogo, esu nepavydi isdavyste sunkiai atleisciau nors dar niekas nera manes stipriai isdaves ir dar priklauso nuo zmogaus kiek jis man rupetu jeigu labai artimas isduotu tai tada butu negerai nesakau kad neatleisciau jeigu jis tikrai tau yra artima sjis ras buda atsiprasyti ir panasiiai, galvoju kad draugyste ir turi buti tokia visko maciusi

 2. Harpija 2012-01-25

  Viskas tikra tiesa:) Išdavystę , skriaudas ir pan. prisimenu vos tik tą žmogu pamačius ir niekada nesigailiu to žmogaus:)

 3. RITA 2012-01-06

  Va čia tai nesamonė,lengvai atleidau išdavystę,niekada ir niekam nepavydžiu,mane supykinti iki pasiutimo labai sunku,bet jai jau daveda tikrai nedovanoju iki gyvenimo pabaigos,tik vieno dalyko nedarau ,niekada nekeršiju,palieku tai likimui.

 4. Copy 2011-01-23

  Va čia gryna tiesa, o tuo labiau, kad esu kerštinga ir prisimenu ką man yra žmonės padarę kai buvau 4 metų :D

 5. indre 2010-01-08

  wiskas atitinka tik ne paskutinis sakinys :D

 6. Inga 2009-05-26

  Ale rimtai ;DD AS HARPIJA ;DD

Rodyti daugiau komentarų